A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PITTNER TOUR

26.05.2010 14:38:38 | shagya
shagya
Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s touto poměrně malou CK? Jezdí především na Sardinii. Nikde jsem na ně nenašla žádné recenze. Díky!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.03.2016 14:16 89.176.31.***
Re: CK PITTNER TOUR  

Ano,mám zkušenosti s touto CK a mohu napsat jen a jen samou chválu.Byla jsem s nimi 3x v Bibione a to jen proto že jsem zapřísáhlý neplavec tak nemám ráda hloubky a v Bibione je přesně to pozvolný vstup od pláže do moře jinak bych určitě s nimi jela i jinam.Pan Pittner majitel,naprosto pohodový člověk stejně tak jeho paní a synové řidiči snaží se splnit každé přání klienta,jsou prostě bezvadná rodina já osobně bych s jinou CK nikam nejela,protože to,co nabízejí je i skutečnost.Všem vřele doporučuji jsou féroví a já jsem ráda,že jsem je poznala.Věra Kůrová Brno

• Anonym (1)
dravec
06.10.2010 13:13 82.150.166.***
Sardinie  

Mohu vřele doporučit.Na Sardinii jsme byli před pár lety a chystáme se znova.Ubytování super, moře a okolí nádherné.Výlety pořádané CK po ostrově i mimo ostrov stojí zato.Neváhejte a jeďte,uvidíte že nebudete litovat.

shagya 26.05.2010 14:38
CK PITTNER TOUR  

Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s touto poměrně malou CK? Jezdí především na Sardinii. Nikde jsem na ně nenašla žádné recenze. Díky!

Zpět na všechny diskuze