A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 21:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
22.11.2018 06:57:57 212.80.67.***
ČERT VEM PANTOUR  

Díky Pantouru naše letošní dovolená v Egyptě byla poslední.Více než 3 hod.zpoždění na letišti a Egyptská letecká společnost to už bylo na prášky.Hotel Grand Plaza čistý,jídlo celkem dobré,pro toaletní papír jsme si museli chodit na recepci.PánskéWC u bazénu špinavé a výdrž na dva nádechy.Díky tomu hodně lidí od baru chodilo jednoduše do bazénu.Místní s dětmi jenom do bazenu, kde po celou moji dovolenou na dně plavalo několik oliv.Do uměle vyhrabaného zálivu s kvetoucí mořskou vodou navíc ustil odpad z hotelu.Tento hotel a navíc tato cestovka je podle mě zadarmo drahá.Zaměstnanci by se hodili do naší vlády tam by našli daleko lepší uplatnění.ČERT JE VEM.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.10.2018 14:46:43 195.39.4.***

V životě už nikdy CK Pantur .Klamou lidi. Já s nimi byl v létě v Turecku a měl jsem problémy s odletem.S Ck špatná komunikace, nekomunikují se zákazníkem. Na reklamaci neodpovídají a ani ČOJ Vam nepomůže.

Neregistrovaný uživatel
26.10.2018 13:15:34 217.169.181.***

Libí se mi, že jsou tu 3 komentáře na cestovní kancelář, vystupující jako 3 rodiny, a přitom se jedná o shodnou IP adresu :)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.10.2018 12:04:33 62.169.180.***
Re: Nikdy vice  

My sme zajazd objednavali cez inviu to ze to nie je v poriadku bola jasne od prveho dna ako sme tam prisli vsetko bolo zle nemam svetly moment, este pred odchodom sme spisali reklamaciu na ktoru nam prisla po mesiaci odpoved s tym ze vsetko bolo vporiadku vsetko prebiehalo ako malo a nemame sa na co stazovat vytah v ponuke nebol fronty boli iba obcas a podobne na vsetko sa vyhovorili aj izba nam bolo vyriafena kazdy den a nie je to pravda ma fotodokozi z kazdeho dna neviete ai predstavit vecerat po clenky vo vode a vonku udieraju blesky, ako v koncentracnom tabore vsetci 4 sme sa vratili chori, ck absolutne nema skosenost s nasim hotelom, dokonca ani foto hotela uvedeneho v katalogu nebol pravdivy a hotel ani nepatril k nasemu zajazdu.

Neregistrovaný uživatel
04.10.2018 11:59:12 62.169.180.***

Aj my sme boli na krete v juni tohto roku a taktoez sa stazujeme ale bez vysledku. Ck ani neodpoveda na maili

Neregistrovaný uživatel
04.10.2018 11:55:04 62.169.180.***
Re: CK PANTOUR  

Fuj, nikdy! Najhorsia dovolenka za cely zivot. Cestovali sme s 2detmi 3 a 1r transfer z letiska mal byt 1hodinu zabludili sme a trval 3 a pol hodiny pri odchode to iste 3 hodiny lebo sofer s nami havaroval. Ubytovanie bez vytahu s kocikom na 3 podlazi, po burke nam 3 dni vytapalo izbu ani raz ju neutreli, strava all inclusive bez ovocia zmrzliny a inych veci, stravovanie iba 3x denne, 2 dvoj decove napoje pre 4clenny stol. Nezabezpecena pitna voda na krete len jedna nadrz na recepcii od nasho ubytovanie 250m a stale bola prazdna, restauracia 300m neskutocne fronty, bazen 350m vzdialeny a v ponuke bolo ze je vsetko na kope, rocnemu synovi sme museli kupovat pitnu vodu a v obchode prevarat aby sme vedeli pripravut umele mlieko, otras na vodu, drinky ktore sme nemali, zmrzlinu, ovocie a jedlo kedze deti potrebovali aj doobeda aj poobede nieco zobkat sme minuli takmer 200€. Reklamaciu neuznali dovolenka na behu vo vode este aj pri posteli ktora sa sotva vyrovnala plnej penzii bola pre nas nakladnejsia ako sme ratali. Ck nekomunikuje, nevazi si klientov, davame hromadne podnet na cesku oibchodnu inspekciu.

Neregistrovaný uživatel
02.10.2018 14:42:40 81.91.219.***

Mám stejnou zkušenost. Otřesné podmínky, strava po třetím dnu nepoživatelná. Vybavení neodpovídá popisu v elektronickém katalogu. S Pantour už nikdy více. Nesouhlasím s tím, že by dovolená s Pantour byla výrazně levnější než s jinými CK, jak někteří zde tvrdí.

Neregistrovaný uživatel
01.10.2018 23:11:21 185.112.167.***
Nikdy vice  

S touto cestovni kancelari jsem byla letos poprve na Krete - hotel Blue Sky. Musim rict,ze uz nikdy vice s touto ck nikam nepojedu. Poslali jsme jim stížnost na ubytovani,jelikoz toto neodpovídalo popisu. Nemluve o jidle,ktere se v tomto hotelu nedalo cely tyden jist a z ktereho jsme meli zažívaci potize.
Jedine plus mela delegatka,ktera byla super a obdivuju ze muze delat tuto praci.
V cestovním ruchu se pohybuju uz nekolik let a navstivila jsem nekolik mist,stejne jako jsem za ck s touto cestovkou i spolupracovala a az nyni chapu opravnene stiznosti našich klientu.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
24.09.2018 16:41:35 46.13.72.***
Egypt Stella Di Mare Beach  

S CK Pantour jsem cestovala poprvé a naprostá spokojenost!!!!! Klidně přístí rok zase!! <3

Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 10:43:42 109.80.37.***
Re: CK PANTOUR  

Lidé CK PANTOUR NIKDY VICE.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze