A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Sunny Days

23.08.2008 15:56:43 | ječe
ječe
Rád bych upoyornil na nekvalitní "služby" CK Sunny Days. Problémy byly následujícící:

1) zakoupili jsme si (s malými dětmi) pobyt s odletem zpět z dovolené v pátek. Až z pokynů zaslaných těsně před odletem jsme s úžasem zjistili, že ubytování je pouze do čtvrtka 12:00. Na požadavek storna zájezdu už se CK neobtěžovala ani odpovědět, pracovnice třískla telefonem. CK automaticky předpokládá, že poslední den, noc a v případě posunu letu (což je celkem běžné) i třeba další den stráví klienti BEZ UBYTOVÁNÍ!!! Zejména pro rodiny s velmi malými dětmi je to úžasný konec dovolené. Upozorňuji, že tuto skutečnost se nikde v katalogu ani od pracovníků CK předem NEDOZVÍTE!!! Následná reakce a požadavek na zajištění prodloužení ubytování ze strany CK byla hrozná - nulová snaha problém vyřešit, cokoliv zajistit, o omluvě za způsobené problémy ani nemluvě. Pokud chce klient nestrávit noc na recepci hotelu, musíte si noc sami DOPLATIT (pokud tedy to místo v hotelu mají a nevyhodí Vás).

2) odlet zpět byl posunut o celý den. Chápu, že toto není vina CK, nicméně opět se v těchto situacích projeví, že jedinou snahou CK je realizovat zisk bez ohledu na spokojenost klientů. (např. přesun do jiného, samozřejmě horšího, hotelu, ačkoliv ve stávajícím hotelu bylo volno, zmatečné a neustále se měnící informace ze strany CK, atd.)

3) delegátka - v pojetí této CK pouze funkce nástěnkářky, která vyvěsí na nástěnku čas odletu. Jakékoliv problémy nejsou ochotni řešit. Některé asi ani nemohou, protože podpora ze strany kanceláře CK Sunny Days je skutečná hrozná - což jsme si osobně během několika telefonátů přímo s CK do ČR zkusili sami.

ZÁVĚREM: S celého jednání CK je patrné, že spokojenost klientů pro tuto CK abslutně nic neznamená. Dovoluji si tedy všechny zájemce před touto cestovkou varovat, případně doporučuji dobře se informovat co všechno Vám mohou provést.

Pavel
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
RICHINKO
19.01.2010 14:59 95.105.147.***
My máme len a len dobré skúsenosti  

Nechcem sa zastávať CK Sunny Days,ale my sme s nimi leteli 2-krát a nikdy sme nemali žiadne problémy.Lety išli načas,ubytovaní sme boli v hoteli,ktorý sme si zaplatili,delegát ADEL,personál hotelov a služby boli vždy v absolútnom poriadku.
Pri druhom pobyte sme mali letieť o 17.00 a leteli sme už o 11.00,takže sme mali takmer celý deň navyše.Pri odlete, po 12 dňoch pobytu,sme mali letieť ráno o 12.00 ale delegát nám oznámil,že poletíme neskôr.Do 12.30 sme sa kúpali,potom sme išli na obed a na letisko do Tunisu.Na letisku sme zistili,že štrajkujú piloti.Majiteľ CK naložil klientov do autobusov a zaviezli nás do 4* hotela.Tu bola zabezpečená večera,ubytovanie v luxusných apartmánoch.Vybrali sme sa na prechádzku mestom,porobili ešte nejaké nákupy a večer o 23.00 v pohode odleteli.Takže ďaľší deň navyše.
Chápem,že je to veľký rozdiel medzi tým,čo tu popisujú iní,ale my skutočne nemôžeme povedať ani len jedno zlé slovo na CK.Možno by nebolo od veci,keby sem občas napísali aj iní spokojní klienti,nielen tí nespokojní.Lietame veľmi často,ale asi sme teda vždy mali šťastie ako na CK tak aj na leteckú spoločnosť.

Majda 58
10.01.2010 23:28 88.208.97.***
RE: Tragedie.  

Nechápu proč se vyjadřujete o Tunisanech hanlivě.Snad jste si tuto destinaci vybral sám.My jsme tam byli 2krát a už se těšíme na letošní dovču,kam jinam než na Djerbu.Co se týče CK Sunny days ,vždy spokojeni s jejími službami.

• Anonym (1)
honzabm
28.12.2009 12:42 94.112.231.***
RE: Tragedie.  

Jasně ale tady píší jenom ti kteří měli nějaký problém. Ale určitě je moc spokojených klientu SD kteří se nevyjadřují. Já byl letos v září na Djerbě a byla to perfektní dovolená a neměli jsme jediný problém.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
T.J.
18.12.2009 14:16 77.48.243.***
Tragedie.  

Tato sestava přičmoudlíků z Tuniska umí opravdu zpříjemnit dovolenou. Moje trable se mi nechce popisovat. Jenom vím, že s nimi už nikdy.

• Anonym (1)
pepanek1150
10.11.2009 08:51 77.104.247.***
ck sunny days  

Musím se připojit k Vaším informacím o této " úžasné CK ". Již před cca 9 lety
jsem využit tuto CK na dovolenou do Tunisu. To co jsem tam zažil, nebudu moc popisovat a řekl jsem již nikdy. Chybu jsem však opakoval a oni opakovali to samé. Při příletu měla čekat česká delegátka - bohužel, zakoupený pobyt v hotelu - bohužel ( půjdete jinam a nazdar ) místní delegát tragéd největší. Nebudu to prodlužovat CK Sunny Days nikdy více !!!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lauras
07.10.2009 14:55 194.212.173.***
RE: se Sunny Days  

Zdravím, můžete mi dát vědet, jak jste dopadli s reklamací. Já jsem posílala reklamace na zpožděný let o dva dny. jednalo se o kauzu na nově kolem 18.8.2009. A přišel mi dopis, že mou reklamaci neuznávají a že jsem si měla stěžovat přímo namístě a že se vlastně nic nestalo. Díky za info. Hnulo mi to žlučí celkem řádně, zvažuji žalobu. Přece nemůžou s náma tak orat :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pájja
19.08.2009 21:12 80.188.56.***
RE: Sunny days  

Ty jsi asi upadl viď?! Tvůj názor je buď na pár facek nebo na zasmání nad tvojí hloupostí. Se Sunny days bych nikdy nejela, ale to co se děje pravidelně u nich, to žádná jiná cestovka nepraktikuje.

Asi nevíte, co to je za nervy neodletět. Jo, vy by jste lehl na pláž a celý šťastný slintal, že máte další pobyt zadara.

• Anonym (1)
Rut
19.08.2009 17:42 94.112.33.***
RE: RE: Sunny days  

On se inspiroval u našich poslanců, tam taky nevadí, když se spletou. Chybička se vloudila.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
korsika
19.08.2009 16:26 81.90.173.***
RE: Sunny days  

Vážený pane Kolibříku, už jsem se dlouho tak nezasmála. Když pro mne přiletí letadlo skoro o dva dny později, první noc budu spát s dětmi na letišti na zemi, pak mně tedy odvezou do hotelu nebo v Tunisu budu o dva dny déle čekat, tak se vlastně podle Vás zase tak moc nestalo, že. Byla to jen lidská chyba a nebudeme z toho dělat konec světa. Příště se třeba splete pilot a místo do Tunisu mne zaveze do Egypta a zase se nic nestane nebo letadlo nepřiletí vůbec a tak na dovolenou půjdu k rybníku. Vážený pane máte divnou logiku.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ajaja 18.08.2009 22:18
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Jája  

Správně - téma je k SD, takže: opakovaně nezajištěná letadla a za některé lety prý dluží 8 milionů (dnešní večerní zprávy na NOVA)...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze