A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Quicktour

14.02.2008 20:16:31 | Kudrna
Bohužel hned první špatná zkušenost s touto CK. Našli jsme jejich zájezd do Chorvatska na Ráb. Po telefonu slečna z pražské pobočky potvrdila, že je možné zamluvit rodinný dvojpokoj (na způsob apartmánu) na námi požadovaném hotelu (máme dvě malé děti a nechtěli jsme se mačkat na hotelovém pokoji s dvěma přistýlkami). Asi po týdnu jsem tedy telefonicky potvrdil, že o tento pokoj máme zájem a požádal o jeho rezervování. Po několika hodinách z CK volali, že pokoj je v daném termínu volný. Domluvili jsme se tedy, že rezervace platí a ihned dohodli na další týden návštěvu pobočky CK, že zaplatíme zálohu na zájezd. Přesně jsme také stanovili datum, typ ubytování, hotel, stravování, dopravu. Zástupkyně CK vše potvrdila. V určený den jsem ještě telefonem vznesl dotaz na způsob platby, ale bylo nutné platit v hotovosti. Což v naší zemi bohužel stále přetrvává, ale nevadí.
Když jsem však dorazil do pobočky CK, s klidným úsměvem mi bylo oznámeno, že rodinný dvojpokoj v smluveném termínu k dispozici není. Ale můžeme si prý vybrat buď dva dvoulůžkové pokoje (pro čtyřčlenou rodinu) nebo jiný, avšak podstatně dražší termín.
Takže kvůli tomuto jsem si vzal v práci den dovolené, narychlo vybíral větší hotovost z banky, absolvoval skoro dvě hodiny cesty do Prahy.
"Výborná" zkušenost.
Tuto CK tedy rozhodně nedoporučuji, leda by Vám nevadilo, že o Vaší dovolené bude rozhodovat CK a ne Vy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.03.2016 22:43 178.255.168.***
Maďarsko 4. - 6. 3. 2016  

Už se vam někdy stalo, aby vás nepustili přes rakouské hranice? Tento neobvyklý zážitek si můžete užít s ck Quicktour. Jeli jsme na prodloužený víkend do maďarských lázní mikrobusem pro 17 osob. Na rakouských hranicích Halamky nás zastavila policie, autobus zvážili a zjistili přetížení 900! kg. Následovala pokuta řidici a návrat zpět. CK situaci vyřešila tak, že jsme z jižních Čech jeli na moravský přechod Hatě. Misto plánovaného příjezdu ve 13 hod jsme dorazili v 17.30, celkem jsme na cestě strávili téměř 11 hodin, ačkoliv běžně se na místo dostanete za 4 - 5 hod. Nikdo nám nevysvětlil, jak je možné, že autobus byl takto přetížen (v podstatě jakoby bylo navíc 11 osob z celkem 17 místneho vozidla), jestli byly v nepořádku doklady , jak je možné že vyslali takový vůz do zahraničí. Zájezd, na který jsem se těšila jako na příjemný relax, byl pro mě zklamáním.

Neregistrovaný uživatel
08.12.2015 09:06 217.64.9.***
Adventní Vídeň  

Dobrý den, také se chci podělit o šokující zkušenost s paní průvodkyní, kterou vyslala CK Quicktour České Budějovice. 2x-3x jsem byla v minulosti v adventní Vídni, kde „průvodcovala“ důchodkyně paní Pospíšilová, která měla perfektně připravený program, mluvila „z patra“, říkala zajímavosti …. bylo vidět, že ví, zná a umí. Vždy jsem měla krásný zážitek a po letech, když dorostla dcera, jsem chtěla tuto vánoční atmosféru sdílet s ní. Bohužel paní průvodkyně (jméno nevím), kterou vyslala CK 28.11.2015 do Vídně byla absolutně neschopná a začalo to tím, že nepřišla včas při odjezdu z ČB. V autobuse se snažila něco „koktat“ z papírů o Rakousku a Vídni - o nějakém kultivovaném projevu nemůže být řeč, byť to četla. Jen tak mezi řečí nám sdělila, že nemá licenci průvodcovat v Rakousku. To znamenalo, že nám nějaké info přečetla z papírů v hlučném metru a vypustila nás k památce. Co bylo tristní, že nedodržovala čas a místo srazů a odchodů, takže jsme se porůznu naháněli. Všichni jsme byli ve stresu, abychom se neztratili. Těch věcí je víc, co nebyly dobré (neochota domluvit množstevní slevu, zbytečné cesty metrem….). Uzavírám to s tím, že této CK se obloukem vyhnu.

Lenka
23.07.2014 14:36 37.44.16.***
Korsika  

Jeli jsme Korsiku s Quicktour v červenci 2014 a byli jsme spokojeni... Vše proběhlo tak jak mělo, informace seděly, paní průvodkyně byla milá, vtipná a starostlivá. Ubytování Hotel Le Narval...jsou to 2 hvězdy a tomu stav hotelu odpovídá...pro nás to bylo naprosto dostačující. Byla tam postel a vlastní koupelna, vše uklizené...dokonce tam měli novou TV s USB připojením, takže se tam daly hezky promítnou fotky, pustit filmy, písničky atd. Jídlo: snídaně pouze sladké-různý výběr, večeře 4chodové, naprosto skvělé. Měli jsme také velmi milé a ochotné řidiče. Celková organizace byla perfektní.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Globík 12.05.2014 20:23
Re: hollandsko 30.4--4.5.  

Mohli byste to prosím napsat česky?

manžele z prahy
11.05.2014 12:23 90.178.214.***
hollandsko 30.4--4.5.  

musim napsat na že už nikdy vice s qicktour autobusem to že přijede dalkovy autobus a nemuže jse chodit na zachod to radši nebudu komentovat (udajne to neni kde vypustit no coomentt a pak přistup ridiču vypne topeni a pani ma horečky 39 .to že domluva v ekhuizenu s dopravou misto na banhof tak zpět chuze kolik kilometru vše ve spěchu no organizace pruvodce a řidiču běs ,to nemluvim o projiždce na grachtech nejdřiv teda okolo3 z rokin pak posunuti5 od centraal a finale čekani 1 hod. a utahanich lidi to nemluvim o odjezdu 11 večer no fakt vše objednany a pak vše jinak no hrozny pan pruvodce na to že jezdi udajně 15 let do HOLLANDU tak přišerny tahat lidi po nezajimavych mistech ve Volendamu a no radši to nebudu dal rozebirat ,přiště nicht................................................. :-( :-( :-( :-( :-( :-(

• Anonym (3)
Bernard Hanus
29.01.2010 15:55 79.98.72.***
RE: Zkušenosti s touto cestovkou  

Zájezdu na Korsiku budu v termínu 27/8-5/9/2010 obdobně jako loni, průvodcovat. Loni, 2 měsíce před odjezdem byl vyprodán. Je to dobrý a propracovaný produkt, který mnozí klienti ocenili.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Kamil Krupka
12.06.2009 08:28 88.83.179.***
RE: Zkušenosti s touto cestovkou  

Preji Vam, aby se Vam na zajezdu libilo a po skonceni zajezdu se podelila o sve dojmy i zde na Orbionu. Obrazek je z Korsiky v pozadi Krvave ostrovy u Ajaccia. Kamil Krupka - QUICKTOUR

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
Pavluš 25.01.2009 10:01
Zkušenosti s touto cestovkou  

Ahoj, letos bychom chtěli jet na Korsiku (autobusem, polopenze), ale ještě nevíme přesně s kterou cestovkou. CK Quicktour nabízí velice zajímavé poznávací zájezdy a chtěla bych se zeptat těch, kdo jeli s touto CK v loňském roce (třeba zrovna na Korsiku) ať napíší svoji zkušenost. Budu doufat, že bude jen dobrá... :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
halfarova
25.07.2008 12:17 85.71.250.***
RE: spokojenost  

musím souhlasit skvělá dovolená ,super delgát(PEPA)no prostě kdo si chce odpočinout od všeho tak je to skvělé místo. :-P :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Rézi
01.03.2008 20:43 85.71.52.***
spokojenost  

V loňském roce jsme byli s CK Quicktour v Chorvatsku v Orebiči a byli jsme opravdu spokojeni.Zájezd i cestovku jsme vybírali na poslední chvíli a už měnit nebudeme.Po předchozích zkušenostech s jinými cestovkami,kdy jsme delegáta viděli na začátku a konci pobytu,problémy s ubytováním a dalšími službami si účastníci museli řešit sami nebo je prostě "přežít",byl pobyt v Orebiči krásným snem.Delegát se nám věnoval denně,organizoval zábavu- výlety,sportovní a kulturní akce pro všechny věkové kategorie "účastníků zájezdu" a sám se jich zúčastňoval.Ubytování,doprava i atmosféra během celého pobytu-vše skvělé!S mnoha spolucestujícími jsme se shodli,že příště opět s touto cestovkou!Tak pohodovou dovolenou přeji všem!

• Anonym (1)
  • Anonym (10)
Zpět na všechny diskuze