A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK poznání

13.01.2008 17:26:25 | radbad
Chtěl bych jet s touto CK na nějaký zájezd (konkrétně do Albánie)nicméně jsem nikde neviděl žádné reference, máte někdo s CK Poznání zkušenost???? A pokud ano jakou??? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
alesz
29.12.2012 09:20 89.24.22.***
Re: CK poznání  

V lete jsem byl s Poznani v Makedonii, hotelovka . Pruvodce byl hodne mlady, ale prekvapil znalostmi a humorem. Program byl pestry, turistiku v horach zvladla i moje zena. Hotel u Ohridskeho jezera byl milym prekvapenim na zaver. 4* hotel bych na poznavacim zajezdu necekal. Letos se chystame do Moldavie, moc se tesime, snad bude vse v poradku. Cert nikdy nespi.

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
j
23.08.2012 22:10 212.4.129.***
s ck poznání nikdy víc  

s ck poznání jsem byla loni na zájezdu Bulharsko- Turecko a autobus jedna velká hrůza, linková karosa, řidiči nepřipravení na cestu, navigaci neuměli ovládat a mapu neměli, bloudilo se, jeden zůstal v sofii a přicestoval další den a ten, co řídil po cestě usínal, hotel v Bulharsku s podivnou klientelou, zřejmě levný, zájezd by to byl pěkný, ale s jinou cestovkou

• Anonym (9)
  • Anonym (2)
jc81 31.01.2011 11:41
CK Poznání Rumunsko hotely  

Byl někdo s touto cestovkou na poznávacím zájezdu v Rumunsku?Jaké bylo ubytování a jídlo.A další postřehy, děkuji.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
jc81 12.08.2010 16:09
RE: CK poznání  

Byla jsem s touto ck letos na Liparských ostrovech a byla jsem spokojená.Ubytování sice bylo trochu dál od městečka, ale jinak všechno ok.Příjemné průvodkyně/p.Pilařová a Sklenářová/ + ochotní a výborní řidiči
David a Pavel.Takže já doporučuju 8-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Irena N.
16.10.2009 20:40 85.70.215.***
RE: RE: RE: Albánie  

Vážení, byli jsme s manželem s Jindrou Nebojsou jako vedoucím již v roce 2001 v Mexiku, pak v Barmě, v Thajsku, Kambodži, Laosu a ve Vietnamu a vždycky jsme byli spokojeni.Teď jsem s ním byla již sama v Iránu. Je mně přes 70 let, myslíte, že bych letěla zrovna do Iránu, kdyby zájezd nevedl Jindra Nebojsa ? Četla jsem u Vás uveřejněnou kritiku na něho a tak se musím ozvat. Irena N.

Bohous1234
07.10.2009 07:24 84.244.118.***
RE: RE: RE: Albánie  

Na toto musim reagovat,abych se zastal pana Nebojsu. Absolvoval jsem s nim nekolik zajezdu a vse bylo perfektni.Na rozdil od jinych pruvodcu ma vse perfektne nastudovano a mimo hlavnich bodu zajezdu je schopen pridat spoustu zajimavych perlicek a stripku o dane zemi. Vrele doporucuji absolvovat zajezdy s p. Jindrichem Nebojsou :-)
U Vami popsaneho zajezdu predpokladam,ze jako druhy pruvodce nemel moc co mluvit do programu a byl vicemene "do počtu" (aby se naucil trasu na pristi roky). Druhy pruvodce nemuze mit za program zajezdu odpovednost a proto bych byt Vami radeji uvedl jmeno pruvodce,ktery tento zajezd vedl.

Broli
09.09.2009 07:58 78.102.18.***
RE: RE: Ck Poznání  
  • Anonym (1)
  • Anonym (21)
irenaaa
10.08.2009 14:51 82.117.130.***
CK Poznání  

S CK poznání jsme byli 3 týdny na Islandu a bylo to super, připomínky nemám. Drobné problémy jsme řešili tam přímo s průvodcem. Klidně s nimi jedeme letos znovu, a to na SríLanku. A příští rok s nimi pojedeme zase. Myslím, že je to opravdu jistota a kvalita za rozumnou cenu.

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
eman66
16.07.2009 15:15 193.86.243.***
RE: Ck Poznání  

Chtěl bych se zeptat , jakými autobusy jezdí CK Poznání ?

• Anonym (1)
  • Anonym (51)
Mrs.Spokojena
26.09.2008 15:10 62.209.193.***
RE: Albánie  

I ja byla na zajezde o kterem pisete, a neshledavam na nem jedinou chybicku,ani "opile ridice",jak vy pisete, protoze ridici byli v dobe kdy ridili naprosto strizlivi a vzdy nas bezpecne dovezli do cile..Zajezd se mi velice libil, a krome dvou tlustych krav a dvou vamletych Slovenek, ktere si neustale na neco stezovaly ho shledavam bezvadnym!! :-D

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze