A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK pressburg Brno

15.07.2010 14:25:49 | Tolli
Tolli
Ahoj, ráda bych všechny varovala před pbytovýmy zájezdy od cestovní kanceláře CK pressburg.

Byli jsme s rodinou v Chorvatsku v Primoštěnu. Komplikace byly už před odjezdem, kdy jsme neměli dva dny před ojezdem žádné informace - vůbec žádné. Musela jsem tam volat a psát emaily, než nám informace přišli.
Další výtky bych měla k organizaci dopravy. Měli jsme nějakého 16-letého delegáta (syn řidiče), který byl úplně neschopný něco zjistit. Dále jsme do Chorvatska do Primoštěnu jeli neuvěřitelných 16 hodin. Vyjížděli jsme z Olomouc v 14:30, za hodinu jízdy nás vysadili v Brně na smradlavém parkovišti někde u hřbitova se zamčenými záchody a s vyplou klimatizací v autobuse a tam jsme čekali na ostatní autobusy cca do 18hod. Do Primoštěnu jsme dojeli asi v 8:30hod. Naštěstí ten autobus byl aspoň normální. Dále jsme měli apartmán, kde bylo tak 20let staré nádobí a ještě ho bylo velice málo. Jinak Primoštěn bych určitě doporučila, je to krásné městečko. Ale nidky nejezděte touto cestovní kanceláři, pokud tedy rádi nečekáta na parkovištích několik hodin bez možnosti jít na záchod.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.02.2012 12:11 85.161.153.***
Re: CK pressburg Brno  

Od ck pressburg jste jili do chorvatska? Blbecku co to pises za kravoviny

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Jana
26.07.2011 16:10 109.183.98.***
Re: podvod  

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, jak jste postupovali při podání trestního oznámení na CK Pressburg? Taky jsem byla podvedena, nikdo mi neoznámil, že můj pobyt na SR je stornovaný, nikdo mi neřekl, že cestovka krachla, když jsem se tam náhodou dovolala (po dvou dnech usilovného telefonování), tak mi nějaká paní oznámila, že vyšel nějaký nepravdivý článek v novinách a že na základě něho nás nikde neubytují. V cestovní smlouvě měli napsáno, že jsou pojištěni proti úpadku. Strašně mě štve to jejich jednání - teda spíš nejednání. Prosím, napište mi na mailovou adresu janina.jirku@seznam.cz. Moc děkuji Jirků

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Pepa
13.07.2011 17:15 90.177.119.***

Důrazně varuji před jednáním CK Pressburg,kde jednatel společnosti slibuje vrácení uhrazené částky za neuskutečněný pobyt,ale jsou to jen sliby a nic se neřeší.Nejlépe je podat co nejdříve trestní oznámení na tuto společnost,která nabízí pobyty v penzionech,kde nemá sjednanou žádnou smlouvu s ubytovatelem. :-( :'( =-O

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Milena
12.07.2011 17:24 82.100.62.***
Re: podvod  

Taky jsme tak dopadli, měli jsme jet do lázní 26.6.2011 a c.agentura nám přeposlala od jednatele Šrůta že jsou v ekonomické nouzi, ale že nám vrácení peněz náleží , prostě kus papíru ,kde na ně neodpovídají , telefony neberou. Psali jsme na ACCKA sekretariát a ti nám psali že podat trestní oznámení na policii. Tak jsme trestní oznámení podali ale jak to dopadne nevím,neboď CK Pressburg nebyla pojištěná proti úpadku i když prodejce C.agentura , kde jsme zájezd kupovali řekli, že pojištění jsou a to je taky podvod od nich.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Andrea
05.07.2011 10:28 88.102.56.***
Re: Janča  

Zdravím, chtěla bych vědět, jak Vám to dali najevo?! Brali Vám telefony, odpovídali na maily???

• Anonym (2)
Janča
29.06.2011 09:50 88.100.240.***

Chtěla bych upozornit ostatní klienty CK Pressburg že jsem , že jsem byla okradena cestovkou ,měla jsem odjet na pobyt na Moravě 1.července 2011 , ale bohužel CK zkrachovala. :'(

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Tolli 15.07.2010 14:25
CK pressburg Brno  

Ahoj, ráda bych všechny varovala před pbytovýmy zájezdy od cestovní kanceláře CK pressburg.

Byli jsme s rodinou v Chorvatsku v Primoštěnu. Komplikace byly už před odjezdem, kdy jsme neměli dva dny před ojezdem žádné informace - vůbec žádné. Musela jsem tam volat a psát emaily, než nám informace přišli.
Další výtky bych měla k organizaci dopravy. Měli jsme nějakého 16-letého delegáta (syn řidiče), který byl úplně neschopný něco zjistit. Dále jsme do Chorvatska do Primoštěnu jeli neuvěřitelných 16 hodin. Vyjížděli jsme z Olomouc v 14:30, za hodinu jízdy nás vysadili v Brně na smradlavém parkovišti někde u hřbitova se zamčenými záchody a s vyplou klimatizací v autobuse a tam jsme čekali na ostatní autobusy cca do 18hod. Do Primoštěnu jsme dojeli asi v 8:30hod. Naštěstí ten autobus byl aspoň normální. Dále jsme měli apartmán, kde bylo tak 20let staré nádobí a ještě ho bylo velice málo. Jinak Primoštěn bych určitě doporučila, je to krásné městečko. Ale nidky nejezděte touto cestovní kanceláři, pokud tedy rádi nečekáta na parkovištích několik hodin bez možnosti jít na záchod.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze