A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lenka
17.09.2012 03:42 213.19.91.***
Re: CK Pantour  

Tak to jste patřili mezi ty šťastnejší, kterým vyšlo to, co si skutečně objednali. My jsme tam měli být taky, ale nakonec bylo vše jinak. Raději by jsme platili lehátka (mají to napsaný i v popisu hotelu), než sedět v hotelovém komplexu, kde v okolí nic nebylo. Nám tento delegát nepomohl a ani nám nedokázal dát žádné informace k pobytu. Je to prostě o zkušenosti každého z nás.

Neregistrovaný uživatel
16.09.2012 23:30 78.187.95.***

Jsme v Turecku s Pantourem. Zapoměla jsem si tašku v letadle a touto cestou bych chtěla poděkovat delegatovi Tolgovi, který hned vše zařídil a přinesl mi tašku dnes na hotel. Přiletěli jsme v patek večer s leteckou společnosti Freebird. Odlet v čas, letěli jsme novým velkým letadlem, mají dobré jídlo i služby. Pantour jsme neznali a překvapilo nás, že jejích letadlo bylo úplně plné.
Bydlíme v 4* hotelu Royal Palm par metrů od Kleopatřině pláži. Hotel je moc pěkný, renovovaný a je tu WiFi zdarma na pokoji, jsme tu spokojení, snad jedná negativní věc je, že jsou lehátka na pláži za poplatek.

Neregistrovaný uživatel
15.09.2012 05:23 213.19.91.***

CK PANTOUR-VYHNOUT SE OBLOUKEM!!!
Právě jsme se vrátili z dovolené v Turecku. Chtěli jsme být přímo v Alányi - měli jsme být ubytování téměř na věhlasných Kleopatřiných plážích v hotelu Kleopatra Royal Palm (už jsme v Alanyi byli). Kromě pobytu u moře jsme plánovali, že si prohlédneme loděnice, uděláme si soukromý výlet na hrad, večer si zajdeme do ulic města - posedíme v kavárničkách, projdeme obchody. Při příletu v noci nám bylo stroze oznámeno, že náš hotel nepotvrdil rezervaci a že nám to nemohli oznámit, protože jsme byli už v letadle. Zájezd jsme platili dva měsíce dopředu! Ubytovali nás sice o hvězdičku vyšším hotelu, ale 37 km od Alanye. Hotel dobrý, ale v okolí chcípl pes, takže večer co večer jsme poslouchali animační programy určené pro ruskou klientelu :-(. Delegát nám nepomohl, prý si máme stěžovat přímo v Praze. Z dalších dvanácti učastníků zájezdu mělo deset stejný problém. Pantour si zřejmě nabírá klientelu, vše odsouhlasí, aby si je udržel a pak si s nima hraje jak na šachovnici. Pokud vám záleží přímo na místě, které jste si vybrali (nemyslím pouze hotel), vyhněte se jim obloukem!!!

Neregistrovaný uživatel
13.09.2012 12:54 90.183.114.***
CK Pantour nás mile překvapila  

Musím napsat, že nás CK Pantour opravdu mile překvapila. Od začátku dovolené bylo vše samý chaos, vše jinak než mělo být, ale pak nás mile překvapili a ubytovali do jiného hotelu, mnohem lepšího, takže jsem spokojeni, cestovku doporučuji :-)

Neregistrovaný uživatel
13.09.2012 11:55 178.77.216.***
CK Pantour  

Dobrý den,s CK Pantour máme letět 30.9.na Rodos hotel Kolymbia Sun,nemáte někdo zkušenosti s tímto hotelem??

Neregistrovaný uživatel
12.09.2012 20:30 31.47.99.***
Re: CK PANTOUR  

dobrý večer, s Ck Pantour jsem ještě nebyla ale do hotelu Asterias jedeme taky, tak doufám, že to bude vše ok. ale taky by mě zajímal nějaký názor,

děkuji :-)

Inka
12.09.2012 18:55 81.201.48.***
Re: CK PANTOUR  

Dobrý den, mám dotaz jestli jste někdo byl s CK Pantour na Rhodosu v hotelu Asterias v letovisku Tholos?
Děkuji za odpověď

Neregistrovaný uživatel
12.09.2012 18:38 89.177.6.***
CK PANTOUR nejhorší CK  

CK PANTOUR šílená!!!!!!!!!!!!!!!!!! byla jsem s nimi v Turecku, ubytovali nás do plesnivých pokojů v přízemí. když jsem to reklamovala neměli pokoj na výměnu. Peníze mi nevrátili za nevhodné ubytování. Už bych od nich neletěla ani náhodou
Šedová Anna

Neregistrovaný uživatel
12.09.2012 09:45 90.183.114.***
Re: CK Pantour nedoporučuji  

Měli ste to horší, ale ono nemáš moc na výběr ani při této variantě. Pokud to nechceš úplně zrušit, když už máš zařízenou dovču...a dohadovat se s nimi o vrácení peněz. Měli problémy i v noci v hotelu, dali je po třech na pokoj i když jedna má být sama a připlácela si 5000. Musím říct, že kdyby se tato situace opakovala a oznámili to v ČR tak bych trvala na vrácení peněz nebo opravdu na velké slevě. Chybama se člověk učí.

Neregistrovaný uživatel
11.09.2012 23:57 89.24.54.***
Re: CK Pantour nedoporučuji  

Máš štěstí, že ti to řekli ještě před odletem a dali ti i kompenzaci. Mě se stalo před lety v Tunisku, už si nepamatuji s jakou CK jsme letěli, ale oznámili nám změnu hotelu až na místě, to je hrozný pocit když ti to neřeknou dopředu, protože to už nemáš na výběr a nevíš co tě čeká.
Moje zkušenost s Pantourem je velice dobrá, právě jsme se vrátili z Kréty, hotel Alexander House. Velice dobrý hotel, doporučují, pěkné prostorné pokoje, skvělé jídlo a čistá pláž. Co se týče organizace ze strany Pantouru bezchybná.

Zpět na všechny diskuze