A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 21:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.07.2012 17:01 62.209.230.***
Re: CK PANTOUR  

:-\ A mohu se zeptat co to bylo za hotel?

martin
23.07.2012 15:47 195.113.188.***
Re: CK PANTOUR  

Dobrý den, sice po termínu, ale i jeden negativní postřeh.
CK Pantour mi přesunula termín odletu na dovolenou na Rodos o 3 dny dopředu /nebo týden dozadu/. Po příjezdu jsme zjistili, že původní foto v nabídce ne zcela odpovídá tomu, nač jsme se těšili. Postýlka pro cca 14měsíční dítě vykazovala stopy plísně, Řekové se maximálně snažili, donesli novou- bohužel ještě horší. V hotelu chyběla mikrovlnka na ohřev stravy pro 14měsíční dítě, tak jsme jídlo přendávali do skleniček a ohřívali v hrnečku za použití rychlovarné konvice zapnuté do jediné zásuvky na pokoji, ze které lezly elektrické dráty. Přesto, že cestovka věděla, že jedeme s malým dítětem jsme kočárek několikrát denně tahali do 1.patra.Rodinu rozdělili do 2 pokojů- na opačných stranách hotelu, což jsme nakonec vykomunikovali a druhý den se část rodiny stěhovala blíž. Delegát-p.Jirovský se sice na první schůzce podivil, že přes všechny problémy zůstávám klidný, ale když nabídnul kompenzaci ve formě jednodenního půjčení auta, tak jsme si ho stejně za 75eur zaplatili. Hmm Rodos super, Řekové super, Pantour-už nikdy.Sorry MUDr.Martin Šustek :-$

Monika
23.07.2012 14:02 217.64.0.***
Re: Eri Beach  

Dobrý den, jedeme v září do stejného hotelu ale dočetla jsem se , že pláž u hotelu je oblázková, tedy nic moc pro malé děti a vedle někde je prý i písčitá ale za poplatek.
Chtěla bych se Vás zeptat jestli netušíte kolik se tam platí za lehátka?
Moc děkuji za odpověď.Monika.

Marta
21.07.2012 16:55 78.108.106.***
Re: Eri Beach  

Dobrý den...jak jsem už včera psala, vrátila jsem se z Kréty z hotelu Aqua Sun Village. Je jen kousek od hotelu Eri Beach a leteli s náma z Prahy i z letiště v Heraklionu.Hotely mají stejnou delegátku. Z Kréty jsme odlétali 9.35 jejich času tj. 8.35 u nás.

Miša
21.07.2012 10:53 89.102.215.***
Eri Beach  

Dobrý den za týden odlítáme do hotelu Eri Beach na Krétě máte někdo zkušenosti s tímto hotelem a jestli se mužu zeptat zda jste měli také odlety z Kréty v brzkých hodinách děkuji :-)

Marta
20.07.2012 20:54 78.108.106.***
Re: ck Pantour  

Řecko-Kréta hotel Aqua Sun Village - objednávka, platba, letenky i pokyny vše po mailu a naprosto v pořádku :-)

Marta
20.07.2012 20:49 78.108.106.***

Dobrý večer,dnes jsem se vrátila z dovolené z tohoto hotelu s CK Pantour. Nádherný hotel, skvělé jídlo. Vše proběhlo OK, odlet přesně, delegátka na letišti čekala, odlet zpět do Prahy taky přesný. Jen k moři je to dál a zpátky do kopce, ale jezdi hotelový autobus. Pokud jedete s menšími dětmi jako my, můžu jenom doporučit :-)

Neregistrovaný uživatel
18.07.2012 07:51 92.62.224.***

Dobrý den,ck pantour můžu jen doporučit a hotel taktéž.Byli jsme tam letos v červnu a neměli jsme žádný problém....:delegát Robert byl velice milý a staral se o nás..cokoliv jsme potřebovali zařídit a poradil.

Belinova Katka
17.07.2012 14:58 195.113.79.***
CK Pantour  

Dobrý den, letos jsme prvně cestovali s manželem s touto CK do Turecka.Jelikož se nám zdála příznivá cena zaplatili jsme zájezd již v únoru na 8 dní do hotelu Seher Sun Beach.
Musím říci, že jsme byli přeci jen trochu nervozní, jelikož jsme o této CK nikdy před tím neslyšeli.
Vše ale proběhlo v pořádku a bez komplikací. Informace o odletu byli včas, platba proběhla také v pořádku.Odlet i přílet byl přesně a delegátka bezvadná , milá a ochotná.
Myslím, že tuto CK určitě ještě rádi využijeme. Děkuji

Verča
16.07.2012 20:32 89.24.48.***
hotel Apollon KOS  

Dobrý den,chystáme se s přítelem do hotelu Apollon na Kosu.Můžete mi někdo dát info o hotelu.Děkuji moc Verča ... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku.

Zpět na všechny diskuze