A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
bobáček
05.05.2008 18:23 212.24.130.***
RE: CK Victoria  

8-O Važení, majitelé ck Viktoria jsou přesvědčení, že jejich delegáti jsou ti nejlepší a o kvalifikované a zkušené zájem nemají, tak se nedivte,že je to tak,že si platíte služby, které nemáte

Anděla
20.04.2008 11:42 89.203.162.***
ck victoria  

S touto cestovkou jsem byla společně ubytovaná v jednom kempu v Podgoře. Jejich klienti si stěžovali na delegátku a nelíbylo se jim způsob střídání turnusů.Ale jelikož byli v přesile( byl to zájezd skupiny) , tak si to udělali po svém a domluvili se s přijízdějícíma o společném užívání ubytování až do jejich odjezdu.

babička 20.04.2008 10:22
RE: RE: RE: CK Victoria  

Nemám zkušenosti s CK Victoria, takže nehodnotím,
neznám paní Fialovou, také nehodnotím,
jen si myslím, že na tyto stránky patří slušnost.
Tu neznámý "xXx" postrádá...
Navíc je to zřejmě "nebojsa", který se ani neumí pod svoje názory podepsat....

xXx
20.04.2008 01:29 85.134.215.***
RE: RE: CK Victoria  

Paní Fialová i s tím svým manžílkem je krááááááááva! Mimochodem v letošní sezoně 2008 s nimi budete mít tu čest v Živogošči v kempu Dole. Škoda jen, že tento doposud bezvadně fungující kemp jistě ztratí na své úrovni ... :-(

verca123*
15.04.2008 10:48 193.165.170.***
RE: RE: RE: viktorka:-)  

V tomhle kempu jsem byla v roce 2006 ve stanech a byla to paráda. Doporučuji.

bejuska
31.03.2008 12:09 195.39.86.***
RE: RE: CK Victoria  

pokud vím, do deště nás nikdo n evyhnal, byl tam obrovskej stan s věcma, kam jsme se taky mohli v klidu uložit..
a nebo jít někde do restaurace?? logicky se nebudu cpát do stanu, když se už třeba řítí další turnus...

bejuska
31.03.2008 12:05 195.39.86.***
RE: RE: RE: viktorka:-)  

já byla v san marinu loni..u moře jsem byla poprvé, nemůžu tedy srovnávat..ale bylo to moc hezký, nový koupelny, soc. zařízení a krásnej pohled na chlapi, jak myli nádobí:-)

fifi15 22.03.2008 10:56
RE: RE: viktorka:-)  

letos se chystame do kempu san marino na rab do karavanu s ck victoria nevite nekdo jaky je ten kemp

• Anonym (2)
p.davy
16.03.2008 04:55 85.134.172.***
RE: živogošče  

Dobrý den, rád bych reagoval/a na Váš příspěvek. Vaše nepohodlí ve stanu bych nenazýval/a slovy "hroznej stan." Pokud totiž ve stanu pro maximálně 6 osob-standartně pro 4 (vy, kteří cestujete s CK Victoria si velikost stanu jistě představit dokážete) bylo ubytovaných ve Vašem případě osob 7 společně ještě s obrovským psem, pak se bohužel nelze divit, že je to na úkor pohodlí :-? . Co se týče elektřiny, tak každý, kdo jezdí častěji na Makarskou riviéru ví, že za nepříznivého počasí, obzvláště dešťů či blížících se bouřek, dochází na celém pobřeží Makarské riviéry k výpadkům elektřiny-bohužel :-( . Poslední věc: v případě naléhavého případu, kdy delegát musí z kempu odjet (úraz klienta, řešení problému mimo kemp, prac.schůzka ...) je k dispozici animátor, který delegáta dočasně zastupuje. Jistě, že animátor není tak kvalitně vyškolen jako delegát - animátor se v této práci teprve zaškoluje, nicméně se snaží Vám maximálně pomoci stejně jako delegát. Ve Vašem případě byla chyba animátora, že s Vámi vůbec konzultoval možnost, vzít si od Vás vařič zpět. Nicméně tak učinil po domluvě s Vámi, kdy jste s tímo řešením souhlasili. Další Vámi zmíněné věci (lednice,věta delegátky: "Že je konec sezony,tak proč to řešit";) se bohužel nezakládají na pravdě, tak se k nim ani nebudu vyjadřovat. S pozdravem P.Davy

bejuska
05.03.2008 14:44 195.39.86.***
RE: viktorka:-)  

my jsme byli loni v san marinu..a spokojenost maximální, i s paní Fialovou. žádné problémy jsme neměli a navíc jsme dokázali pochopit, že jsme taky jenom lidi a pokud jsme ji zrovna nenašli, vyšla třeba z wc:-) :-P

Zpět na všechny diskuze