A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Suntimes tours

12.06.2008 12:04:44 | liborek
liborek
S touto cestovkou jsme cestovali v září 2007 do Turecka. Ač mám celkem obavu cestovat s malými CK, šel jsem do toho. Nyní můžu říct, že absolutně nelituji. Jediný problém nastal při odletu do Turecka, protože letadlo, které dovezlo turisty z Turecka mělo asi hodinu zpoždění, jinak bylo vše OK. Měli jsme přiřazené celkem 2 delegátky (Hanka a Jana) a byly celkem fajn. Jediné co absolutně nikomu nedoporučuji, je nákup nějaké výletu přes delegátky, protože v Turecku se sami nabízejí místní cestovky, které jsou až o 70% levnější > např. párty na lodi stála u CK 25 EUR a u místních 10 EUR a to při zachování stejných služeb !!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mikess
03.04.2009 00:33 89.103.8.***
RE: RE: CK Suntimes tours  

CK suntimes již krachla,asi proto že jak pišete :-(
Vycházejí nám cenově bezkonkurenční.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
janyn
17.08.2008 19:56 83.208.196.***
RE: CK Suntimes tours  

Ahoj, také sháníme reference na CK Suntimes a hlavně leteckou společnost (mají létat s Atlasjet - turecké aerolinky), jaké máte zkušenosti prosím? Neradi bychom zůstali někde na letišti apod., hodinové zpoždění nám problém dělat nebude...Vycházejí nám cenově bezkonkurenční.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
jana 3
14.08.2008 22:51 77.48.106.***
otázka  

Můžete prosím napsat kam jste cestovali do Turecka. My letíme do oblasti Canakkale do hotelu Kolin a nemůžeme najít žádné recenze.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
liborek 12.06.2008 12:04
CK Suntimes tours  

S touto cestovkou jsme cestovali v září 2007 do Turecka. Ač mám celkem obavu cestovat s malými CK, šel jsem do toho. Nyní můžu říct, že absolutně nelituji. Jediný problém nastal při odletu do Turecka, protože letadlo, které dovezlo turisty z Turecka mělo asi hodinu zpoždění, jinak bylo vše OK. Měli jsme přiřazené celkem 2 delegátky (Hanka a Jana) a byly celkem fajn. Jediné co absolutně nikomu nedoporučuji, je nákup nějaké výletu přes delegátky, protože v Turecku se sami nabízejí místní cestovky, které jsou až o 70% levnější > např. párty na lodi stála u CK 25 EUR a u místních 10 EUR a to při zachování stejných služeb !!!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze