A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 08:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.09.2016 13:22 37.48.35.***
Itálie palmová riviéra 2.-11.9.2016  

byla jsem se skupinou 36 klientů za ččk praha 7, slečny ck v praze, myslíkova 10 absolutně profesionální, laskavé a ochotné, velká pochvala. řidiči perfektní a to i cestou do itálie i zpět, perfektní, ochotný, příjemný. pobyt - moře krásné, pláže čisté, každé ráno čištěné, ubytování pěkné, jídlo dobré, kuchařka velmi milá paní, ochotná vždy pomoci. jediné co bych mírně kritizovala, byla naše delegátka, byla sice milá, ale informací málo a hlavně před odjezdem v pátek odletěla na pohřeb, což mě, jako vedoucí zájezdu zapomněla nějak říct, a nejhorší byl odjezd, celá moje skupina byla připravena na stanoveném místě včas, přijel autobus, slečna se tam bavila s řidiči ale informaci, že máme nastoupit, že je to náš autobus, nám dala až po dotazu, je to náš autobus? tak se šla zeptat a pak dala pokyn, že můžeme nastoupit. Nemyslím si, že je to dívka, která je profesionální. Maličko, ale jen maličko nám kazila jinak perfektní dovolenou. Ti co si to zaslouží, mooooc děkujeme za kolektiv ččk praha 7 olga hadáčková :-)

fifi15 03.09.2016 19:36
Re: Caorle San Francesco  

No nevim,my s Victorii od roku 2003,kdyz obcas pominu zadrhel v doprave,nekdy nesedne delegat,co se tyka ubytovani co si vyberu to mam a ze bych v mobildomku resila matraci tak to snad ne,vezmu si svoje prosteradlo a tyden ci dva preziju, jinak potom hotel v jine cenove relaci a kdyz jedete do kempu tak pravdepodobne tam nejaky hluk bude 8-) 8-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.09.2016 17:57 46.13.145.***
Re: Caorle San Francesco  

Nevím kolik míst jste s CK navštívili, pokud jen Caorle, tak je to dost málo, aby jste takhle hodnotili. Osobně bych do Caorle nejela ani s jinou CK. Jedinou výhodou je snad vzdálenost z ČR, tím ale víc lidiček na metr čtvereční. My jezdíme s CK již od roku 2000 (Chorvatsko, Itálie) a vše je vždy v pořádku. A nevím jak CK ovlivní hluk v kempu. To snad ani nejde. Rádi máme Itálii, ale jezdíme na Palmovou riviéru a níže na jih. ;-) 8-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.09.2016 17:46 85.71.132.***
Caorle San Francesco  

Ne, vybydlené, staré mobilhoumy. Lepší to měli ti co měli mobilhomelux. Je to jak to psala ta paní pomočené skrvny na matracích, kapající kohoutky, díry v zemi. Za nás zklamání. Moře kalné, pláž malá přeliněná. Obchoy v kempu jsme nevyužívali, jezili jsme do Ildypy nebo Alipery. Opakování ne i pro hluk. Delší procházka na pláž, ale nevadila. <3

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
01.09.2016 17:43 85.71.132.***
NE s Viktorkou  

Za mě rozhodně ne.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.09.2016 17:38 85.71.132.***
Re: CK Victoria  

ne

• Anonym (2)
Dalibor.sik 19.08.2016 10:45
Re: CK Victoria  

takové komentáře je třeba ignorovat takoví "lidé" holt budou vždy a všude.. pravda někdy nejde nekomentovat.. taky písnu ale jednou a dost ;)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.08.2016 21:47 90.181.107.***
CK Victoria  

Jak si čtu komentáře, tak se mi jen potvrzuje a bohužel už mě to ani neudivuje, že jsou mezi námi spoluobčané s nižším IQ, šťouralové a Šafářové. Jen mě nepřestává udivovat, že se neustále snaží svůj "pravdivý" názor prezentovat veřejně a vlastně se tak ztrapňovat. S CK jezdíme uz několik let na různá místa a vždy bylo vše na jedničku.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.08.2016 10:02 93.210.39.***
Vrsar Orsera  

Vrátiljsem se tedy z ddovolena a musím a nechte dat za jedna :-)neslo nic vyčíst, super výlety, za peníze co jsem zaplatil Krásná dovolena, kemp super, , děkuje rodina polakova

Neregistrovaný uživatel
05.08.2016 17:17 83.240.56.***
Re: Elba-Marina di Campo-Ville degli Ullivi  

Dobrý den, 15.8 jedeme do tohoto kempu, můžu Vás poprosit o bližší info a nějaké rady do mailu? Např.dá se v obchodech platit kartou, typy na výlety,místní doprava, případně nějaké foto. Děkuji moc předem jana.sittova@email.cz

Zpět na všechny diskuze