A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Pantour

21.05.2012 18:25:24 | blalas
blalas
Dobrý den,
mám dotaz, byl jste někdo v Turecku s CK Pantour.
Pracovnice v Invii mi říkal, že loni na tuto CK nebyla od klientů žádná stížnost a všichni klienti byli spokojeni.
Ráda bych znala Vaše názory a zkušenosti s touto CK.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Johana K. 15.09.2013 13:03
Re: CK Pantour  

Varování - CK Pantour
Prosím všechny, co využívají služby cestovních kanceláří pro svou dovolenou, aby si dali velký pozor na CK Pantour. Vědomě podvádějí své klienty. Já osobně jsem rozhodnuta se s nimi i soudit.

zaplacený zájezd 29.7. do hotelu v Alanyi v centru termín od 6.9., jejich pokus o rezervaci mnou vybraného hotelu až 19.8., hotel byl plný a tak samozřejmě rezervaci provedli prostě jinam do 20km vzdálené oblasti Türkler. 2krát jsem s nimi jednala o tom, že já již v Turecku budu, tedy letenku z Prahy do Antalye využijí jen rodiče a já se rovnou dostavím do hotelu. 30.8. mi poslali cestovní pokyny a rezervaci do hotelu v Alanyi a nechali mě tam jet, i když už od 19.8. věděli, že tam pokoj prostě mít nebudu. Poslali mi prostě vymyšlený papír a vše vědomě.

Další zdlouhavé a sprosté jednání se táhlo ještě celý den naší dovolené... nechci zatěžovat detaily. jen prosím šiřte mezi známé, že to jsou podvodníci. Zdaleka jsme nebyli jediní. Prodávají pobyty v hotelích, kde nemají nasmlouvané pokoje.

Díky

• Anonym (7)
  • Anonym (11)
Zuzana Čulenová
26.07.2013 09:46 94.230.156.***

Velká nespokojenost s touto cestovní agenturou a to jsme ještě nikam neletěli. Objednali jsme si last minute zájezd na Krétu. Druhý den nám volali z cestovky, že jsou letenky s odletem z Brna vyprodané - mimochodem, zájezd nabízí na stánkach pořád! Další den opět volali, že se jim uvolnili místa - tak jsem obratem podepsala smlouvu a zaplatila. Dva dny na to, že jsou letenky opět vyprodané. Nabízí odlet z Prahy, co je pro nás termínově a časově nevyhovující... Velká neprofesionalita a nepořádek... Jsem zvědavá jak toto celé dopadne!

• Anonym (6)
  • Anonym (5)
x
08.09.2012 09:35 194.139.4.***

Tak to ti v Invii paní lhala.

• Anonym (6)
  • Anonym (14)
Neregistrovaný uživatel
01.09.2012 20:44 95.82.129.***

Já se včera vrátil z Alanye. V den odletu nám změnili hotel, prý stejné kategorie 4*, ale bohužel jen na papíře. Ve skutečnosti byl o * míň. Prodali prostě víc termínů do pěkného hotelu a pak je přešoupli jinam. Byly tam další 4 takový v našem ternínu, plus 3 co odjížděli dřív a taky přesně to stejné. Ti byly nasraní dost. Každopádně kontakty jsem si dali, právník přečte smlouvu, podmínky a pokud to bude k něčemu podáme hromadnou žalobu, protože takto dělat blbce ze sebe nenechám. Nejhorší je že hotel dál prodávají na netu a já se recepční ptal a prý jsou do konce září obsazení. Zajímavé. To je dle mě podvod.
Jinak ke službám CK bez výhrad. Delegát OK, mladej kluk, snažil se, ale stejně nic nezmohl, původní hotel opravdu 100% obsazen. Akorát nám ještě prodal fakultativní zájezd za 35E na osobu a ve městě ho běžně prodávali za 15-20E. Ale to byla naše blbost, že 1.den jsme to koupili aniž jsme se byly podívat do města.

• Anonym (6)
  • Anonym (15)
blalas 21.05.2012 19:25
CK Pantour  

Dobrý den,
mám dotaz, byl jste někdo v Turecku s CK Pantour.
Pracovnice v Invii mi říkal, že loni na tuto CK nebyla od klientů žádná stížnost a všichni klienti byli spokojeni.
Ráda bych znala Vaše názory a zkušenosti s touto CK.

• Anonym (6)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze