A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.09.2012 15:38 90.183.114.***
CK Pantour nedoporučuji  

Dobrý den, s CK Pantour máme odletět dnes 11.9.2012 na Rhodos do hotelu Virginia, včera večer volali, že je v hotelu stop stav. Zamluvili nám hotel Princess Flora, který sice odpovídá hvězničkám, ale moře je dál, je u hlavní silnice, takže hluk a je to malý komplex s jedním bazénem takže nic moc. Jako kompenzaci nám nabídli 1000Kč mínus. Vzhledem k tomu, že tento hotel na svých stránkách nabízí s odletem tentýž den, ale ještě o 2000Kč méně, tudiž o 3000. Ač jsem se snažila víc jak 1000 Kč kompenzaci nebyli schopni dát a ani jiný hotel rezervovat, s touto cestovkou už nikdy.

Neregistrovaný uživatel
08.09.2012 20:57 85.163.188.***
Re: Aqua Sun Kréta  

Přesně tak stánek na letišti nemají, letenka elektronická, při odbavování předložit OP nebo CP a tím vám vystaví palubní vstupenku. Zatím vypadá, že z Pantour nebudou žádné problémy, snad to nezakřiknu, 10 dnů předem poslali info k letu.

x
08.09.2012 09:35 194.139.4.***
Re: CK Pantour  

Tak to ti v Invii paní lhala.

• Anonym (7)
  • Anonym (15)
Neregistrovaný uživatel
01.09.2012 20:49 95.82.129.***

Na letišti stánek asi mít nebudou, je to malá CK. Letenka bude nejspíš elektronická, takže pas, kufry a rovnou na přepážku k odbavení.

Neregistrovaný uživatel
01.09.2012 20:44 95.82.129.***
Re: CK Pantour  

Já se včera vrátil z Alanye. V den odletu nám změnili hotel, prý stejné kategorie 4*, ale bohužel jen na papíře. Ve skutečnosti byl o * míň. Prodali prostě víc termínů do pěkného hotelu a pak je přešoupli jinam. Byly tam další 4 takový v našem ternínu, plus 3 co odjížděli dřív a taky přesně to stejné. Ti byly nasraní dost. Každopádně kontakty jsem si dali, právník přečte smlouvu, podmínky a pokud to bude k něčemu podáme hromadnou žalobu, protože takto dělat blbce ze sebe nenechám. Nejhorší je že hotel dál prodávají na netu a já se recepční ptal a prý jsou do konce září obsazení. Zajímavé. To je dle mě podvod.
Jinak ke službám CK bez výhrad. Delegát OK, mladej kluk, snažil se, ale stejně nic nezmohl, původní hotel opravdu 100% obsazen. Akorát nám ještě prodal fakultativní zájezd za 35E na osobu a ve městě ho běžně prodávali za 15-20E. Ale to byla naše blbost, že 1.den jsme to koupili aniž jsme se byly podívat do města.

• Anonym (7)
  • Anonym (16)
Neregistrovaný uživatel
01.09.2012 20:31 95.82.129.***
Re: CK PANTOUR  

Objednali jsme 14 dní dopředu, odlet byl minulý pátek, včewra jsme se vráliti. Původně to mělo být Kleopatra Alaiye, změnili ho na Kleopatra Beach. Oba sice 4*, ale rozdíl uvídíte jen když se kolem hotelu projdete... :(

Adéla M.
01.09.2012 14:44 85.163.12.***

Dobrý den, můžu se zeptat jak dopředu jste zájezd zakoupili a o jaký šlo hotel?

Jiří
01.09.2012 11:14 95.82.129.***

Dobrý den všem,
CK Pantour nedoporučuji. V den odletu nám volali, s tím, že objednaný hotel je plnný a že budeme muset do jiného také 4*. S tím jsme sice nesouhlasili, ale v obchodních podmínkách to mají uvedeno :( Na internetu se hotel stále nabízí jako volný!!! Prostě podvod. Hotel co jsme dostali byl sice také 4* ale možná tak před 30 lety když ho postavili. Až na jídlo, klteé sice bylo stále na jeden způsob, ale bylo vcelku dobré tak služby naprosto neodpovídali 4*. Jediné co bylo lepší, že hotel byl o cca 100 m blíže pláže než objednaný. Z původních 150m na 50m.
Takových lidí co my tam bylo víc, předali jsme si kontakty a uvažujeme o hromadné žalobě. Protože i teď když kouknu na Invii nebo přímo na Pantour tak hotel nabízejí a já se v hotelu osobně ptal recepčního a mají do konce září obsazeno ze 100%.

Veronika
31.08.2012 15:48 88.103.60.***

Prosím Vás, jak byli na leišti označeni??

ssissi
29.08.2012 19:22 90.180.241.***

Ahoj všem cestovatelům.S Ck Pantrour jsme byli na ERI Beach na Krétě v červenci i s malinkými dětmi.Co jsme od dovolené očekávali: čisté bydlitelné pokoje,dobré stravování, bazén, moře blízko hotelu,večerní procházky rušnějšími ulicemi, služby delegátky.Tak se nám opravdu líbilo.Jelikož mám muže náročného a hodně srovnává a chce to co je nabízeno.Tak se mu líbilo, ale hodnotil takto: lepší školní jídelna, + skvělé zmrzliny, na jídlo skoro v plavkách, jídlo stále doplňují, čecháčci vyčkejte chvíli, to není poslední jídlo co vydají z kuchyně.Káva, jejich cola, sprite...ouzo, rakia...vše u bazénu.Odpolední moučníky.Pokoje tak dvě- tři hvězdičky,né 4, ale čisté.Někomu se to nelíbilo a chtělo luxusnější, tak to delegátka řešila.Záleží za kolik ten zájezd seženete,nám to tak stačilo.Bazény čisté, okolí pěkné.Tragédie je přístup do moříčka u hotelu, je tam nějaký betónový něco a muž si tam hned první den rozříznul nohu, ale je vidět.Nevim kam koukal.3oo metrů je písečná a mi chodili na velkou písečnou pláž asi 500 metrů, super vlny, lehátka placena, ale nádhera.A kdo nemá rád hluk, tak to neni hotel pro něj.Večerní programy začínali od půl 10 a končili dle hluku klientů i k ránu.Takže nás budlili, jak mlátili dveřma.Určitě si vemte osušky, delegátka nás varovala, že jsou na to háklivý, nosit je k bazénu.Přejeme všem krásný pobyt a na ten úpadek cestovky nemyslete, to je život.

Zpět na všechny diskuze