A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Svobodná cesta

11.05.2008 14:29:08 | Adriena
Prosím o zkušenosti s cestovní kanceláří Svobodná cesta
z České Lípy. Nejlépe někoho kdo s touto CK absolvoval
poznávací zájezd v JAR. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
KAREL DOSTÁL
08.06.2012 08:24 95.82.168.***
Re: CK Svobodná cesta  

JÁ JSEM BYL S PANEM SVOBODOU SPOKOJENÝ.BYL JSEM DVAKRÁT V CHORVATSKU HOTELU HRVATSKÁ.DOPRAVA AUTOBUSEM PERFEKTNÍ,UBYTOVÁNÍ V HOTELU TAKÉ.JE NÁM LÍTO,ŽE UŽ TATO CESTOVKA NENÍ.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
babča
03.08.2010 20:35 87.249.153.***
RE: doporučení  

s CK Kalousek krásné zájezdy, ale odjezd většinou brzy ráno a ještě odpoledne jezdíte po republice a svážíte rekreanty.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
liondary
27.07.2010 13:51 80.188.179.***
CK Svobodná cesta  

Tak mizerná CK jako byla Svobodná cesta musela zkrachovat.Byli jsme s nimi na Azurovém pobřeží a když pominu, že průvodce Ivan Knorr neumí francouzsky a nemá ani páru,jak se který kostel vůbec jmenuje (v Nice nám tvrdil,že ve Starém Městě je kostel svatého Reparáta, a ona to byla TA Reparáta)tak to už byl vrchol.Navíc byl neochotný a arogantní.Program byl špatně naplánovaný,takže v Port Grimaud jsme byli za tmy v deset večer, kde nikde nikdo nebyl, všude tma a my jsme si měli prohlížet město.Prostě otřesné. Ještě dnes je mi líto těch peněz, co jsme za to zaplatili. Jsem moc ráda, že taková nekvalitní cestovka zkrachovala.

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Danuliz
25.07.2010 15:38 90.178.13.***
doporučení  

pokud můžu poradit po krachu této cestovky-jedte s CKKALOUSEK-tato cestovka je na našem trhu již 2O let,jezdím s ní jak na pobytové,tak poznávací zájezy,vřele doporučuji... :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Vika1
23.07.2010 20:33 94.113.166.***
RE: RE: RE: RE: CK Svobodná cesta  

No doufám, že vás nikdo s tím doporučením neposlechl. Dneska tato cestovka krachla.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jaroslav Haken
27.06.2010 08:47 88.101.141.***
RE: RE: RE: CK Svobodná cesta  

Odpovídám těm, kteří se necítí spokojeni s CK Svobodná cesta. Doporučuji zájezd Německo Kurort Rathen, Bastei,aj., navečer Drážďany. Byli jsme dvakrát. Před Vánocemi 2009 a letos 26.6.10. Majitel p. Svoboda je profesionál a zrovna tak řidič luxusního busu, Mercedesu p.Petr. Vše bezvadné, přesné, povedlo se. Cena zájezdu je ojediněle nízká. Za celý den pouze 350,-Kč, a s pojištěním.(!) Kde tohle Máte ? Jaroslav Haken

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Aleš-Ch.
07.05.2009 12:39 85.71.94.***
Svobodná Cesta  

Tato cestovka, či spíš rodinný a podnik a kamarádšoft je opravdu trochu víc jiná než ostatní - majitel pan Svoboda podle mého názoru, hlavně využívá možnost se s rodinou podívat po světě a zaplatí mu to klienti...
Ale máte-li štěstí a jede výborný průvodce a jeho kamarád pan Ivan Knorr, stojí to i za trošku menší pohodlí...
Já měl s CK Svobodná Cesta silvestrovský Londýn a byl jsem spokojen.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
elvi
29.04.2009 09:53 90.177.95.***
RE: RE: CK Svobodná cesta  

Bohužel,CK Svobodná cesta mi připravila zájezd, jaký jsem skutečně do té doby nezažila...Včera jsem se vrátila ze zájezdu na květinové korzo do Holandska a do Belgie. CK vypravila autous lidí s průvodkyní a dvěma řidiči, z nichž ani jeden nikdy předtím v zemi nebyl, resp. byli pouze na jednom místě a to v Amsterdamu. Průvodkyně mluvila pouze francouzky, což se v některých částech Holandska ukázalo jako nedostatek, řidiči byli schopní dělat takové "hrdinské" kousky, jako couvání na dálnici nebo jízda po tramvajovém pásu a 3x průjezd zákazem vjezdu. Navíc všichni tři nepříjemní a schopní vynadat, když přijdete do autobusu v 9,31 místo v 9,30, na druhou stranu jejich prostoje při hledání cesty byly na denním pořádku. Program zájezdu zbytečně nabitý, výsledek byl, že se nestíhalo a na prohlídku měst jako Gent bylo méně než hodina, na Brusel hodina, na avízované centrum Haagu bylo 5 minut (systém - vyskákejte z autobusu, vyfoťte a naskákejte zpět). Ubytování špinavé, nevyměměné povlečení ani ručníky...nikdy více ani se Svobodnou cestou ani s touto paní průvodkyní, která věděla o regionu naprosté nic (co si přečetla v průvodci a odrecitovala do mikrofonu, to zvládnu taky). O technickém stavu autobusu ani nemluvě.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
skater
19.08.2008 18:22 77.48.127.***
RE: RE: RE: CK Svobodná cesta  

S touto cestovkou jsem byl před dvěma lety na čtyř či pětidenním zájezdu (přesně si to již nepamatuji) do Beneluxu. Průvodcem byl pan Knorr, který byl naprosto skvělý, zájezd neměl jedinou chybu, jeho znalosti byly velké stejně jako ochota. Byl tam s námi i jeden starší manželský pár, který s touto cestovkou jezdil opakovaně. Byli v JAR kde jim průvodce dělal právě pan Knorr a moc si to pochvalovali. Toť moje zkušenost, nemohu komentovat ostatní průvodce této CK.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jajika
15.08.2008 13:30 194.228.235.***
RE: RE: CK Svobodná cesta  

TO JE PRAVDA,UŽ NIKDY S NÍ VÍCE.HORŠÍ CESTOVKU JSEM JEŠTĚ NEZAŽILA A ŽE UŽ JSEM PROCESTOVALA VELKÝ KUS SVĚTA.nEJLEPŠÍ CESTOVKA JE ALEX.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze