A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Tezis - Montillon Grand Azur

30.08.2011 18:42:17 | Nikol1
Nikol1
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s touto CK? V neděli s nimi odlétám do Egypta, hotel Montillon. Na hotel jsem četla recenze v celku pozitivní, ale CK mi docela děsí. Nevím o nich nic, krom toho, že jejich delegátka je prý rusky mluvící...A z komunikace s jejich zástupcem také příliš dobrý pocit nemám. Děkuji moc za jakoukoliv informaci.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jarda Krátký
23.02.2012 10:49 84.42.167.***
Re: CK Tezis - Montillon Grand Azur  

Doufám, že jste si dovolenou užila. Já s nimi v sobotu odlétám taky. Těším se :-) :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.11.2011 16:01 84.42.167.***

Byla jsem s nima v Egypte na last minute za dobrou cenu vse bylo tak jak melo..Kamila

• Anonym (1)
Milena
25.10.2011 12:35 84.42.167.***

Tak já jsme s nima byla na last v Egyptě, all inclusive za dobrou ceny jinak služby dobrý ubytování odpovídalo nabídce, takže za mě vše ok

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Nikol1 30.08.2011 19:42
CK Tezis - Montillon Grand Azur  

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s touto CK? V neděli s nimi odlétám do Egypta, hotel Montillon. Na hotel jsem četla recenze v celku pozitivní, ale CK mi docela děsí. Nevím o nich nic, krom toho, že jejich delegátka je prý rusky mluvící...A z komunikace s jejich zástupcem také příliš dobrý pocit nemám. Děkuji moc za jakoukoliv informaci.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze