A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck SONA

06.09.2011 18:00:09 | Tinajka
Tinajka
Zdravím všechny cestovatele :-.).Dnes jsem našla na internetu ck Sona, o níž jsem nikdy neslyšela a ani zde nenacházím žádné info.Máte někdo nějakou zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petr
17.10.2014 13:55 5.90.8.***
Mare Pineta  

Byl letos někdo v kempu Mare Pineta přes CK SONA?Chybí mi tady nějaké hodnocení.Nebo CK SONA nechce mít hodnocení?

• Anonym (1)
Jar
19.08.2012 17:37 62.201.20.***
Re: ck SONA  

Přijeli jsme dnes, do autobusu si kuchařky nakládaly bedny s vínem, potom tedy naše kufry, které se pochopitelně nevešly a tak jsme je měli pod nohama. To platíme my. Bylo nám slíbeno sedm lůžek, bylo jich pět a tak jsme spali na zemi. Již nikdy více

• Anonym (7)
  • Anonym (3)
Eva
26.05.2012 13:42 89.111.69.***
San Francesco - Itálie 2012  

Musím napsat svoji zkušenost. Byla jsem s větší skupinou, školním výletem letos v Itálii a nebyla jsem spokojena. Za stejnou částku 4 300,-Kč osoba se dá sehnat i jiná CK . opravdu! Myslím si, že mohu srovnávat.Jezdíme pravidělně každý rok a nyní to byl skok do neznáme. Začalo to jízdou v autobuse, kde jsme si vezli plnou penzi na celý tyden, a to pod nohama každého z nás v krabici od banánů, jídlo nám bylo připravováno v takovém stanu přístavku a bylo opravdu slabé, strašné. Chuchvalce ze stromu nám lítaly do jíla, obličeje atd všude. Pláž malá, nijaká a hodně daleko, delegát byl převážně nedostupný.
Nedoporučila bych to nikomu. Myslím, že doba už postoupila o hodně dál a to jak jsme a jakým způsobem fungovali, bych nikomu nepřála, myslím i jiné škole, jiným dětem, nikomu. =-O Slabota velká

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
Fisa
13.03.2012 17:37 193.138.155.***
CK SONA  

S cestovní kanceláří SONA pojedu letos na dovolenou už po páté a příští rok to plánuji znovu. První zkušenost jsem měl ještě jako školák, protože SONA mimo jiné zajišťuje zájezdy pro školy a pro skupiny. Tenkrát jsem ještě netušil, že za tak nízkou cenu se dá pořídit slušná dovolená u moře. Je pravda, že jsme bydleli v kempu v dřevěných chatkách, ale ani na okamžik mi nepřišla úroveň ubytování špatná.
Jak mi časem pribývají letokruhy, vybírám si už poněkud luxusnější ubytování, ale pořád využívám služeb cestovní kanceláře SONA. Projeli jsme spou téměř všechny vyhlášené destinace v Evropě. Možná můžou mít na stránkách ( http://www.sonatour.cz/ ) nějaké nejasnosti, ale ve skutečném životě jsem nenarazil na jediný problém, který bych musel s nimi řešit. Za sebe rozhodně doporučuji všem a upřímně neznám nikoho, kdo by s touto cestovkou měl nějaké tahanice.

• Anonym (7)
  • Anonym (8)
Globík 08.09.2011 20:45
Re: ck SONA  

Než se Vám někdo přihlásí se zkušenostmi, dovoluju si bleskovou recenzi webového katalogu této CK a náhodně vybraného jednoho hotelu:

Ubytování: hotel Albamaris ** je příjemný hotel, který se nachází poblíž centra Biogradu n/M. a asi 300 m od centrální pláže. V hotelu najdete restauraci, společenskou místnost a terasu s venkovním posezením. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Jsou jednoduché a každý pokoj má vlastní koupelnu s WC.
Pláže: volně přístupné, vstupné se neplatí. K dispozici Vám bude několik kilometrů krásných oblázkových pláží (drobné kamínky) s pozvolným vstupem do vody. Nejbližší pláž je 500 metrů od vašeho ubytování. Pláž Bošana je velmi pěkná, čistá, oblázková - z drobných kamínků a s pozvolným vstupem do vody. Na pláži najdete restauraci, toalety, sprchy, hřiště na plážový volejbal a dětské prolézačky.

Velmi zavádějící informace o plážích:
- "nejbližší je 500 metrů od hotelu"
- "hotel je vzdálen 300 metrů od centrální pláže"
- "Pláž Bošana je .........."
Tedy jak daleko je nejbližší pláž? 300 metrů nebo 500 metrů?
Podle mě je těch 500 metrů reálnějších.
Pláž Bošana je do textu tak šikovně zakomponována, že mám dojem, že je to ona, která je nejbližší. Omyl. Bošana je od hotelu možná 2 km.

Obrázek o CK si udělejte sama...

• Anonym (4)
  • Anonym (8)
Tinajka 06.09.2011 19:00
ck SONA  

Zdravím všechny cestovatele :-.).Dnes jsem našla na internetu ck Sona, o níž jsem nikdy neslyšela a ani zde nenacházím žádné info.Máte někdo nějakou zkušenost?

• Anonym (5)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze