A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
12.10.2017 14:42 46.26.244.***
Re: Faliraki hotel Elvi  

Madam, a jak má CK ovlivnit dlouhé čekání na jídlo? :)) mravence? Máte pocit,že mravenec si vybírá jestli půjde do hotelu nebo bytu? hlučné klima? Nezlobte se,ale z takových klientů jako jste vy se mi dělá zle. Zůstaňte radši doma a nikam necestujte. Akorát si děláte ostudu.

Neregistrovaný uživatel
10.10.2017 19:23 193.165.236.***
Faliraki hotel Elvi  

TATO CESTOVKA JE JEDNA velká katastrofa...změna hotelu,čekání na pokoje
nedefinovatelné kategorie... za zájezd jsem zaplatila 18 000,-, průvodkyně nezájem,
pokoj hrůza, výhled do betonových zdí, mravenci, hlučná klima, dlouhé čekání na jídlo,
žádala jsem navrácení části financí - zamítnuto, je to na hromadnou žalobu, je nás ze zájezdu dost, ale říkám si , že je škoda takhle využívat svoji energii, kterou je potřeba dobíjet...jsem si jista, že toto dobře dopadnout nemůže,je to jen otázkou času... nedoporučuji ani nepříteli >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)

Neregistrovaný uživatel
30.09.2017 14:28 94.112.189.***
Faliraki Grecian Fantasia Resort 21.9.-28.9.2017  

I přes nepěkné recenze jsme to riskli a jsme rádi :-), vše od CK Pantour bylo OK, delegátku jsme prvně viděli na letišti a taky naposledy, ale byla to naše volba, jelikož jsme byli od CK jediní dva v tomto hotelu. Neměli jsme potřebu, aby za námi jela. :-)
Skútra jsme si vypůjčily na celý týden sami, bez problémů. Vřele doporučuji půjčovnu Tony's ve Faliraki, sympatický pokérovaný motorkář Tony.Protože vím co v Řecku znamenají 3*(spíš 2* a někdy méně)byla jsem s manželem připravená. Byli jsme velmi mile překvapeni, protože pokoj byl prostorný, čistý, krásně vymalovaný , měl dva balkóny a krásný výhled na bazén hotelu.
Jídlo bylo vynikající, pravda moc velká obměna to nebyla, ale šlo 7dní, spoustu zeleniny a saláty a hlavně maso :-), Jen ty tácy jak ve školní jídelně :-(
Dovolenou hodnotím na výbornou stejně tak jako CK Pantour a hotel Grecian Fantasia Resort, krásně jsme si to užili oba za přispění nádherného počasí.
Děkujeme a někdy příště Vítkovi

Neregistrovaný uživatel
28.09.2017 20:23 92.240.168.***
Kos, Lambi-aparthotel Apollon-Boheme s Pantourem  

V pondělí jsme se vrátili z dovolené v Řecku na Kosu, hotel Boheme od CK Pantour. Letěli jsme s nimi již podruhé a absolutní spokojenost!!! Přes velmi nepěkné recenze nás opět nezklamali. :-)) Vše podle smlouvy, fotografií. A úplné nadšení z paní delegátky Mariky Kelesidu. Tak úžasného človíčka jsme coby delegáta zatím nezažili. Její práce byla dělaná hlavně srdíčkem, poradila, zařídila a i se zajímala jak se máme, jak se nám líbily výlety. Řešili jsme výměnu pokoje a paní Marika do 20 min zařídila a vše bylo o.k. Děkujeme Mariko za příjemnou dovolenou i díky vám! ;-) Moře průzračné, teplé. Za nás tedy krásná dovolená s Pantourem.

• Blanka pb
Neregistrovaný uživatel
27.09.2017 19:40 89.103.215.***
CK PANTOUR  

absolutně nespokojeni s delegatkou sl. Mirkou Rafajovou.Arogantní,ironická,drzá,neprofesionální a neschopná řešit naše požadavky a prosby.S drzím,ironickým úsměvem nám řekla,že výměnu pokoje řešit za nás nebude,že je to věc recepčního.Zvyšovala na nás hlas,nebo dělala,že nás neslyší.Turnus po nás s ní měl ty samé problémy.Žádám CK PANTOUR o vyjádření na mou stížnost s delegátkou sl.Rafajovou.Byly jsem v hotelu Fereniki Holiday od 8.9.-do 22.9.2017. :-D

Neregistrovaný uživatel
26.09.2017 19:29 89.176.180.***
top delegát  

V papírech napsáno, že na nás náš delegát bude čekat u stánku na letišti. Po příchodu u stánku byli pouze delegáti jiných CK. Když jsem jim ukázal voucher tak mě nasměrovali naproti na nějakého místního borce a z něj vypadlo pouze „bus number three“ .. OK nalodili jsme se do BUSu a rozjeli jsme se po hotelech. Jelikož jsem si vybrali hotel ve staré části města Malia (kde jsou velmi úzké uličky ) tak chápu, že se ne vždy lze s tím kolosem dostat k hotelu. Řidič vytáhl kufry z BUSu mávl rukou vpřed se slovy Bella Elena a vlezl zpátky a už jsme ho nezajímali. Nebudu rozebírat situaci že směr vpřed nebyl úplně z těch nejlepších navigačních pokynů toho dne :D. Nakonec jsem se ubytovali a začali užívat dovolenou. Po 4dnech jsem poslal mail holkám se kterými jsme ladili dovolenou , že by bylo fajn kdyby mi zjistili tel. číslo na nějakého delegáta, že jsem ještě stále žádného neviděli. Obratem odpověď „… kontaktovali jsme CK číslo Vám pošlou“. Po dalších dvou dnech jsem kontaktoval přes formulář na www přímo CK… stále nic :D. Po další urgenci (8mý den pobytu) jsem opět s holkám napsal mail a nakonec jsem teda telefonní číslo získali….heureka. OK jdeme volat delegáta. … asi se opaloval :D zavolal mi až k večeru zpět , že prej má zmeškaný hovor o co jde . Popsal jsem mu sitauci kdo jsem kde jsem a že mu volám proto , že jsem očekával jeho přítomnost ….. odpověď byla šokující “ aha já jsem Vám psal SMS a nedostal jsem odpověď , tak jsem si myslel, že jste nepřiletěli ( mobil jsem si na dovolenou nebral…. netušil jsem , že je to součást cestovního plánu :D). Pak už jen obligátní a je vše v pořádku? Potřebujete něco? Ujistil jsem ho že mě po tom jak to probíhá už v podstatě z jeho strany jen zajímá jen zajištění transferu na letiště až se budeme vracet domů. OK den před odletem SMS “ autobus Vás vyzvedne ve 13:10 před hotelem “ … to určitě :D asi ještě neviděl Neoplan v Old Village ….. dopadlo to přesně jak jsem očekával 13:20 mu píšu SMS jestli je vše OK, že vzhledem k tomu jak to prozatím probíhalo tak ho kontaktuji již po 10 minutách zpoždění. Telefonát od něj … jestli bych nemohl slézt na hlavní cestu k nějakému obchodu a že mě tam někde vyzvednou. Prostě abych to zkrátil delegát téhle CK může být člověk s telefonem kdekoli na světě. Poprvé jsem chtěl vyzkoušet služby CK kdy se nemusím o nic starat a proti tomu jak jsem zvyklý , že si booknu letenku hotel a transfer sám.S touhle CK byla jediná změna v tom že jsme měli transfer busem. Beru to jako zkušenost, že CK jsou jen zbytečný mezičlánek a inkasují peníze za to že napíšou pár mailů a delegát téhle cestovky je pouze člověk relaxující na dovolené za moje peníze.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.09.2017 15:51 178.23.219.***
PANTOUR  

Včera jsem se vrátila z Kréty a byla jsem spokojena, s cestovkou jsem cestovala již loni a byl mi zařízen i konkrétní pokoj v hotelu o který jsem měla zájem. Za mne vše ok. :-)

• mispi

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
23.09.2017 23:24 88.212.37.***
CK Pantour....NIE  

S CK Pantou aj s delegatkou obrovska nespokojnost!!! Neodporucam ich, nikdy nikde s nimi nechodte!!! >:) >:) >:)

Neregistrovaný uživatel
15.09.2017 20:19 194.213.54.***
ck Pantour ne ne ne  

Zdravím,
v srpnu jsem letěla s manželem na dovolenou do Egypta. Dovolená úžasná až na delegátku. Na letisti nikdo, potom jeden arabsky mluvící mužíček stál opodál a až po nějaké době co celé osazenstvo letadla hledalo Ck pantour, tak začal mávat zmuchlaným papírem a volat na nás, jako že máme jít za ním. Nastrkali nás do minibusů,každému byl dán do ruky papír a postarejte se o sebe sami. Tak jsme se o sebe starali. Mimochodem podle papíru nás delegátka měla navštívit 3x. Nestalo se ani jednou. A transfer na letiště jsme si museli zjišťovat taky sami. Dokonce v hotelu neměli ani info desku. A kdyby náhodou chtěl někdo reagovat na můj příspěvek, tak dovolená nás stála přes 20 000 kč na osobu. Takže žádná levná dovča. Prostě s CK Pantour už nikdy více. >:) >:) >:)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.09.2017 13:35 188.175.119.***
Re: CK PANTOUR  

S CK Pantour jsme letěli již 3 x / 2x Kréta a jednou Korfu/, považuji tuto cestovku za seriozní, již se těším na příští rok na Kos.

Zpět na všechny diskuze