A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 10:43 109.80.37.***
Re: CK PANTOUR  

Lidé CK PANTOUR NIKDY VICE.

Neregistrovaný uživatel
17.09.2018 19:36 188.175.161.***
Korfu Sidari  

Chtěla bych vyvrátit negativní recenze CK Pantour. Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Delegáti nás čekali při příletu, při informační schůzce nám bylo všechno srozumitelně vysvětleno, kdykoliv jsme mohli kontaktovat delegáta. To samé i při odjezdu. Služby nabízené CK přesně odpovídaly popisu zájezdu.Není důvod špinit tuto CK, lidé si neuvědomují , že za cenu, která není vysoká nemůžou čekat komfort 5***** hotelu. Pokud si příště budeme vybírat dovolenou, nemám problém využít nabídky CK Pantour. :-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
16.09.2018 17:22 213.155.234.***

Byla jsem s CK Pantour poprvé a jak jsem si přečetla po zaplacení zájezdu recenze dostala jsem strach.Vrátili jsme se včera z desetidenního zájezdu z Turecka a naprostá spokojenost. Vše fungovalo na jedničku, takže příště jedeme opět s CK Pantour.

Neregistrovaný uživatel
12.09.2018 12:14 109.80.100.***
Rhodos Dorieas  

Dovolená v hotelu Dorieas příjemná, dobrá cena x kvalita

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2018 10:19 47.63.41.***
Re: CK Pantour si píše sama recenze  

Je hezké,že si Ck sama píše recenze,ale my kdo děláme v cestovním ruchu 15 let to samozřejmě poznáme.Stojí vám to za to?

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
09.09.2018 21:07 109.164.124.***
CK Pantour, Spojené Arabské Emiráty  

S manželkou jsem navštívil Emiráty s cestovní kanceláří Pantour. Zájezd bych vybírán přes prostředníka, do té doby pro mě neznámá CK Pantour ve mě budila obavy a i po přečtení recenzí.

Musím uznat, že po příletu vše bylo super, mají individuální přílety, nikoliv masové davy jako ostatní CK, takže se jsme měli velké soukromí a personál se nám při příletu více věnoval, delegáti moc super, vše nám bylo vysvětleno, předány užitečné rady o destinaci, slečna delegátka během pobytu ještě několikrát volala zda máme vše a je všechno v pořádku.

Nemůžeme si vynachválit. Zájezd byl o více než 5000 Kč levnější než s jinou cestovní kanceláří.

Určitě se nebudeme bát využít služby zas.

Uherek.

Neregistrovaný uživatel
09.09.2018 15:00 77.48.84.***
ubytování s CK Pantour  

letěli jsme letos na Krétu s touto cestovníé kanceláří,4 hodiny před odletem nám volali že námi objednanéý apartment Eva Studios není volný ale sehnali nám jiný-Paralia,že prý je to ještě lepší ,že nebudem doplácet atd.po příletu v noci jsme byli v šoku nad tímto náhradním ubytování,Teplá voda netekla,wc a sprcha společně v místnosti 1,2x1,2m,bez závěsu,lednice namražená tak že nešla zavřít a uvniř plíseň,prostě děs,to jsme reklamovali za 2 dny nám přidělili jiný pokoj,ten už byl o něco lepší ale ceklově to zkazilo celou dovolenou.námi objednané ubytování bylo dle fotek a i po návštěvě pokojů bylo o třídu lepší.Takže když to shrnu tak CK Pantour asi zaplatilo za nás menší cenu za náhradní ubytování než by jistě zaplatilo v Eva studios,takže s touto cestovní kanceláří bych určitě již nikam nejel

Neregistrovaný uživatel
08.09.2018 23:54 94.74.233.***
Re: CK PANTOUR  

letos jsme strávily týden v egyptě s proslulou ck pantour v oblasti marsa alam v hotelu blue reef problém s neochotným personálem baru jsme vyřešily okamžitě no to byla drobnost ale co nebyla drobnost byl v podstatě celý den vysoký odliv takže cesta do moře min 750m po kotníky ve vodě a plazení přes útes aby se člověk mohl podívat na korály a ryby no proto ostatně do egypta jezdím no byl jsem tam xkrát ovšem toto byl vrchol samo molo žádné v prezentaci hotelu samé superlativy bla bla ovšem o vysokém odlivu ani muk samo jsem to reklamoval doložil fotkami no odpověd klasická vyšší moc bla bla nemáte nárok podnět k čoi vedl pouze k odpovědi tzv. hraběcí rady no nechodil jsem do žádné zvláštní školy no nevadí je zajímavé že ve francii např. pracují na přílivu a odlivu elektrárny opravdu vyšší moc ??? takže resumé ck pantour jsou podvodníci manipulátoři-samo než s hotelem uzavřeli smlouvu musel region někdo navštívit a situaci poznat takže opravdu pokud nechcete být rukojmím nesolidní ck jakou ck pantour zcela určitě je nikam s nima nejezděte ostatně v bazénu se můžete koupat doma ušetříte peníze a čas jo a taky nervy zdravím Vondrys

Neregistrovaný uživatel
05.09.2018 10:27 88.100.118.***

Po přečtení recenzí před odletem na dovolenou, jsem měla smíšené pocity. Právě jsme se vrátili ze Santorini. Vše proběhlo tak ,jak CK prezentovala, takže za nás spokojenost. Navíc delegátka Šárka - naprosto skvělá.

Neregistrovaný uživatel
01.09.2018 13:37 86.61.223.***
CK Pantour Korfu-Sidari, hotel Summertime 23.8.-30.8.  

Korfu-Sidari, loni hotel Joanna, spíše rodinný hotel - bez jakýchkoliv negativních komentářů, delegátka Markéta je opravdu perfektní, letos hotel Sommertime - spíše fabrika, takže sem už nikdy. Rozdíl v chuti jídel mezi oběma hotely je neskutečný. CK Pantour by si měla ověřit, co inzeruje. Vzali jsme si pro naše vnuky výlet Žlutou ponorkou - skutečně jsem jeli avizovaných 50 minut pod vodou, ryby jme viděli jen když je shora krmili. Ale horší bylo, že byl slibovaný potápěč, který bude ukazovat, co v moři žije - chobotnice, krabi, atd. a nakonec show s lachtany. Když nás loď vykloipila, tak jsem se ptala na lachtanní show a byla jsem docela hrubě odbyta, kdo mi takový nesmysl řekl. Takže zklamaní velké pro děti. Moře a pláž Apokripiti ale nezklamou.

Zpět na všechny diskuze