A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Tip Travel

27.01.2015 08:11:47 | eli
eli
Ahojte, máte někdo zkušenost s cestovní kanceláří TIP TRAVEL?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.12.2016 15:09 94.112.170.***
Dovolená s Tip travel nikdy více  

Peklo, byli jsme v Itálii a hotel 4 hvězdy byl špinavý, jedli jsme v jakési předělané garáži, kvalita jídla opravdu nejhorší, co jsem kdy zažil. První den se 40 Čechů a Slováků snažilo dohodnout s delegátkou CK TIP TRAVEL a ta byla pouze arogantní a s ničím nám nepomohla. Hrůza a děs, nikdy bych s nimi už nejel. Reklamace, kterou jsme zaslali po dojezdu ( asi 7 rodin nás bylo, kteří jsme reklamovali) byla zamítnuta a já jsem už po 2 měsícůch od zájezdu vychladl, ale již nikdy více s CK TIP TRAVEL.

PETR

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.10.2016 10:42 62.209.227.***
Re: CK Tip Travel  

Zdravím,

Tip Travel nikdy více. Byli jsme v Bulharsku Royal Club Victoria - Elenite. Služby delegáta = velice slabé. Delegáta od Tip travelu se dá přirovnat colombově ženě - všichni o ní mluví, ale nikdo ji nikdy neviděl. Vysvětlení základů, kde se co nachází, je po dni a půl pobytu docela slabota. Připravenost na možné výlety =0.
Teď něco ke komplexu - je to jen naprostá iluze, vstupní haly hotelů vypadají krásně, ale to je tak jediné. Ubytování neodpovídá 4 hvězdičkovému hotelu ani náhodou - v ČR by dostal max jednu. Pokoje špinavé - otřesné pokoje, zašlé prostěradla a ručníky, rozpadající se nábytek, plíseň a rez v koupelnách a naprostá nehygieničnost. Byl jsem dost zlý na managerku a bylo nám ukázáno dalších 6 pokojů, ale vše bylo stejné. Výtahy sotva fungující. Jídlo se dalo jíst jen s těží - zlatý endiaron. Pláž měla být písčitá, ale i zde byl problém - písčitá pláž je vytvořena uměle, takže písek je velice brzo odplaven mořem a pláž je tudíž jen kamenitá.

Sumare: u cestovky jsem si vybojoval po dvou dnech přesun na Sluneční pobřeží, kde to byla balada (hotel trakia plaza), ale do tohoto komplexu NIKDY více. Perlička nakonec - v novém hotelu na nás málem zapomněli, protože nikdo nevěděl, že tam jsme :-D.

Prostě pokud si chcete užít dovolenou, určitě nevolte Tip travel a rozhodně NE Royal Park Victoria oblast Elenite.

Neregistrovaný uživatel
14.08.2016 09:28 85.163.8.***

Dobrý den, s cestovní kanceláří máme bohužel velmi negativní zkušenost. Kdybych začla od začátku autobus absolutně nepřipravený dle popisu cestovky (wc, občerstvení, klimatizace, tv). Povinné pauzi řidičům nic neříkali stejně tak přestavky po 6 hodinách. Pokoje v hotelu neodpovidaji fotkam, všude plíseň, bordel, smrad a švábi. Delegát vám jen sdělí že to je bulharský standard a že už vás má dost a přestane zvedat telefony a to jen tehdy když budete mít štěstí a na váš turnus dorazí. Pokaď chcete klidnou a hezkou dovolenou tak s tip trevl opravdu ne.

Neregistrovaný uživatel
11.08.2016 11:16 93.57.127.***
Zkušenost s CK Tip Travel  

Zájezd na Sicílii do 5⭐hotelu. Doba letu 2 hodiny, příjezd do hotelu cca 167 km cca 2 hodiny dle katalogu. Skutečnost 5 hodin bez předchozího upozornění a možnosti občerstvení. V autobuse byly rodiny s kojenci i starší turisté, kteří si zájezd vybraly z důvodu doby cestování. Delegát nic nevěděl, řídil se pokyny cestovky, že má rozvést lidi z letiště po celém pobřeží. Delegátka nás uvedla do recepce a odešla. Krásný hotel, ale CK zakoupila ubytování pouze v pokojích, které jsou určeny pro personál. Tzn. Pod úrovní terénu . Někteří si doplatili kvalitnější ubytování. Takže 7 dni za 25.000 nebylo dostačující. V hotelu jsme potkali Slováky, kteří byli ubytováni na 10 dni se stejnými službami v krásných pokojích za 30.000,-
Takže závěr : Nesolidní jednání, zakoupeny podřadné pokoje, delegát ne splňoval naše představy. Již nikdy s touto cestovkou, ale klidně znovu do tohoto hotelu, kde personál je vstřícný a díky němu jsme si vyresily všechny problémy, které prisluseli delegatovi. Jitka toho času Fiesta Garden Beach Sicílie

SYX 30.08.2015 16:01

S Tip Travel se nám - celkem 3 rodinám stalo nyní v Bulharsku to samé, ze zaplaceného 4hv. hotelu v dosahu centra, s velmi dobrými službami, nás přesunuli - a to hodně zvláštním způsobem - informaci nám nedali na letišti, ale až v mikrobusu - do jiného hotelu, výrazně kvalitou horšího, v jiném místě Slunečného pobřeží - úplně mimo centrum, bez bazénu - byla tam jen brouzdaliště, šlo o hotel s německou klientelou - s jejich klubem, a podle toho se k nám chovali. Tip Travel zároveň vůbec nekomunikoval, informace od pracovnice Tip travelu byla, že paní manažerka se naší dovolenou a námi nemíní zabývat. Z jejich přezíravého chování jsme byli špatní celou dobu. V komunikaci s panem delegátem jsme se zároveň dozvěděli, že protože s nimi už nebudeme chtít nikam jet kompenzaci nám nedají a že ať se klidně s nimi soudíme, on prý už byl u soudu třikrát. To se snad nedá ani komentovat, zničí vám dovolenou a ještě si z vás dělají legraci.

Marek
21.08.2015 18:05 89.29.51.***

Z touto CK mám taky čerstvou negativní zkušenost. Pobyt v Bulharsku byl cca 4 měsíce zaplacený dopředu. Po příjezdu vám zdělí, že hotel je plný a vy část pobytu budete bydlet v jiném a dvě hvězdičky horším hotelu. Delegátka vám lže do očí a nenajdete zastání. Kompenzace nulová. U recenzí hotelů je určitá cenzura, takže vaše hodnocení není uveřejněno nebo je pokrácený text (viz http://www.recenzie-hotelov.sk nebo Invia)

• Anonym (1)
SIKI
25.06.2015 22:42 37.221.241.***

Ano s touto CK mám velmi špatnou zkušenost. Tato cestovka Vám zaplatí pokoj bez balkonu (i když Vám ho potvrdí) a pokud jej budete vyžadovat, budete si muset doplatit 50 EUR. Balkon jsem objednávala od počátku a ještě jsem jej připisovala na smlouvu, která bylo od CK podepsána. Když budete zájezd reklamovat, nemáte šanci, vůbec se s Vámi nebaví a posílají na Slovensko a tam Vám vysvětlí, že nemáte nárok a dál dělají mrtvého brouka. Od recepčního jsme se dozvěděli, že schválně objednávají pokoje bez balkonu, protože jsou levnější. Byla to nejhorší dovolená, kterou jsme zažili.

• Anonym (1)
Natálie K.
26.02.2015 17:52 82.142.100.***

Zdravím Vás,

s touto ck se chystáme letos už podruhé. První rok jsme byli na Severním Kypru, kde jsme byli maximálně spokojeni a letos se chystáme do nádherného Turecka. Zájezd jsme si zakoupili na brněnské pobočce, kde jsou slečny milé a rády Vám z výběrem pomohou. 8-) Služby ck na jedničku.
Natálie

• Anonym (2)
eli 27.01.2015 08:08
CK Tip Travel  

Ahojte, máte někdo zkušenost s cestovní kanceláří TIP TRAVEL?

• Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze