A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck Pradok

29.05.2009 17:20:21 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenosti s touto CK? Chtěla bych s nimi cestovat do Řecka (Korfu, hotel Pantokratos). Předem děkuji za info.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ivuchah
21.08.2012 08:50 89.177.58.***
Re: ck Pradok  

Jejda, omluva za ty překlepy a hlavně za nezbývá!!! :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Ivuchah
21.08.2012 08:47 89.177.58.***

Takyse podělí o svou zkušenost...S manželem nám to konečně vyšlo tak, že po několika letech poletíme aspoň na týden do vsněného Řecka. Vybrali jsme si Kos...zájezd jsme kupovali přes internet a samozřejmě to bych nebyla já, abych neměla smůlu....ck Pradok....inu řekla jsem si, že to mohlo být horší, že fungují dlouho a že takhle nakupují všichni známí, tak proč my ne? Chybyma se člověk opravdu učí...Měli jsme letět 9-16.9. S Pradokem už leda do háje. Už mám leccos za sebou a někdy mám pocit, že to i přitahuju, takže když jsem se dozvěděla, že Pradok zkrachoval, myslela jsem, že se mi to zdá. Prioritou bylo rychle to vyřídit s pojišťovnou a sehnat jiný zájezd, protože jsem věděla, že někam musíme odjet, jinak se zbláznim. Ne, že bysme plavali v penězích, u Pradoku nám visí skoro 32 tisíc, naštěstí jsme si dočasně vypůjčili v rodině.V sobotu jsme zašli do Eximu, byl jediný, kdo měl zájezdy v termínu, který jsme potřebovali a místo Lambi jsme sehnali zájezd do Tigaki. Teď už jen odletět!!!! Ještě bych se ráda podělila o způsob jednání v Pradoku po krachu... Protože jsem to chtěla mít co nejrychleji vyřešené, když stejně víc nezmůžu, připravila jsem si veškeré dokumenty k odeslání. U notářky jsem narazila na problém a to, že zájez kupovaný přes net se smlouvou vytištěnou z mejlu má samozřejmě nascanovaný podpis CK...bezva, takže jsem po návštěvě notáře mastila do Pradoku a modlila se, aby tam někdo byl a dal mi na tu smlouvu dle pokynů notářky razítko, jinak si s ní můžu utřít zadek. V Pradoku na mě pani koukala jak husa do flašky, byla nepříjemná, že teda doufá, že si tam přijde pro razítko všech 300 lidí >:) Moje odpověď, že bych taky radši jela na dovolenou, než běhala k notáři, pro razítka a doufala, že se dočkám peněz na zpátek si vysloužila jen její PCHE...hlavně, že mi dala razítko, notářka to ověřila a mohla jsem vše odeslat. Teď už nezbívá než rychle zapomenout a užít si Tigaki a celý Kos a hlavně bez Pradoku! Za celou dobu i ve chvíli největšího vzteku jsem na ně nebyla ani náznakem nepříjemná, je mi jasný, že za to nemůžou a tak si myslim, že si ty kecy může odpustit. skoro 500 lidí má zkažený léto a to razítko je jediný co může udělat...a přesto tak opovržlivé chování...co dodat, snad jen to, že pro příště jsem ponaučená, zájezd přes internet už ne a rozhodně ne na žádných prodejních portálech. Teď už jen doufáme, že na podruhé to vyjde :-) Tak nám držte palce...a ještě jednou díky Pradoku za další zkušenost do života!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Hele
18.08.2012 20:15 193.85.146.***

Teď pojedete leda tak do Prčic..... finíto, konec, krach 8-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.08.2012 13:32 90.179.168.***
Re: PRADOK už NIKDY  

Pradok to má už taky za sebou...zkrachoval.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
kopretina 39
17.08.2012 12:40 90.177.200.***
Re: PRADOK už NIKDY  

....jeďte s úplně jinou ck a budete vidět ten rozdíl-líbí se mi to vaše heslo-JEZDĚTE S PRADOKEM,jakou slevu jste održela za tokový nábor?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Dušek
14.05.2012 18:56 84.42.154.***

Na C.K. Pradok si dejte bedlivý pozor: podvádí, neplní, co slíbila, je neseriozní od chvíle, kdy jí zaplatíte zájezd. Již nikdy Pradok! Jarda

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kolemkol 03.04.2012 16:23

S CK Pradok mám ty nejhorší zkušenosti.

V katalogu používá klamavou reklamu - fota hotelu jsou nádherná, do smlouvy jsme si dali, že požadujeme pokoj s terasou a výhledem na moře - tak, jak bylo uveřejněno - avšak byli sme ubytováni v suterénní místnosti s výhledem na nohy kolemjdoucích. Delegátka nebyla schopna zjednat nápravu. Personál hotelu byl arogantní. Zkažená dovolená, poměrně drahá zkušenost z roku 2011.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kolemkol 03.04.2012 16:22
Re: Sri Lanka - Pradok  

V katalogu používá klamavou reklamu - fota hotelu jsou nádherná, do smlouvy jsme si dali, že požadujeme pokoj s terasou a výhledem na moře - tak, jak bylo uveřejněno - avšak byli sme ubytováni v suterénní místnosti s výhledem na nohy kolemjdoucích. Delegátka nebyla schopna zjednat nápravu. Personál hotelu byl arogantní. Zkažená dovolená, poměrně drahá zkušenost z roku 2011.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kolemkol 03.04.2012 16:21

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
HANČA
16.02.2012 10:58 212.80.64.***

ZATÍM JSME Z PRADOKEM CESTOVALI JEDNOU V ROCE 2010 NA KORFU A MUŽU ŘÍCI ŽE TO BYLA KRASNÁ DOVOLENÁ A PANÍ DELEGÁTKA VALERIE SE ONÁS STARALA UPLNĚ VZORNĚ RÁDA SI NA NI VZPOMENU . LETOS MÁME OD PRADOKU ZAPLACENY ZAKYNTOS TAK SE MOC TĚŠÍME :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze