A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Toscatour - Dejte si pozor co prodavaji !!!

20.05.2009 18:17:29 | neo029
neo029
aktualne negativni zkusenost, objednal jsem si pres ne zajezd od FTI do Turecka, zaplatil jsem vyssi castku ze dvou moznych a oni objednali nizsi kategorii pokoje.. kdepak asi skoncil rozdil ?! :-)
reakce klasika - my nic, my jsme na to upozornovali.. bla bla bla.. my vlastne ani nevime, co prodavame bla bla bla.. za to muzou oni bla bla bla
priste si radsi udelam pekny vylet do Rakouska a objednam u poradne CK, tahle ceska vychcanost mi uz leze krkem :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
neo029 20.05.2009 18:17
CK Toscatour - Dejte si pozor co prodavaji !!!  

aktualne negativni zkusenost, objednal jsem si pres ne zajezd od FTI do Turecka, zaplatil jsem vyssi castku ze dvou moznych a oni objednali nizsi kategorii pokoje.. kdepak asi skoncil rozdil ?! :-)
reakce klasika - my nic, my jsme na to upozornovali.. bla bla bla.. my vlastne ani nevime, co prodavame bla bla bla.. za to muzou oni bla bla bla
priste si radsi udelam pekny vylet do Rakouska a objednam u poradne CK, tahle ceska vychcanost mi uz leze krkem :-(

Zpět na všechny diskuze