A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK ROS-Bruntál

08.05.2012 18:16:33 | Lucka76
Lucka76
Ahojka,nemáte někdo zkušenost s touto cestovkou,mám koupený zájezd do Baška Voda.Dík Lucka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.02.2016 16:09 84.246.166.***
Dovolená Baška Voda letos s CK ROS.  

Ohromena čtu diskusi.Mám obavy o naši dovolenou.Jedu s vnučkou.
Psala jsem do cestovní kanceláře dotaz a nikdo se mi neozval.
Mám z toho špatný dojem.
Dovolenou mi doporučila Invia.Bradová Jana

Neregistrovaný uživatel
11.08.2015 12:41 195.191.204.***
Re: Bibione 29.6.-.8.7.  

Invia jsou jen překupnící co si k ceně přihodí ještě něco a zbytek je na Vás a na cestovce, která zájezd pořádá, nezobrazují správné ceny, fota neodpovídají apod, = přes Invia nic nebrat!

midnightkitten 05.01.2014 15:57
Dovolená?  

Také se musím přidat :-) Cestovali jsme s touto CK v r.2012.Zakoupila jsem přes slevomat,s tím,že jedu na dovolenou do letoviska Baška Voda.Cesta hrozná,porouchal se autobus,který zpočátku opravovali řidiči,pak pomáhali i cestující,no po dvou hodinách jsme vyrazili dál.To se může stát,nedá se nic dělat.V před apartmánem si nás delegátka spočítala,klíče prý obdržíme odpoledne ve dvě,nakonec po mnoha telefonátech ve tři.Pan majitel nám odnesl kufry do patra,přišel se zeptat co a jak.Ubytko super,nemám jedinou výhradu.Večer jsme se měli sejít se známými,kteří v Bašce již dva týdny byli.No a zjistili jsme že VŮBEC nejsme v Bašce,ale v Promajně.To byl docela šok.Delegátka mi na rozčilený dotaz sdělila,že jsme holt jinde a jako kompenzaci máme lepší pokoj.To je sice fajn,ale co s dvěma dětmi v díře,kde není absolutně vůbec nic,jedinou atrakci zavřeli dva dny po našem příjezdu?Navíc bych čekala,že takovou poměrně zásadní skutečnost nám někdo oznámí.Dvě hodiny před výletem jsem netušila zda se nějaký vůbec koná,delegátku jsme viděli snad třikrát za pobyt.Měla s sebou malou dcerku,takže asi spíš byla na dovče..Stížnost jí nebyla jak předat,nakonec jsem jí dohnala při odjezdu,písemnou stížnost předala.Nechutné tahanice popisovat raději nebudu.Ostatně nebyla jsem jediná kdo si stěžoval.Na jídlo u paní Heleny si nestěžuji,výborný chléb,másla dost,marmeláda,párky,vajíčka,šunka,káva..všeho dost.Sice ne najednou,ale každý den něco :-) Večeře byly na výběr ze třech jídel,i plody moře,čerstvá grilovaná ryba,místní specialitky,děti toho moc nesní a já tak normálně,nám porce stačily,chlap by měl asi trochu hlad.Skvělá obsluha.Takže Promajna ve výsledku ano,strava u paní Heleny,ano,ale CK Ros-lituji opravdu ne.Mě šlo opravdu jen o princip.Ubytko v Baška Vodě má být přesně na tomto místě a ne jinde.Jinak se nám nakonec Promajna zalíbila.

MM
14.10.2013 23:56 212.37.65.***

Súhlasím zo všetkými negatívnymi skúsenosťami s cestovkou CK ROS.BR. V uvedenej cestovke Vám kľudne predajú apartmnán a ubytujú Vás v mimi štúdiu, so vstupom na terasu stvornožky cez okno. Podľa nich plne vybavená kuchyňka mala 1ks 4l hrniec a panvicu. Ako perličku. V pokynoch sme mali doporučenie, aby sme si zobrali zápalky. Môžem Vám povedať, že dosť ťažko sa zapínala el. platňa zápalkami.O ďalších nedostatkoch sa mi ani nechce písať. Podľa mňa ani nevedia, čo ponúkajú. Zabudnite na seriózne vybavenie reklamácie, aj keď bude spísané delegátkou.To čo nám ponúkli ako odškodné, bolo neseriózne a na našu odpoveď už ani nereagovali. Takéto cestovky by mali vylúčiť z asociácie CK.
Pozn.- ubytovaní sme boli v apartmánoch Belmondo, Baška Voda.

Neregistrovaný uživatel
01.07.2013 13:40 93.185.57.***
Re: Dovolená s CK ROS Bruntál  

vepřo, br. knedlo, zelo :-)

Jaruna
01.07.2013 13:37 93.185.57.***
Dovolená s CK ROS Bruntál  

Dobrý den, než začnu psát tuto recenzi chtěla bych upozornit, že nejsem žádný skrytý agent jmenované CK, ani její člen a nebo podobně.... Jsem obyčejný člověk, který chtěl zájezd do Chortvatska konkrétně Baška Voda -penzion Bellmondo. Zájezd jsme zakoupili v Bruntále těsně před vánoci na doporučení slečny v CK- takže pěkný dárek,ale později obavy jelikož jako každý z vás jsme začali číst ty nejrůznější recenze na tento zájezd.... Těšili jsme se na to přesně půl roku. Odjezd z Bruntálu 21.6.2013 v 11hod. Jelikož jsme z místa bydliště tak nám to přišlo vhod, aspoň nemusíme někam jezdit. Pan pilot (řidič autobusu) nás rovnou usadil na místo, které jsme měli celou cestu až tam.Je pravda,že jsme pojezdili celou Moravu a v Brně jsme byli v 16,30 ale zase jsme byli rádi že sedíme a nemačkáme se.V Brně jsme bohužel museli čekat na jiné CK, které sváželi své klienty a dále třídilo do různých destinací (což samozřejmě není vina CK ROS) a vyjeli jsme v 18,30h. Cesta v pohodě, piloti byli milí a příjemní a cesta díky klimě byla vph. Do Bašky jsme přijeli okolo 8 h, převzala si nás delegátka,řekla pokyny a do 14 h, než se připravili pokoje jsme šli na pláž - byli jsme všichni rádi po té cestě,že nemusíme nic hned na místě řešit... ve 14h jsme se ubytovali přímo v penzionu Bellmondo ( opravdu moc pěkný penzionek,sice malinký,ale na přespání bohatě stačí,zato velká terasa,lednice a tv na pokoji a hlavně všude opravdu čisto!!!!!!!). V 17,30 informativní schůzka - taky vph. a poté večeře - hranolky a kuřecí prsa a šťávě - výborné!!! Chtěla bych zdůraznit že p. kuchař byl opravdu PAN KUCHAŘ, výborné a velké porce jídel, výběr ze tří jídel (např. vepřo-knedlo-br.knedlo :-),vždy polévka (většinou domácí) pečené makrely,br.kaše a řízku,vídeňský salát a řízek,čočka na kyselo....a už nevím co všechno...)prostě si myslím že každý si přišel na své - jako můj manžel( a to je opravdu jedlík).Celý týden proběhl v pohodě, žádné problémy,všichni byli ochotní a příjemní. Jednou se stalo že během večeře přiletěla jako fůrie pokojská a začala se před klienty něco křičet- asi nadávala nebo co ....nebylo to příjemné ale pak už se to neopakovalo- myslím že ji paní domácí řekla ať přestane hulákat před námi že na to zvědav nikdo není...a pak byl klid a víc se to neopakovalo.V den odjezdu jsme šli na snídani v 8h bo do max. 9 hod. jsme museli vyklidit pokoj a jeli jsme v 18h. zpět. Ten den odpoledne pršelo, takže jsme byli všichni v jídelně, která byla samozřejmě hlídaná.Byla tam káva i studený nápoj kdo by chtěl.Pak se jelo v pohodě domů- do Brna kde se ale zase muselo čekat na další busy. I když jsme jeli z Brna domů vlakem( mohli jsme čekat a snad by jsme odpoledne dojeli), nebyla to vina této CK - ta přijela mezi prvníma :-D.....
Takže abych to shrnula : s CK ROS bych se nebála v žádném případě jet, jen je si třeby rozmyslet jestli chcete jet z místa ( a tím projezdit pár hodin) a nebo se dopravíte sami ale stejně tak se stane,že se třeba bude čekat na další busy. Pláže byli nádherné a nechodili jsme v 8h. házet někde ručníky ze strachu že nebude místo ale chodili jsme okolo 10h a místa bylo všude plno až do večera- takže keci v kleci!!!!!!! Ubytování, pláže bych hodnotila známkou jedna 1, kuchaře 1, cesta 1, paní delegátka taky 1 !!!!!!!! ........Nevím, možná jsme měli jen opravdové štěstí že jsme narazili na tak pohádkovou dovolenou ale každý z vás si musí uvědomit, že za např. 7 tisíc nemůžou čekat vybavení jako v hotelu, a all inclusive a černocha u nohou !!!!je to dovolená jako každá jiná, na každé jsou problémy ale záleží jak ty problémy zvládnete. Každý si můžete stěžovat, pokud není něco v pořádku ale nezapomeňte na to kolik peněz vás to stálo.... (vím že doba od 9 -18h je strašně dlouhá hlavně pro děti- i toto jsem konzultovala s delegátkou a odpověděla, že v případě nevolnosti nebo malých dětí je tam jeden pokoj kde si můžou odpočinout- takže ani toho bych se v krajních situací nebála) Já tímto s manželem děkujeme CK ROS za krásnou dovolenou u opravdového čistého moře, delegátce za ochotu a pěkné ubytování,kuchtíkovi za vynikající jídla, a našim dvěma "pilotům" za bezpečnou jízdu. Jistě s vámi zase vyrazíme někdy příští rok !!! S pozdravem manželé Strakovi :-)
a nebojte se,pokud nemáte ubytování přímo v penzionu Bellmondo. Všechny jiné apartmánky jsou stejně tak pěkně vybavené jako v Bellmondu- ba právě naopak mají větší komfort!!! ( záleží však na různých CK jak s vámi napíše smlouvu - já jsem měla přímo ve smlouvě že "klienti preferují ubytování v penz. Bellmondo s balkónem a výhledem na moře - a tak se i stalo !!!!)

Neregistrovaný uživatel
25.03.2013 14:33 109.202.68.***
Re: CK ROS-Bruntál  

Minulý rok jsem byla s touto CK v Promajně a byla jsem velice spokojená.
Eva;-)

Globík 26.02.2013 08:11
Re:  

Tak např.většina věcí, co píše Veronika není o tom, že by chtěla hodně muziky za málo peněz, ale že si nenechá s... na hlavu, jako značná část nás Čechů.

PETR
25.02.2013 22:19 82.100.0.***

My jsme si zakoupili dovolenou na slevovém portálu a vše odpovídalo ceně. Žádný problém při sjednání smlouvy, doprava dle plánu (malé časové odchylky způsobené provozem neberu jako chybu CK), strava úměrná ceně. Možná by si všichni stěžovatelé měli sáhnout do svědomí a podívat se, kolik je zájezd stál. To jsme my Češi. Za málo peněz hodně muziky.

Renda
02.02.2013 03:48 90.182.147.***
Varování!  

Vše co se o této cestovce píše je smutná pravda, taky jsme s nimi "utrpěli" dovolenou.. Nemá smysl psát už 100x napsané.. NIKDY VÍCE! >:)

Zpět na všechny diskuze