A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 08:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petra01
20.10.2008 11:56:01 213.29.207.***
RE: RE: RE: Varuji všechny  

Vážený pane, pracuji v cestovním ruchu a nedá mi to nereagovat na Váš příspěvek. Co se týče času ubytování, je check-in ve většině hotelů pravidlem ve 14:00 hod. Check-out pak v 10:00 hod. Čas mezitím je vyhrazen k úklidu pokojů a přípravě pro nově příchozí hosty. Pokud hotel nemá potřebný počet volných pokojů, které byly volné už den před Vaším příjezdem, není technicky možné, abyste byl ubytován dříve, jelikož jsou pokoje ještě obsazeny klienty, kteří odjíždějí v den Vašeho příjezdu. Co se týče ceny, jednoduchým dělením mi to vychází na 1375,- Kč na osobu a den (nepočítaje náklady na cestu), pokud je tato cena vč. polopenze, opravdu nevím, jak se Vám tato cena může zdát přehnaně vysoká, protože za tuto cenu se v sezóně stěží ubytujete i v Čechách...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Winki
19.10.2008 20:40:46 88.100.180.***
RE: RE: Varuji všechny  

Reaguji na Vaši odpověď. Ale asi jste nečetla mou recensi podrobně. Tam je napsáno, mimo jiné že delegátka na nás nečekala ten den jak jsme dojeli ale až den následující.A už vůbec nejde o to jestli jsem cestoval u nás dopravnímy prostředky nebo ne. Tady jde o to že já jsem si zaplatil služby a ty jsem nedostal. Mimochodem jak by se Vám líbilo třeba kdyby jste přišli do obchodu zaplatili jste si zboží a prodavač by Vám řekl že dnes není ve formě protože to včera poněkud přehnal a zboží Vám dodá zítra! Jaká by byla Vaše reakce?A ještě na závěr, přestože jsem do jakési knihy na místě napsel svůj názor jak jsem již uvedl, k dnešnímu dni mne nikdo z této super CK nekontaktoval a ještě jednou bych chtěl popřát šťastnému majiteli ať si cestu kterou jsme a manželkou z Liberce prožili zkusí na vlastní kůži. Já děkuji za jeho služby ale po druhé už nikdy!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Verča a Iva
28.09.2008 12:21:30 62.204.236.***
Supr dovolená  

Letos jsme byli s kamarádkou s touto ck poprvé na dovolené v Chorvatsku v Lopar kempu San Marino.Cesta probíhala v pohodě až na déšt,který nás doprovázel skoro celou cestu.Když jsme dorazili na místo,tak nás uvítali delegáti Lucka s Alešem.Byli strašně vstřícní a milí. :-P Animátorka byla také supr,měla připravený program pro děti.Na stravování si nemůžu také stěžovat(meli jsme polopenzi) 8-) .Už nyní se nemůžeme dočkat na léto až pojedem s touto ck znovu do Chorvatska 8-).Tímto zdravíme celou ck Victoria.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Stamky
26.09.2008 18:49:33 88.103.116.***
RE: Varuji všechny  

Nejen pro Winki.
Po přečtení příspěvku mám dojem, že jste nikdy necestoval dopravními prostředky v Česku. Domnívám se, že je to někdy větší horor.Svést lidičky z tolika míst si občas vyžádá nějaký zádrhel.Jezdíme s touto cestovní kanceláří již 9 let a nikdy se nic podobného nepřihodilo.Věřím, že cestovat v autobuse několik hodin, není nic příjemného, tudíž jste mohl zvolit jíný způsob - vlastní nebo letecky.Zatím nás řidiči CK Victoria nebo smluvní řidiči vždy dovezli tam i zpět v pořádku a to není málo. Naše zkušenosti s delegátkami jsou dobré a na dovolenou si jezdíme odpočinout, ne shánět a kontrolavat delegátku. S podstatnými věcmi seznámí první den včetně kontaktu na ni v případě její nepřítomnosti v hotelu, kempu či ve stanu.V každém velkém kolektivu se najde člověk, který se někomu nezamlouvá, a tak nemůžete z jednoho případu soudit celou cestovní kancelář.Přeji Vám, pokud se rozhodnete jet přístí rok opět k moři, aby jste si vybral jen tu nej CK. Mi zdravíme kolektiv CK Victoria a těšíme se v létě 2009 nashledanou nejspíš v Chorvatsku - Biograd na Moru a nebo v Itálii - Palmová riviéra.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Winki
22.09.2008 22:29:47 88.100.180.***
Varuji všechny  

:-( Varuji ty kteří chtějí na dovolenou s touto cestovní kanceláří do Chorvatska.
Má cesta začala 1.8.2008 kdy jsme se měli dostavit k místu odjezdu o 15 min. dříve, to znamená v 11.45 jsme byli na místě odjezdu, to je na hlavním autobusovém nádraží v Liberci.Autobus si přijel ve 13.30 úplně v pohodě. autobus byl patrový a my jsme měli přidělené místo přímo za předním sklem nad řidičem. ve 13.45 jsme v pohodě vyrazili z liberce, jenže problém byl v tom že ve přední části a nahoře tohoto patrového autobusu nefungovala vůbec klimatizace. já ´jsem chlap celkem ve formě tak jsem teplo které podle mne dosahovalo skoro 50 stupňů celkem zvládal ale manželka která má problémy se srdCem a užívá léky toto nemohla přežít a proto požádala jednoho z obstarožních řidičů zda by si nemohla přesedmout někam kde nesvítí slunce a není tak vedro, on ji odpověděl že nemá povinnost nás usazovat na místo ale odvézt do Brna. Dobrá tedy ,toto jsme si vyřešili sami ale čekal nás další zážitek. V Brně nás (vyhodili) vysadili z tohoto autobusu na jakémsi parkovišti kde nebylo žádné sociální zázemí, natož nějaká lavička kde by jsme si mohli sednout. Chápete to? Zkrátka nás zam vyplivli v 17.15 hod. a my tam čekali na autobus který odjížděl v 19.30 hod.Nemáte se kde umít, nasvačit ,kam si uložit zavazadla aby jste mohi jít do města na wc, zkrátka čekáte jak ovce na jatkách. No ale jedeme dál ,autubus který byl sjednán přijel na čas. Světlá chvíle tohoto zájezdu! Dopravil nás před hotel Belvedere ve stanovenou dobu v 7.30 hod ráno. Ještě pred příjezdem na hotel jsme se stavovali v kempu který byl při cestě dříve a tam také vystupovali naši spolucestující.Delegátka tam již čekala na své hosty a ujistila mne že v našem hotelu nás bude očekávat její kolegyně. přepomínám že toto se událo 2.8.v 7.30 min. To je v sobotu ráno. Autobus nás tedy vysadil 100 metrů před hotelem a samozřejmě delegátka nikde. Odebrali jsme se tedy do recepce kde nám bylo sděleno že ubytování bode pro nás připraveno kolem druhé hodiny odpolední. Zavazadla jsma si mohli odložit v místnosti kde byla počítačová síť a tudíž každému přístupná s tím že je bez záruky když nám je někdo ukradne.Tak jsme si zavazadla hlídali sami. To vlastně znamená den v pr=. Jediné s čím jsme byli nakonec spokojeni v tomto hotelu bylo ubytování (tedy na jejich poměry)a stravování. Jinak jsem ale přesvědčen kdyby jsme měli poukazy od německé firmy a mluvili německy tak jsme ubytováni do deseti minut.No tak budeme pokračovat, delegátka se dostavila úspěšně v neděli večer kdy ji vlastně již nildo nepotřeboval. Když jsem ji oslovil a začal se ptát o nějaké základní informace, stravování,ubytování ,zájazdy atd.nedokázala mi na nic odpovědět tak jsem ji řekl že je sice placena z našich peněz ale je zbytešné aby jame ji poslouchali.Odpověděla mi že toho má hodně . To nás přece ale nezajímá.Slíbila dokonce jednomu manželskému páru zajištění zájezdu na Plitvická jezera vybrala si zálohu a potom jim sdělila že se zájezd nekoná ale nebyla to pravda. Naštěstí jim peníze vrátila.Předposlední den se tato delegátka objevila znovu a já ji požádal o sepsání protokolu s mou stížností. Sdělila mi že sebou nemá knihu přání a stížností a abych s ní šel do kempu kde měla sídlo. První co se událo ,tak mi nabídla pálenku což jsem odmítl.Napsal jsem stížnost do jakéhosi sešitu který neměl ani očíslované strany a odešel jsem.Delegátku nebudu jmenovat protože ten kdo ji poznal tak určitě ví o koho jde a kdo ji teprve pozná tak si vzpomene na mou recenzi a řekne to je určitě ona.Tak že když to shrnu, není lepší si zaplatit autobusovou dopravu sám,zevolat si do Chorvatska a jet na svou pěst?(Ikdyž mne už do Chorvatska nikdo nedostane ani zadarmo) Zajímalo by mne kolik si tato cestovní kancelář vyvělá na každém jedom zákazníkovi.Mne tato sranda stála pro dva lidi na 8 dní 22 000 kč. Tak tedy vážená Victoria , už nikdy s tebou.
ps. Přeji majiteli této ck. aky si zkusil tento zážitek, je to opravdu na celý život.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
šelma
16.09.2008 08:20:08 77.48.57.***
RE: RE: RE: CK Victoria  

xxx nevím jestli jsi on nebo ona ale každopádně to slovo na několik ááá patří tobě. Letos jsme tam byli a naprostá spokojenost.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Mančík
09.09.2008 15:34:06 88.101.46.***
Chorvatsko San Marino  

Ahojky, :-P letos jsem byla v kempu San Marino a byla jsem spokojená, hlavně s delegátkou Lucií :-D a delegátem Alešem :-P Rusnokem, vždy ochotní, vstřícní a hlavně usměvaví-a tak to má bít, no super lidičky ;-) měli plno akcí a výlety za dobré ceny a také animátorka ;-) měla bezvadný a pestrý program pro děcka :-P prostě bájo - jaký máte zkušenosti vy?????

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
trnky brnky
31.08.2008 09:39:26 77.87.234.***
xxx  

Ahojky všem, právě jsme se vrátili z Rabu, byli jsme od Viktorky v karavanech, super dovolená. Karavany teda nic moc :-x , ale kemp byl slušný. Kousek do moře, písek, moc dobré pro děti. 8-) Vůbec se nám nechtělo domů, ale všechno hezké jednou končí, příští rok znovu. :-( Jestli se někdo chce na něco zeptat tak piště. Příští rok pojedeme asi zase. :-P

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Rebeca
24.08.2008 18:33:51 89.190.52.***
ck victoria super!!!  

já jedu zítra už po durhé s ck Victorii minulí rok pod stan do chorvatska a letos do Itálie na Gargáno a nemůžu si jí vynachválit už jen pro ty výlety,ochotu delegátů a celkově když něco potřebujete jsou tam krabice kde lidé co tam byli před vámi,nepoužili nebo nestihli spotřebovat nechají to tam a vy když potřebujete olej,kečup nebo cokoliv tak si to tam vezmete a zase pak necháte něco vy nebo plno časopisů když je škaredě nebo různé hry co si můžete za úplný pakatel půjčit a ta přehledná nástěnka na každý den kde se koná jký výlet no super ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
ma.anaj
18.08.2008 20:44:57 89.102.32.***
RE: RE: živogošče  

ale to klidně můžete reagovat já vím kde byla pravda a vy asi taky co? :-D

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze