A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Macatova 02.08.2012 11:56
Re: Eri Beach  

Pro Martu: jaký je tento hotel? A s jakou cestouvkou jsi byla? Bylo vše ok?

Macatova 02.08.2012 11:06
Re: Eri beach  

Prosím o informaci ohledně ck Pantour.Četla jsem na ně různé recenze. Chceme jet s nima na Krétu a jeden pán si na ně stěžuje. Jen by mě zajímalo jestli je tato cestovka opravdu nespolehlivá? Prosím kdo měl s nima jakékoliv zkušenosti napište mi, děkuji.

Neregistrovaný uživatel
28.07.2012 09:29 77.48.59.***

AHOJ. Já to myslela tak, že ručníky se extra k vodě půjčují na recepci na vratný poplatek, tak to bývá všude na hotelech a zdálo se mi, že i u tohoto hotelu jsem to četla. Takže zřejmě ne, tak to ručníky bereme teda. :) jinak děkuji za odpověď. :)

proxima72 27.07.2012 16:35

Ahoj, asi bych si tu osušku s sebou vzala, tolik místa to zase nezabere, ale jak jsem psala, každý den jsme měli na pokoji čisté ručníky i osušky. Takže když si ji budeš chtít vzít k vodě, asi se nic nestane. Všimla jsem si, že měli většinou všichni svoje, ale sem tam se nějaká bílá taky objevila. Dají se tam taky samozřejmě všude koupit, i v obchůdku v areálu hotelu. Stojí asi 6 - 8 eur a jsou na nich různé motivy, hlavně mapa Kréty atd. Dobrý suvenýr.
Ohledně krachu cestovek, chápu tvoje obavy, taky jsme měli strach, měli jsme to zaplacený už od ledna. Ať je cestovka malá nebo velká, to nezjistíš, jak je na tom. Před 3-mi roky krachla dost velká cestovka, se kterou jsme byli na Mallorce. Naštěstí asi 2 měsíce po našem návratu. Nebudu malovat čerta na zeď >:), to bude dobrý :-)

Neregistrovaný uživatel
27.07.2012 12:25 77.48.59.***

Ahoj, jestli jsem to teda pochopila správně osušky si na dovču nemusím brát vůbec teda. jsou jak na pokoji tak se půjčují k vodě?? jinak už asi nemám žádné otázky, snad vše bude v pohodě, všude teď varují, jak se nemají kupovat zájezdy u malých začínajících cestovek, jako třeba pantour, tak snad bude vše ok, jak teď jsou samé úpadky CK tak mám strach. :(

proxima72 26.07.2012 20:40

čau Adélo, s osuškami bych si nedělala hlavu, můžeš si vzít svou, nebo hotelovou, nikdo to nekontroluje. My jsme měli svoje, ale občas jsme si vzali na pláž i z hotelu, když se naše sušily. Lehátek je kolem hotelu dostatek, takže jsme si kamkoliv hodili věci na lehátko a šli se koupat chvíli na pláž u hotelu, chvíli na píščitou, ze které se dá projít do vedlejšího zábavního patku Star beach, ale nejvíc jsme byli v bazénech. Je jich tam několik, se slanou i sladkou vodou, jsou čisté, teploučké a vidíš z nich na moře takže se nemůže stát, že šlápneš na nějakou mořskou potvůrku. Lehátka jsme nechali opuštěný i několik hodin a nestalo se, že by nám tam někdo hrabal, nebo je obsadil. V okolí Hersonissosu jsou prý i hezčí pláže, ale neměli jsme potřebu se přemísťovat jinde, když kolem hotelu bylo vše co jsme potřebovali, jako třeba nápoje, kafíčko, odpoledne moučník, vše v plážovém baru. Myslím, že se vám tam bude líbit, hned bych se tam vrátila, mimo jiné i kvůli tomu úžasnýmu jídlu, kterého je velký výběr jak teplé, tak studené kuchyně, zelenina, ovoce, zmrzlina. Každý si vybere. Pokud se chceš na něco zeptat, ráda odpovím. Měj se :-)

Adéla M.
25.07.2012 17:47 85.161.140.***
Eri beach  

Ahoj taktéž s přítelem letíme v druhé polovině září do tohoto hotelu. Moc se už těším, děkuji ti za tuto zprávu, jelikož jak jsem četla recenze některých Čechů tak jsem fakt nechápala(zhyčkaní češi)to co vše psali, se mi fakt nezdálo. Vypadá to tam moc hezky. Jinak o lokalitě jsem slyšela, že je super, všude něco. :) JInak jsem se chtěla dotázat, jak je to z osuškami, jestli se půjčují za vratnou zálohu nebo je lepší si vzít vlastní?? JInak u hotelové kamenité pláže jsou léhatka zdarma a vedleší písečná pláž za poplatek?? souhlasí?? ta je prej ale hned vedle, takže není problém ležet na kamenité a jít si zaplavat na písečnou?? :) děkuji za odpověď

Adéla M.
25.07.2012 17:39 85.161.140.***
Eri beach  

Ahojky v zaří letíme taktéž s přítelem do tohoto hotelu. Prosím tě jak je to s osuškami, půjčují se na pláž, nebo je lepší si vzít sebou vlastní?? jinak hotelová pláž, léhátka zdrama že ano. Vedlejší písečná pláž za poplatek, ale slyšela jsem, že není problém ležet na té zdarma a jít si vedle na písečnou zaplavat. Moc už se těším, četla jsem moc recenzí, samozřejmě i negativní(zvlastní zkušenosti někteří Češi jsou strašně rozmlsaní), ale podle fotek to vypadá super. :) okolí je prej také super. :-)

proxima72 24.07.2012 20:09

Zdravím všechny, kteří se chystají do Řecka s CK Pantour. Vrátili jsme se z dovolené v hotelu Eri beach. Jedním slovem SUPER. Nádherný hotel, naprosto úžasné jídlo, čisté bazény a velice ochotný delegát Robert. Lokalita Hersonissos je ideální výchozí bod na výlety autobusem, který jezdí každý 20 minut oběma směry (směr Heraklion, Agios Nikolaos). Udělali jsme si výlet na Spinalongu, domluva i bez angličtiny v pohodě :-). Řekové jsou velice milí a přátelští. Příště určitě zase s CK Pantour.

Adéla M.
24.07.2012 10:58 37.188.227.***
Re: Eri Beach  

Taktéž jedeme s přítelem do Eri beach v září CK Pantour. Je to tam prý super, hlavně ta lokalita. Snad nám vyjde počasí. Jen CK neznám a letím s ní poprvé, snad bude vše v pohodě, jak teď slyším o úpadku všech malých CK tak mám strach. :-(

Zpět na všechny diskuze