A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
22.07.2018 15:09 178.213.44.***
Re: CK PANTOUR  

Kréta, Stalida, 8.-15.8.2018. Vše klaplo, vše proběhlo podle našeho očekávání. Spokojenost.

Neregistrovaný uživatel
16.07.2018 21:45 212.79.110.***

Byli jsme teď první týden v červenci na Zakyntosu s CK Pantour přes Invii v Laganasu v hotelu Majestic a na služby CK si nemohu stěžovat.Delegátka od příletu až do odletu se o nás starala, byla k dispozici, řekla nám o letovisku vše co bylo potřeba, výlety byly dobře zorganizované, let tam i zpět načas, hotel splnil očekávání, jen trochu pozdě jsme zjistili že je na rušné třídě, ale to nebyla chyba CK. Ubytování čisté, bazén čistý, jídelna čistá a vzdušná, all inklusive splnilo očekávání jídlo výborné a jako bonus už krásně teplé čisté moře :-)

Neregistrovaný uživatel
09.07.2018 14:30 37.188.156.***

Už nikdy více! Ani se mi to nechce víc komentovat. Je to levná CK a už vím proč. A pokud nevymění Travel service za jiné airolinky, tak možná i dřív spadnete než si stihnete užít vůbec nějakou dovolenou...

Neregistrovaný uživatel
07.07.2018 19:18 47.63.41.***
Re:  

Když už jste tak horlivej ohledně klamání zákazníka,tak si příště přečtěte podmínky zájezdu. První a poslední den je tzn dnem transferu a za časy odletů nerůčí Ck,ale letecká společnost. Je vcelku běžné, že časy nevyjdou tak,jak si malý český zákazníček přeje. Nejradši by byl na pláži už v osm ráno a odlétal domů až před půlnocí...a samozřejmě byste rád využíval hotel až do půlnoci,že

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
07.07.2018 17:09 196.179.244.***
Re:  

Je to marný, je to marný, je to marný :-) Víte co je to za cestovku, psalo se to tady mnohokráte a stejně od nich koupíte zájezd :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.07.2018 19:34 195.39.4.***

Ještě jsem neodletěl do Turecka a už jsem naštvaný.
Nabízeli odlet z Ostravy 5.7.2018 v 5:00 .27.9.2018 mi přišly pokyny na odlet a to v 18:30,Takže celý den v háji.Když jsem koukal na nabídku,prodávali tento zájezd 1.7.2018 s odletem v 5:00,
Žeby klamání zákazniků ?

Neregistrovaný uživatel
30.06.2018 20:50 93.99.42.***
hodnoceni dovolene ck Pantour  

Dovolena v Turecku celkem dobra.Na letisti nas doprovazel turecky pruvodce,ktery znal jen Ahoj,mluvil anglicky coz starsi generace nerozumi.Na hotelu uz jsme se domlouvali sami pri ubytovani.Personal bezva velke 2 pokoje vsude cisto.Hotel Gungor nikdy vice,Svedske stoly 8 metru ctverecnich jidlo tragedie kureci a polotovary-tofu,sojove. maso.maso ,ovoce jen meloun a merunky.Do Turecka priste urcite pojedu,ale ne ck.Pantour a ne do hotelu Gungor suite.

Neregistrovaný uživatel
27.06.2018 12:22 212.111.4.***

Dobrý den, letos jsem poprvé byla s CK Pantour na řeckém Zakynthosu, letovisko Laganas. S CK naprostá spokojenost, delegátka na výbornou. Vše, co bylo potřeba zařídit, zařídila, vysvětlila, postarala se. Komunikace s CK také v pořádku.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.06.2018 22:20 85.92.54.***
CK Pantour - příště uz NE!  

Byli jsme v 06/2018 již po šesté v Egyptě (Marsa Alam) a poprvé s CK Pantour. Co jsme zažili na letišti při nákupu víz, to nemá obdoby. Přestože si vždycky kupujeme vízum na letišti v pokladně (za 25 USD), delegát Egypťan nás nutil koupit si vízum až v autobuse (za 27 USD) a vyhrožoval nám, že pokud si je koupíme na letišti, tak je ještě jednou zaplatíme v autobuse. A v autobuse nám pak slovenská delegátka na dotaz, proč to tak je, odpověděla, že prostě to tak je. Nejde o ty 4 dolary, ale o princip - tak sprosté jednání od CK jsme ještě nezažili. Pak už jsme naštěstí služby delegáta nepotřebovali, takže pobyt jsme si užili.

Neregistrovaný uživatel
26.06.2018 00:18 78.102.180.***
Pozor na Pantour - zjistěte si termín odletu a příletu včas  

Byli jsme nedávno s touto kanceláří v Hurghadě. Zájezd byl inzerován jako zájezd na 8 dní a 7 nocí. Odlétali jsme z Prahy ve 21:00 v první den zájezdu. První noc jsme strávili na cestě a poslední den zájezdu opět na cestě. Takže dovolená se smrskla na 6 dní a 6 nocí.

Zpět na všechny diskuze