A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.06.2018 18:04 83.208.19.***
Elba 2018  

Před odjezdem na Elbu letos 13.5.jsem předchozí zájezdy stouto ck chválila dokonce jsem byla ráda že jsme dodatečně dva dny před odjezdem mohli doplatit nadlimitní zavazadlo.To jsem ale netušila co nás čeká.Při odjezdu nás nacpali do malého mikrobusu,kde nás jelo 16 plus 3 řidiči a průvodkyně.Pokud bych měla deset zavazadel tak to bylo jedno,vezli jsme za sebou vozík na zavazadla.Nevím proč když se neobsadil celý autobus tak zájezd nezrušili,nebo nenabídli něco jiného.On je rozdíl se za stejné peníze jet pohodlným autobusem nebo tím malým přibližovadlem beze vzduchu.Řidiči i průvodkaně byli v pořádku,jenom nevím kdy řádně odpočíval ten který neřídil.No naštěstí vše dopadlo dobře a na zpáteční cestě nás u rakouských hranic přesadili do poloprázdného autobudu který jel z Gargána.Nejvíc mi ale vadí že si klidně nechají zaplatit zavazadlo navíc když ví jak bude cestování vypadat.S Viktorkou jsem byla spokojená ale po letošním poznávacím zájezdu asi budu uvažovat o jiné cestovce.

Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 21:31 90.179.83.***
Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 21:30 90.179.83.***
Majitel  

Protože se nemohu spojit s panem ing Jarým,majitelem C.K Victoria touto cestou
žádám o schůzku.Daný slib.

Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 11:39 90.179.83.***
Re: NE s Viktorkou  

To co píšeš je jen názor tvůj,čti recenze,CK Victoria jde ke dnu.

Neregistrovaný uživatel
10.05.2018 17:22 83.208.19.***
Re: CK Victoria  

Já jsem byla na Elbě před třemi lety a všechno bylo super.Bydlení v mobilhomech luxusní,průvodkyně také.Tento týden jedu znovu a dokonce 3dny před odjezdem mi vzali navíc zavazadlo i když to má být 14 dnů.Byli jsme s manželem i na Azurovém pobřeží a také bez problémů.Na nic si nemůžu stěžovat.

Dalibor.sik 20.04.2018 09:18
Re: CK Victorka už nikdy  

Dávám za pravdu a za jedna.. maximální souhlas.. sice já si vozím hodně věcí ale jídlo skoro žádné.. jen takové "důležité" věci jako gril, pruty apod.. a proto taky jezdíme svým autem ;) :-)

Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 10:41 46.135.101.***
Re: CK Victorka už nikdy  

Možná,kdyby si každý vzal tolik zavazadel kolik ma i na váhu,tak by se zavazadla nemuseli dávat do uličky.Kapacita kufrů autobusu je dostačující.Jen my někdy "potřebujem" u moře i věci nepotřebné..pytle brambor,kozervy,piva,sedatka na pláž atd a pak si od moře odvézt kameny na skalku a tak.Nebyl jsem jiný,ale teď si vozím jen plavky a pár zakladních věci.Já jsem se službama spokojen a rád s nima cestuji.Lidi jezděte si na dovolenou užívat a ne hned fotit negativa...všude je něco i u Vás doma přeci není uplně vše Ok..s usměvem na každou dovču Jiří

• Anonym (6)
Dalibor.sik 27.02.2018 14:53
Re: cestování s CK  

no reagovat na příspěvek z prosince 2014... dobrý no.. :-D :-D :-D :-D :-D

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.02.2018 09:50 80.188.34.***
Re: cestování s CK  

Tak to tam ta delegátka nemusí být

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 10:41 85.132.194.***