A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

19.08.2007 09:49:19 | badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dalibor.sik 21.08.2017 09:59
Re: CK Victoria  

no já neříkám že vymýšlejí.. kde to píšu?? zásadně píšu jen svůj názor a své zkušenosti pokud umíš číst.. a z viktorky nejsem ani náhodou.. 8-)

Neregistrovaný uživatel
18.08.2017 13:18 90.179.83.***
Re: pobytová taxa  

Pane nebo spíše paní J..á,je to o zákonu,kdo ho porušuje musí počítat ze sankcí,a velkou.Snad vám to dojde co nejdříve,že klienti se nepodvádí.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.08.2017 13:14 90.179.83.***

Ano Dalibore sik z cestovní kanceláře Victoria,všichni si vymýšlejí a lžou,jen ty máš vždy pravdu. (((H)))

Neregistrovaný uživatel
17.08.2017 19:12 46.135.70.***

Má někdo zkušenost s dobou letos já stále Baham ,2008 jsem byla Padova a super, ale 2010 Caorle daň Francesco a to byl humus vybydlené delegátka šílená ostravská .Elba mě láká, ale bojím se podmínek. Jezdíme s jinou CK, ale ta Elbu nemá. To Caorle nás tehdy odrradilo. Ale je to 7 let.

Neregistrovaný uživatel
17.08.2017 17:00 90.178.250.***
Re: Riva Nuova - Martinsicuro  

Palmová riviéra Riva Nuova ubytování mobilhomy :-)ty byly skvělé,moře super,bazén také super,ale slečna delegátka na tomto místě nemá co dělat, hrůza ať jde studovat práva,ale tohle neeee brrrr

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.08.2017 16:53 90.178.250.***

CK Viktorie jezdíme už 8 let,ale co nás potkalo letos na Palmové riviéře v kempu Riva Nuova to nikdo nezažil.Delegatka katastrofa neochotná, nepříjemná, když měla něco řešit.Velky plus ale mobilhomy a profesionální řidiči tam i zpet

Dalibor.sik 17.08.2017 09:30

hmmm zase jeden negativ vedle druhého.. jeden anonym vedle druhého.. nevím já s viktorkou jezdím několik let a vždy spokojensot.. vždy mám to co slíbí... že je někde špatný delegát.. ano může se stát ale to je lidmi.. tady bych si stěžoval a pokud je viktorka seriozní a věřím že ano určitě s tím něco jde dělat.. kdo ale zaplatí za dovču 5 litrů (pobyt) a čeká AI na zlatých podnosech.. ano ten může být zklamán..
typické čecháčkovství...

Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 04:11 24.229.153.***

Byli jsme na dovolene s ck victoria na ostrove Elba v kempu Casa dei Prati, stany, nejhorsi dovolena jakou jsem kdy zazila, delegatka byla neskutecne neprijemna, drza a zkazila nam cely pobyt a ne jenom nam, co jsme se bavili s ostatnimi klienty ck tak i oni s ni meli spatne zkusenosti. Bohuzel tato pani, tam je asi pravidelne vzhledem k tomu ze na Elbe zije, proto uz do teto destinace s CK Victoria urcite nepojedeme. Mozna je to ojedinela zalezitost, ale priste pri volbe dovolene, se urcite podivame ke konkurenci

Dalibor.sik 04.08.2017 13:49

kde jste byli ubytování?? v MH nebo stanech?

Neregistrovaný uživatel
04.08.2017 12:12 79.170.251.***
Riva Nuova - Martinsicuro  

Také jsme navštívili kemp Camping Village RIVA NUOVA. Musím jen přidat spíše negativní hodnocení. Kemp má čtyři hvězdičky od CK Viktoria. Tyto čtyři hvězdičky jsou ovšem velmi zavádějící.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze