A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.07.2018 21:53 94.199.195.***
Re: CK Victorka už nikdy  

Jezdím každý rok na 14 dní a nedokážu si představit nemit na každý den nové a stylové oblečení, MAKEUP, A NA KAZDY DEN JEDNY PLAVKY, JE NECHUTNÉ MÍT TŘEBA SEBOU JEN 3 NEBO 4. CK VICTORIA JE NEJLEPŠÍ O:-)

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
28.06.2018 10:07 88.102.84.***
Re: viva viktorka  

Letos jsme byli na dovolene v Chorvatsku přes Viktorku a musím říct perfektní mela jsem strach z cesty autobusem a dopadlo to na jedničku páni řidiči byli super vlastně všechno bylo úžastne paní delegátka taky super prostě jsem si to uzily byli jsme moc spokojeni s vaši cestovkou Děkuji Markéta

Neregistrovaný uživatel
27.06.2018 09:57 37.188.156.***
Re: Camp Sám Marino Chorvatsko  

Bohužel je to pravda nepříjemná delegátka,ck viktoria lhala že tu děti maji vyžití lžou kemp je plny italú turisti zastrčeni v zadu nic zde nefunguje ani pro děti a ten bazén v ceně?trapas!!pokud máte rádi nudu a chcete vyhodit penize tak doporučuji Gargano camp stella de sud

Neregistrovaný uživatel
26.06.2018 09:40 89.176.0.***
Re: Camp Sám Marino Chorvatsko  

San Marino neznám,ale s touto CK jsme byli loni na Gargánu. Vše bylo tak,jak si dovolenou za 12 000 na 10 nocí pro dva lidi představuji. Jen delegátka je katastrofa. Vypadá jako čerstvě propuštěná z koncentráku,stará se jen o to,aby vám vnutila spoustu předražených věcí,které vyrábí její kamarádi. Vybere od vás 6 eur na autobus,který stojí jen dvě eura,atd. Jinak jsme byli spokojeni a této "delegátky" jsme si nevšímali.

Neregistrovaný uživatel
24.06.2018 18:28 90.179.83.***
Re: cestování s CK  

Dalibore už toho nech,nevíme kolik ti paní Jará,nebo Jarý platí,ale jen blbě píšeš.

Neregistrovaný uživatel
23.06.2018 17:32 89.102.101.***
Camp Sám Marino Chorvatsko  

My byli s touto cestovkou už několikrát a nemůžu si stěžovat.Jen to čekání v Brně,ale s tím člověk počítá.Letos jedeme znovu.Tak doufám ,že to dopadne všechno ok (((H)))

Neregistrovaný uživatel
22.06.2018 20:23 31.31.228.***
SARDINIE  

jedu v září s Viktorií poznávačku na Sardinii.Máte někdo z tohoto zájezdu zkušenosti?

Neregistrovaný uživatel
03.06.2018 18:04 83.208.19.***
Elba 2018  

Před odjezdem na Elbu letos 13.5.jsem předchozí zájezdy stouto ck chválila dokonce jsem byla ráda že jsme dodatečně dva dny před odjezdem mohli doplatit nadlimitní zavazadlo.To jsem ale netušila co nás čeká.Při odjezdu nás nacpali do malého mikrobusu,kde nás jelo 16 plus 3 řidiči a průvodkyně.Pokud bych měla deset zavazadel tak to bylo jedno,vezli jsme za sebou vozík na zavazadla.Nevím proč když se neobsadil celý autobus tak zájezd nezrušili,nebo nenabídli něco jiného.On je rozdíl se za stejné peníze jet pohodlným autobusem nebo tím malým přibližovadlem beze vzduchu.Řidiči i průvodkaně byli v pořádku,jenom nevím kdy řádně odpočíval ten který neřídil.No naštěstí vše dopadlo dobře a na zpáteční cestě nás u rakouských hranic přesadili do poloprázdného autobudu který jel z Gargána.Nejvíc mi ale vadí že si klidně nechají zaplatit zavazadlo navíc když ví jak bude cestování vypadat.S Viktorkou jsem byla spokojená ale po letošním poznávacím zájezdu asi budu uvažovat o jiné cestovce.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 21:31 90.179.83.***
Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 21:30 90.179.83.***
Majitel  

Protože se nemohu spojit s panem ing Jarým,majitelem C.K Victoria touto cestou
žádám o schůzku.Daný slib.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze