A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK poznání

13.01.2008 17:26:25 | radbad
Chtěl bych jet s touto CK na nějaký zájezd (konkrétně do Albánie)nicméně jsem nikde neviděl žádné reference, máte někdo s CK Poznání zkušenost???? A pokud ano jakou??? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
radbad
13.01.2008 17:26 83.240.11.***
CK poznání  

Chtěl bych jet s touto CK na nějaký zájezd (konkrétně do Albánie)nicméně jsem nikde neviděl žádné reference, máte někdo s CK Poznání zkušenost???? A pokud ano jakou??? Díky

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
Petty
13.01.2008 17:59 89.103.6.***
RE: CK poznání  

Já osobně s nimi žádnou zkušenost nemám, ale jedna moje známá s nimi byla v létě na Korsice a byla hodně spokojená. prý všechno fungovalo bez problémů.

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
radbad
16.01.2008 19:36 83.240.11.***
RE: RE: CK poznání  

Děkuji.

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
E.K.
04.02.2008 08:45 193.86.111.***
Hodnocení  

Byli jsme s CK Poznání již 3x a vždycky po všech stránkách super!!

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Tuareg
02.07.2008 16:35 85.239.255.***
CK Poznání  

Ahoj. Tak já byl s Poznáním loni v Pobaltí.Jezdím normálně jinak vyloženě na divoko s báglem na zádech a tohle byl můj úplně první zájezd v životě se spaním v hotelech tak že jsem měl trošku obyvy ale bylo to úplně v pohodě.Ubytování - na můj vkus luxus,autobus - Volvo, tak že pohoda,průvodkyně - starší paní, ale supr. Letos s nimi jedu Národní parky Chorvatska a docela se těším.Myslím že tahle cestovka patří mezi takový ten solidní spolehlivý standart a cestování s nimi je v podstatě bez většího rizika.Tak že - lze doporučit. Staňa

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Tuareg
02.07.2008 16:52 85.239.255.***
RE: CK poznání  

Pro Radbad.Albánii vřele doporučuji. Pokud netrváte na spaní v hotelu, jezdí jí i CK Kudrna a CK Nomád. U obou cestovek je to cesta autobusem Karosou, (ale bez obav, je v ní spoustu místa na nohy a bágly tak že pohoda, spí se pod stany tak různě, protože v Albánii nejsou campy tak jak je známe u nás nebo v evropě,je to s polopenzí - 2x denně teplé jídlo z polní kuchyně(člověk neztloustne,ale taky neumře hlady). Jediný co je na cestě po Albánii s těmahle cestovkami slabší je hygiena, ale dá se. Ovšem zas se člověk dostane do míst kam Čedok nikdy nepojede. Albánský koňáček Skanderbeg = božský nektar. Jo a je tam fakt hodně levně. Jak vstupy tak jídlo,pití a vůbec fšecko. albánci jsou v pohodě. Žádný nebezpečí. Fotit a natáčet se dá v pohodě jako všude jinde. Mě se víc líbil sever Albánie a pobřeží ohridského jezera než mořské pobřeží. tam je n amůj vkus moc velký binec. Albánské odpadové hospodářství je zatím ještě hodně malé miminko. Albánii stojí za to vidět.A co nejdřív. Už se to tam taky hodně mění. globalizace je hrozný svinstvo. Ahoj. Staňa.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Kvakki
16.07.2008 11:28 81.19.2.***
Albánie  

Tak mi právě oznámili, že Albánii pod stany pro nedostatek zájemců musí bohužel zrušit. Možná mám jen smůlu, ale je to už druhým rokem od stejné cestovky, celkem nechápu důvod tak široké nabídky destinací, když je nejsou schopni obsadit. :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
ivankaz
04.08.2008 09:50 217.194.34.***
poznani - Norsko  

Tak ja sem se prave vratila z Norska, kde jsem byla s CK Poznani a musim rict, ze jsem vylozene nespokojena. Nejenom, ze nemeli rezervaci na trajekt a kempy, ale ani nevedeli jizdni rad, takze se musel zmenit program kvuli tomu, ze trajekt nejel. Autobus byl malej a z toho,c o nam rekla pruvodkyne pak byla pravda asi tak pulka. Jinak jeste spousta drobnosti, takze ja osobne s touto CK uz nikdy nikam nepojedu!

• Anonym (7)
  • Anonym (5)
Marfuška
07.08.2008 17:23 77.240.177.***
RE: Albánie  

Jedeme letos do Albánie s Ck Kudrna, doufám, že všechno vyjde.. Těšíme se :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Stengi
25.08.2008 10:50 89.176.161.***
RE: CK Poznání  

Ahoj, zrovna jsem dojel zájezd do ČERNÉ HORY s CK Poznání a nemám jedinou malou výtku na tento zájezd. Vše naprosto bezvadné a vše nad očekávání.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze