A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK VHT

26.08.2007 15:42:02 | Petra A.
Petra A.
Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s CK VHT z Písku. Já docela špatné, a tak bych ráda našla někoho, kdo je na tom podobně, abychom případně zvážili hromadnou žalobu. CK zrušila zájezd (konrkétně Norské fjordy v termínu od 27. července), sdělila mi to úplně mimochodem v reakci na mail, kterým jsem se dožadovala bližších informací, sedm dní předem (v podmínkách mají nejpozději 10 dnů předem). Nabídli mi sice jiný termín,a le ten se nehodí - od té doby jen čekám na vrácení peněz. na maily nereagují, příp. tvrdí, že žádné nedostali, po telefonu se pořád na něco vymlouvají...takže pozor na ně - a jestli máte někdo stejný problém, prosím, ozvěte se!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Blanka
22.11.2014 19:51 78.102.25.***
Re: Poděkování  

Dala jsem si tu práci a ověřila si, že žádná Mgr. Eva Hradecká neexistuje.

Blanka
22.11.2014 19:48 78.102.25.***
Re: CK VHT-opačná zkušenost  

Tady v této diskuzi nikdo z těch jenž ck VHT chválí nezanechá na sebe žádný kontakt, nikdo je nezná a všichni používají velmi podobný slovník. :-)

poradce
09.08.2010 15:05 213.195.227.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hrůza  

re,re,

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Mufty
16.06.2010 11:19 86.110.229.***
RE: RE: RE: RE: Kaprun 2009  

Sia Milan Megom, Szaujal ma tvoj hotel-kandur s nazvom Crazy Posthotel, mam zaujem o mesacnu dovolnkabo, Prosim o kontaktus kedze neviem dobra nemecky prosim o slovensko-madarsky kontakt. So srdecnokamartasky pozravikom.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kolega
13.02.2010 11:56 80.120.174.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Hrůza  

Kolego, nejprve jsem myslel,ze jste opet narazil na prvoligovou hysterku, ale potom me to doslo.Zkuste si vzpomenout,ktera majitelka ck je z Vimperka a jmenovala se za svobodna Skopkova. Urcite to neni jediny prispevek za ktery jim vdecite. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Stloukalovi
20.12.2009 11:50 61.86.6.***
Děkujeme  

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za nádhernou dovolenou, kterou jsme si užili s
Vaší CK v Rakousku v Brucku. Ubytování bylo príma, strava dobrá, ale
nejlepší ze všeho byly kolovýlety, na kterých nás věrně doprovázel náš
technický doprovod Pavel Vinař. Dík jeho profesionalitě jsme se
dozvěděli i spoustu zajímavostí o místech, kudy nás vozil na trasy,
přesuny autem byly vždy oázou pohody a legrace. Obzvláštní poděkování mu

patří za odvoz z dovolené, kdy autíčko odmítlo poslušnost a trošku se
nám zavařilo. Ale vše dopadlo dobře (i díky Vaší osobní pomoci), takže
na dovolenou budeme rádi vzpomínat a určitě se v příštím roce přijdeme
podívat na Vaše www stránky, co pěkného budete nabízet.
Přejeme hodně úspěchů v práci a pohodu v osobním životě, mějte se
krásně.
Stloukalovi

Globík 19.12.2009 20:30
RE: Poděkování  

Doufejme, že si ten skvělý průvodce řekl o peníze za svoji práci předem. Jinak mu pravděpodobně zbyly jen oči pro pláč a Vaše poděkování zde na Orbionu.

Hradecká
19.12.2009 20:00 88.85.72.***
Poděkování  

Dobrý den,

dne 12.12.2009 jsme se s vaší cestovní kanceláří zúčastnili 1 denního zájezdu do Vídně. Chtěla bych touto cestou velice poděkovat panu průvodci, který nám téměř celý zájezd, včetně cesty, zpříjemňoval zajímavým vyprávěním o místech, kterými jsme projížděli, a poté nás prováděl a velice poutavě informoval o zajímavostech Vídně.

Ještě jednou moc děkujeme.

S pozdravem

Mgr.Eva Hradecká

Vendy.y. 16.12.2009 17:06
RE: RE: Škopková, Vimperk  

PROSIM OÉ ZASLANI JINYCH EMAILY, TECH PODSTATNEJSICH, PREJI VAM, AT VASE CESTOVKA NA TO DOPLATI A VI TAKY, NIC LEPSIHO NEPREJI!!!!

Vlady
27.11.2009 14:49 83.208.64.***
RE: RE: RE: RE: RE: Hrůza  

Mám s tím individuem stejnou zkušenost, je to jen obyčejný zloděj.

Zpět na všechny diskuze