A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK poznání

13.01.2008 17:26:25 | radbad
Chtěl bych jet s touto CK na nějaký zájezd (konkrétně do Albánie)nicméně jsem nikde neviděl žádné reference, máte někdo s CK Poznání zkušenost???? A pokud ano jakou??? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
31.07.2016 07:37 194.228.11.***
Re: CK poznání  

Byla jsem s nimi minulý rok na Korsice a už bych s nimi nejela. Program zájezdu nebyl koncipovaný špatně, průvodkyně ušly. Nelíbil se mi však autobus, který byl velmi nepohodlný. Nahoře nad sedačkami v úložném prostoru byla tak úzká škvíra, že tam nešel dát ani malý příruční batoh. Ulička mezi sedačkami nesmyslně snížená, takže natáhnou nohy do uličky nešlo. Co mně dostalo nejvíc byla cesta do přístavu v Savoně. Z ČR jsme vyjeli nepřiměřeně brzy. Chápu, že nějaká rezerva být musí, ale cesta trvala 22 hodin.... V Savoně jsme další 3 hodiny čekali na trajekt. Po cestě, kdy už bylo jasné, že jedeme brzo, jsme začali dělat přestávky snad každé dvě hodiny. Nikomu se už ven nechtělo, ale každou chvílí jsme 20 minut stáli. V přístavu jsme se dozvěděli, že noční trajekt pluje 9 hodin. V informacích k zájezdu toto uvedeno nebylo, cesta byla pospána celkem nejasně. Kajuty jsme zplaceny neměli, takže jsme spali na podlaze na palubě. Je ale fakt, že po té úmorné cestě jsem spala i tak jako zabitá.
Další věc, která nás překvapila, ale za kterou CK nemůže, byli účastníci zájezdu. Zájezd byl s lehkou turistikou, čekaly jsme aktivní spolucestující. Ale většina účastníků byli staří nebo velmi obézní lidé. Samozřejmě ne všichni, výjimky se našly. Tito lidi měli problém jednak s výlety, jednak pořád na něco reptali. Stalo se, že jsme kvůli jednomu starému pánovi, který se zasekl v soutěsce, nestihli další výlet. Kemp, ve kterém jsme část zájezdu spali, byl celkem hezký. Ale chatka nebyla moc čistá, pod postelí byla vrstva prachu, což nám majitelka vysvětlila tím, že nedávno byla bouřka. Navíc po desáté hodině se nesmělo mluvit venku :-D Prý kvůli dětem. Chatka měla terásku, ale po desáté jste museli zalézt, aby vás nebylo slyšet. Prostě byly jsme s kamarádkou rozčarované. Ještěže Korsika je tak krásná :-) S CK Poznání už ale nikdy nepojedu.

Neregistrovaný uživatel
22.09.2015 15:49 195.113.72.***

Rozhodne nedoporucuji tuto kancelar a pozor na deegatku A. Zlámalovou, ktera si dela výlety do různých destinací za naše peníze.

Milan
25.08.2015 08:45 213.226.252.***

Ahoj. Tak si to raději ještě rozmysli. Jsou mnohem lepší CK. M.

ten kdo ví
02.07.2015 14:17 213.235.142.***

A kto by vám tak,prosím pekně, mal asi iný určovať dl´žku prestávok než ŠOFÉRI?Vy sám osobně,alebo snáď svatý Petr?To byste veru ďaleko nedojeli..

Neregistrovaný uživatel
02.07.2015 12:42 217.12.51.***

Skúsenosť mám negatívnu, ale tá sa tyka prepravcu , nemal kvalitne pripravený autobus, cez okno sme nič nevydeli, šofery nám určovali dlžku prestávok a doporučovali chlapom čúrať v prírode. Nízka úroven aj delegáta, málo vedomosti z hlavy a čítanie z literatúry si môžeme aj doma a to aj bez jeho breptania.

• Anonym (1)
Alena
11.05.2015 07:12 195.113.114.***
Cyklo Korsika  

Ahoj, prosím Vás, máte někdo zkušenosti s cyklo-zájezdy CK Poznání? Chystám se na Korsika n kole. Děkuji.

Helena
13.03.2015 12:40 82.100.0.***
Re: Norsko - Švédsko  

Už jsem s touto CK byla několikrát a vždycky jsem byla velice spokojená.

Palovský
19.12.2014 11:21 92.61.86.***
Norsko - Švédsko  

Máme v úmyslu objednat zájezd do Norska a Švédska na 9 dní (katalog 2015 str. 80).
Prosím o poznatky, zkušenosti, hodnocení a doporučení z takového nebo podobného zájezdu a vyjádření k celkové úrovni CK Poznání.
Děkuji předem za ochotu a odpověď.

• Anonym (16)
  • Anonym (4)
Tess
07.08.2014 13:49 194.158.15.***
Korutany - Rakousko - červenec 2014  

Na základě velké spokojenosti z loňského roku, kdy jsme s CK byli v Davosu - Švýcarsko, jsem na léto 2014 objednala Rakousko a Švýcarsko (to teprve jedeme).
Musím pochválit autobus i pana řidiče. Loni byl autobus trochu nižší kvality, ale dalo se to přežít, protože jsme ho po celý týden v Davosu nepotřebovali. V Rakousku jsme se s ním denně někam přemísťovali, tak asi proto byl zvolen lepší typ. Ubytování naprosto skvělé, stravování také. Jen mi zájezd tak z 30% pokazila paní průvodkyně, která byla velmi roztěkaná, pořád někam spěchala...a pořád se jen snažila vyplnit program dle pokynů od CK, ale některé dny to bylo hrocené až moc...počasí neovlivníte...a také měla více zohlednit účastníky a myslet na to, že jsou na dovolené a honí se po celý rok....
Ještě nás čeká Švýcarsko, tak jsem na to zvědavá...
Neříkám, že s CK již nikdy, ale min. další rok si uděláme dovolené dle sebe. Kde budeme pány svého času i programu. :)
Jinak s CK spokojenost, objednávky i platby v pohodě, pokyny také, dotazy zodpovězené obratem. Nabídka odpovídá realitě. Jen prostě průvodce dokáže částečně ovlivnit Vaši dovolenou... i když u mě je i problém, že to hodnotím z profesního hlediska. :)

• Anonym (10)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.07.2014 15:36 82.208.53.***
Zpět na všechny diskuze