A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Shenko s

24.08.2007 22:51:18 | Vojtěch Lakomý
S CK Shenkos jsem nebyl spokojen! Jsem překvapený kolik je zde na ni kladných reakcí, nejspíše si je píší sami. Společně s přítelkyní jsem jel na týdenní dovolenou do Egyptu – Hurghada. Byli jsme ubytovaní v hotelu El Arosa**. S hotelem a jeho službami jsem byl vesměs spokojený. Horší to však bylo s CK. Arogantní chování u této společnosti není ničím překvapivým. Ovšem nejvíce mě vadilo, že CK nám zajistila víza do Egypta „pouze za 650 Kč/osoba“!!! a neinformovala nás o tom, že si je můžeme zakoupit sami na letišti v Egyptě za 15 dolarů! Myslím si, že každý už si dokáže spočítat profit CK Shenkos na 1 vízum. Jinak v Egyptě není problém sehnat ubytování v hotelu ** za 2000 Kč na osobu na týden včetně polopenze. Plánujete-li delší dovolenou (14 dní) doporučuji si koupit pouze s předstihem letenku a ubytování a vízum si dokoupit až na místě.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ema 22.07.2009 23:16
CK Shenko´s - výměny hotelů  

Dobrý večer, nevím,co si myslet o mladých (možná až příliš :-| )pracovnicích této CK v Brně na Josefské, které mi loni na dotaz,zda taky vyměňují klientům hotely v zahraničí, odpověděly "Samozřejmě." Dobrá tedy.Přes CK Shenkos určitě nikdy nepojedu. :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
delfin_brb 15.07.2009 15:26
RE: Golden 5  

Kdyz jsem byl v Hurghade nekdy pred 4 lety, tak v nabidce last minute dominovalo par hotelu, vcetne Golden 5 (tenkrat udajne 5*) a to dlouhodobe (drtiva vetsina ostatnich jen namatkou ...) a cena nebyla vyssi, nez jinde. Lidi asi vedi, proc o nej nemaji zajem :).

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
delfin_brb 15.07.2009 15:24
RE: Golden 5  

Kdyz jsem byl v Hurghade nekdy pred 4 lety, tak v nabidce last minute dominovalo par hotelu, vcetne Golden 5 (tenkrat udajne 5*) a to dlouhodobe (vetsina ostatnich jen namatkou ...) a cena nebyla vyssi, nez jinde. Lidi asi vedi, proc o nej nemaji zajem :).

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
pan Milan
15.07.2009 15:10 90.176.130.***
Golden 5  

Právě jsem se vrátil z Egypta, kde jsem využil služeb CK Shenkos. Jako rodina jsme měli zaplacené 2 dvoulůžkové pokoje. Delegátka nám zajistila jeden pokoj ve 2 a další v 5 patře. Prej je to jen kousek od sebe. Hotel jménem neodpovídal hotelu na zaplaceném voučeru. Delegátku to ale vůbec nezajímalo a odmítala vzniklou situaci řešit. Prý údajně to tak v Egyptě chodí. Ve starém pětihvězdičkovém hotelu Golden 5 Paradise občas nešla elektřina netekla voda ( voda stále žluté zabarvení). Výtahy na heslo. Na pláži chronický nedostatek lehátek. Personál na pláži blokoval lehátka vlstními ručníky, které Vám za bakšiš přenechal. 95% rusů. Dalo se přežít, ale příště jinam a někym jiným. 8-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Julik 14.04.2009 20:59
Dobré  

Zrovna v pondělí jsem se vrátila ze Sharmu z hotelu Sultan Gardens a byla jsem zde s CK Shenko´s. Musím říct, že jednali na opravdu vysoké úrovni. Možná že se nám poštěstilo, že jsme měli tak skvělé delegáty, ale i tak to byla SUPER práce ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
evajsek1 28.03.2009 19:45
RE: letecká společnost  

My jsme s touto CK letěli 3x s ČSA a jednou s Travelem, ale z Ostravy.S čím lítají z Prahy to nevím.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
dasaa 28.03.2009 15:08
RE: letecká společnost  

Letěli jsme s ČSA

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Julik 27.03.2009 21:41
letecká společnost  

Prosím, může mi někdo napsat s jakou leteckou společností většinou tato CK létá do Egyptu? Díky

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
mikhail 08.01.2009 12:11
RE: Důkazy  

Kulina: myslím, že by byl velký problém nahlásit to vadné zavírání na hotelové recepci, co? ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Tomáš M.
07.01.2009 17:51 85.207.142.***
RE: RE: Upozonění!  

CK Shenkos jsou podvodníci.Zaplatili jsem přes 50 tis za dovolenou v hotelu Sultan Garden apo příletu nás šoupli do podprůměrného špinavého hotelu. Doporučuji všem si dovolenou zakoupit jinde!!!!já osobně podávám na CK Shenkos trestní oznámení. :-x

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze