A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Redok

15.12.2009 13:07:46 | Evelína
Evelína
Máte někdo zkušenosti s touto cestovní kanceláří na poznávací zájezdy?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.09.2016 13:26 151.236.224.***
Re: CK Redok  

Ck redok doporučujem všetkým, ktorí cestujú za poznávaním. Sprievodca Michal Hrazdil, ktorý nás sprevádzal po Campanii má nielen vynikajúce organizačné schopnosti ale aj teoretické vedomosti a hlavne dokonalý prístup. ...som nadšená a bol to môj prvý výlet s ck REDOK avšak nie posledný. ...Už teraz sa teším kam vyrazíme o rok. ..

Jana Kraydlová 06.08.2014 20:54

ano i já mohu jen doporučit,minulý týden Rakousko a jen samá shvála :-)

Ivka
31.07.2014 09:37 217.197.37.***

Se sestrou jsme nyní v červenci 2014 absolvovaly zájezd 'Stockholm - Helsinky - Petrohrad a plavba po Baltu' a musíme ho vychválit až do nebes! Vše, co bylo slíbeno (a zaplaceno), bylo také do puntíku splněno. Náádherná ubytování, bezvadná cesta s řidiči a bezchybný průvodce. Viděli jsme vše, co jsme chtěly. Volného času bylo také dostatek. Hned bych se na sever vrátila! Opravdu doporučuji. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
16.05.2014 18:41 109.81.209.***

Jsem stejneho nazoru.byl jsem tam taky.Velke diky za vse.

Neregistrovaný uživatel
28.10.2013 09:10 90.182.227.***

Dobrý den, ve dnech 19.-24.9.2013 jsem se zúčastnila poznávacího zájezdu Londýn a perly královské Anglie.Naším průvodcem byl p. Pavel Dvořák. Ještě jsem se nesetkala s tak ochotným, příjemným a vstřícným průvodcem. Byl výborný, jak po stránce organizační, tak i jeho výklad byl excelentní. Velké dík patří také řidičům, bez nichž by zájezd nebyl tak perfektní. Vaše cestovní kancelář může být pyšná, že má takového průvodce i profesionální řidiče. Už se těším příští rok na krásný zájezd s Vaší cestovní kanceláří.

Kroutilová Marie
17.08.2013 22:48 89.239.15.***

Vrátila jsem se z nádherného putování po Chodsku.Překrásný týden,nabitý velmi zajímavým programem i díky paní průvodkyni.Nezapomínejte tento pěkný kout naší vlasti i nadále propagovat.Posílám velké poděkování .Kroumajka

• Anonym (1)
Globík 30.01.2013 08:19
Jedna velká rodina  

Kdo máte rádi rodinnou autmosféru na zájezdech, určitě se vám bude na zájezdech CK Redok líbit. Spokojení klienti této CK jsou zřejmě taková jedna velká rodina, při vyjadřování používají shodné výrazy a mají i podobné zvyky, například chodí na diskuzní fóra v podobné době.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.01.2013 22:25 217.77.165.***
Benátky  

Náhodou jsem objevila stránky www.orbion.cz a rozhodla jsem se podělit se s Vámi o názor na cestovní kancelář.Už léta jezdím s CK Redok Svitavy.Jsou super a neměla jsem s nimi ani jeden problém.Jedním ze zájezdů byl i zájezd do Benátek v roce 2011.Krásně se na něho vzpomíná,hlavně díky paní průvodkyni Ireně Přenosilové,která nás ohromila znalostmi a vstřícností k Našim otázkám.V neposlední řadě musím pochválit i oba pány řidiče / nepamatuji si už jména /,ale jezdí s modrým busem od firmy Jiráček z Luže.S Redokem jsem maximálně spokojena a rozhodně bych cestovní kancelář neměnila.Ještě jednou díky a někdy příště se budu těšit. :-) <3

• Anonym (9)
  • Anonym (3)
Zoulova
29.01.2013 22:16 46.135.39.***
Starobylá Anglie  

Chci se s Vámi podělit o zkušenosti s cestovní kanceláří REDOK.Byla jsem s nimi již
několikrát,naposledy na zájezdu s názvem Starobylá Anglie –Londýn,Liverpool,Chester....
Anglie je moje srdcová záležitost, byla jsem něho nadšená a CK REDOK
to tímto zájezdem jen umocnila.Jediné co tento zájezd trochu kazilo byl přístup paní průvodkyně Evy Š.Naopak musím vyzdvihnout kvality řidičů firmy Jiráček,pana Aleše T. a Jirku F. ,protože jsou velmi profesionální,co se týče řízení,vystupování a ošacení,po celou dobu zájezdu byli vzorně oblečeni dokošil a kravat.Na samotném zájezdě mě nejvíce uchvátil Londýn a staré městečko Chester.
CK REDOK tímto doporučuji a těším se na další zájezd s nimi.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.01.2013 21:51 90.180.144.***
Maroko  

V říjnu roku 2012 jsme se zúčastnili 15 denního zájezdu autobusem do Maroka.Zájezd až na dlouhý průjezd Francií a hlavně Španělskem nás okouzlil,i když chápeme celkem 4 noci ve Španělsku,řidiči musí mít povinné přestávky.Co se týče Maroka je to nádherná země a svým způsobem i oproti jiným muslimským zemím velmi zajímavá.
Zájezdu nemohu vytknout nic,nejvíce se nám líbil hotel a výjezd na Saharu z Erfoudu a potom naprosto úchvatné ubytování v soutěsce Todra.Atmosféru z Maroka nakonec umocnilo i večerní náměstí v Marakéši,kde jsou ty nejúžasnější trhy co jsme kdy zažili.Co se nám nelíbilo byla podle nás úplně zbytečná zastávka v centru Tangeru.Paní průvodkyně je v této zemi velmi zkušená a bylo vidět,že zde již byla mnohokrát.Tímto jí chceme moc poděkovat.Naše díky samozřejmě patří i řidičům,jmenovitě Jirkovi a Alešovi,kteří po této zemi jezdí s naprostým přehledem,klidem a hlavně bezpečně.Je vidět,že zde již párkrát byli.S CK Redok určitě vyrazíme na další zájezd.Máme za sebou několik zájezdů do Anglie,Skandinávie....Teď je naším cílem ruský Petrohrad spojený s Kaliningradem.Moc se těšíme a všem Redok doporučujeme!!!!!!!!!!!!!!! (((clap))) :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze