A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Tilia

06.10.2009 08:59:28 | Svobodová
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s brněnskou CK Tilia?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Marie Němečkovu
26.08.2010 19:35 90.176.83.***
reakce na CK Tilia  

Několikrát jsem byla s uvedenou CK na pobytovém, poznávacím i léčebném pobytu v Izraeli, nejen v Jeruzalémě, ale i u Mrtvého moře. Mohu potvrdit, že všechno proběhlo na výbornou, nejen pobyt, ale i výklad k jednotlivým památkám.
Také jsem byla několikrát s CK Tilia v Holandsku. S takovou službou jsem se ještě nesetkala. Ubytování i průvodcovké služby na výbornou. S jinou CK bych do těchto míst nejela.

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
M. Svoboda
26.08.2010 15:26 83.240.63.***
RE: CK Tilia  

S touto cestovkou jsme byli před 3 lety s manželkou na poznávacím zájezdu v Izraeli. Byl to silvestrovský okruh a všechno klaplo na 1*. Program bohatý, hotely na dobré úrovni a průvodkyně, p. Tvrdoňová (doufám, že si jméno pamatuji dobře) byla fantastická. Takže spokojenost veliká, zájezd i služby byly bez chybičky!!!

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
Svobodová
06.10.2009 08:59 195.146.104.***
CK Tilia  

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s brněnskou CK Tilia?

• Anonym (2)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze