A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.07.2017 20:03 90.179.83.***
Re: pobytová taxa  

608411889

Neregistrovaný uživatel
22.07.2017 20:01 90.179.83.***

Prosím,mužete mi napsat zda jste dostali doklad o zaplacení pob.taxy?Děkuji.

Dalibor.sik 21.07.2017 09:15
Re: Palmová Riviéra, kemp Tam Tam  

A tak tady ano vždy je vše o lidech a delegáti jsou z valné většiny studenti na brigádě.. :-(
tady bych si určitě stěžoval.... a co se lednioce týče a třeba té konvice.. ano na to jsem taky upozorňoval a čistota na sociálce.. to je věcí spíše kempu.. .. ale jak říkám já nic z toho nezažil.. tady na orbionu je přímo diskuse o kempu tam tam..

http://italie.orbion.cz/diskuse/palmovka-martinsicuro-giulianova-lido-kemp-tam-tam-204870/

Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 11:58 185.149.128.***

Jsem se nestěžovala na autobusy. Kluci a cesta byli naprosto v pořádku. Jen po tak dlouhé cestě cestovní kancelář by mohla jak to v jiných kempech možné zařídit aspoň varnou konvici či starší funkční lednici. A ten přístup delegátky jsem fakt nikde nezažila. Mít volné uklizené domky a chodit koukat jak dítě spí na zemi v takovém vedru...to bych fakt nedala. Jinak špína, plíseň v sociálce kempu...no coment. Matrace? Delegátka řekla, že na výměnu nemá, musíme to "nějak zvládnout". Nezlobte se, domek na týden za 20 tis. s takovými muky....no coment...

Dalibor.sik 19.07.2017 14:58

Tak já byl v tam tam a nci z toho co píšete jsem nezažil..
autobusy: ano souhlasím že pro přijíždějící autobusem je to komplikované ale řidič autobusu se musí taky vyspat.. něco jako povinná přestávka.. máte snad jiný návrh?? že by jezdily dva?, ;) prostě klienty přivezou večer odvážejí další.. je to nepohodlné.. proto taky jezdím svým vozem.
cena: pokud si přímo objednáte MH v kempu ne přes CK může to být NĚKDY levnější.. záleží na obsazenosti.. o další CK nevím
http://www.campingtamtam.it/cz/listini.asp
matrace: my měli pohodlné.. něco podobného co píšete se nám stalo na gargánu a po připomenutí nám to bez potíží vyměnili hned na druhý den...
čistota: ano moře bylo méně čisté než níže na jihu ale to je věc severu holt.. (i středu) ale není to pravidlo

Neregistrovaný uživatel
19.07.2017 11:17 185.149.128.***
Palmová Riviéra, kemp Tam Tam  

S Victorkou jezdíme už nějaký rok, hlavně Itálie. Většinou spokojenost. Velmi nepříjemným zážitkem byl pobyt v Mediteraneo, kdy jsme připlatili 1200 Kč za pobyt v první zóně blíž k moři. Po návratu jsme celá rodina přes 2 týdny ještě trpěla bolesti celého těla, protože měli v domku proležena matrace, pružiny se nám zařezávali doslova do těla, matrace neměla téměř žádnou vrstvu na pružuinach kromě potahu a nějakého hadru, žádný molitan. Pružiny byly vidět pouhým okem. Delegatka sdělila, že nemá náhradní a po návratu nám CK odpověděla, že nemůže všem vyhovět jejích standardům.
Kemp Tam kapitola sama o sobě. Přijeli jsme po obědě. Klienti domky opustili v 9. Delegátka Lada Čechová nebyla schopná je uklidit, venku 33 stupni, po 16 hodinové cestě jsme se schovávali po stromy, ani neřekla který domek kdo má mít abych k němu mohli dat zavazadla. Nasadila si sluchátka a "uklizela". Mezi tím dvě rodiny s malými dětmi uspávali děti přímo na zemi u kufrů. Musím říct, že CK Viktoria nemá v tomto kempu žádné sociální zázemí pro přijíždějící a odjíždějící, žádná varná konvice či lednice. NIC. V den příjezdu byl na sociálce otevřen jen jeden záchod, který se ani nezamýkal, všude pavučiny a plíseň, nesvítilo světlo. Sprcha byla na žetony a v umyvadlech netekla žádná teplá voda. Děs a hrůza. Po několika urgencích teplá voda tekla jen ve sprchách bez žetonů a byl otevřen další záchod, pro změnu bez prkénka a stejně špinavý. Mám vše nafocené. Děs a hrůza. Hned za kempem je řeka, v době přílivu a odlivu se do moře dostával bažinovitý humus s řeky, vypadalo to na hladině jak ropa z havarovaného tankeru. Těsně za kempem byl radiový vysílač, takže pokud někdo hledal odpočinek v přírodě před městským radio smogem má smůlu. Ubytování bylo po 16 hodině. Nechtěla jsem ani věřit, že domky, kde měli být 2 rodiny s malými dětmi byli před tím neobsazené a tim padem nepotřebovali úklid. Takové nelidské chování jsem v životě nezažila. Ubytování všude probíhalo podle míry úklidu domků, tady než se uklidil poslední nebyl nikdo puštěný i kdyby nevím co. No samozřejmě celou krásu dovršily pružinové matrace. Naštěstí se dalo požádat o nějaké deky navíc ale i tak po 3. dni bolelo celé tělo. Domů jsme se vraceli naštvaní a dobití. Tento kemp s touto cestovkou a už vůbec s touto delegátkou vůbec nedoporučují. Hrůza a děs a vyhozené peníze. P.S. Ve stejném kempu byli Češi z jinou cestovkou, jejích pobyt byl o polovinu levnější a ubytování kvalitnější.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.07.2017 19:03 90.179.83.***
Re: CK Victoria  

Hlavně neokrádejte jak stát tak klienty

Dalibor.sik 21.06.2017 13:25

hmm a bylo to uvedeno dopředu??? jako spočítat si jedna a jedna není nic složitého... OK tak by dali 20 a 300 (30 x 10 dní) by dali do ceny zájezdu.. změnilo by se něco?

Neregistrovaný uživatel
21.06.2017 11:49 90.183.130.***

dovolila , mají to tak nastavené od začátku. už před 15 lety jsem na to upozorňoval , mají 50kč za osobu a pobyt. taxa je většinou 1 eur a to bylo euro za 20 kč.

Vladimír Š. Brno

Dalibor.sik 08.06.2017 08:13

co to je za krávovina?? já byl s něma tuším 5x v chorvatsku a 3x v itálii a nic takového.. další "konkurent" ??
nemluvě o tom, že to je nezákonné ;) to by si victorka s její velikostí netroufla milý anonyme.. :-D

Zpět na všechny diskuze