A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Veronika
31.08.2012 15:48 88.103.60.***
Re: Aqua Sun Kréta  

Prosím Vás, jak byli na leišti označeni??

ssissi
29.08.2012 19:22 90.180.241.***
Re: CK PANTOUR  

Ahoj všem cestovatelům.S Ck Pantrour jsme byli na ERI Beach na Krétě v červenci i s malinkými dětmi.Co jsme od dovolené očekávali: čisté bydlitelné pokoje,dobré stravování, bazén, moře blízko hotelu,večerní procházky rušnějšími ulicemi, služby delegátky.Tak se nám opravdu líbilo.Jelikož mám muže náročného a hodně srovnává a chce to co je nabízeno.Tak se mu líbilo, ale hodnotil takto: lepší školní jídelna, + skvělé zmrzliny, na jídlo skoro v plavkách, jídlo stále doplňují, čecháčci vyčkejte chvíli, to není poslední jídlo co vydají z kuchyně.Káva, jejich cola, sprite...ouzo, rakia...vše u bazénu.Odpolední moučníky.Pokoje tak dvě- tři hvězdičky,né 4, ale čisté.Někomu se to nelíbilo a chtělo luxusnější, tak to delegátka řešila.Záleží za kolik ten zájezd seženete,nám to tak stačilo.Bazény čisté, okolí pěkné.Tragédie je přístup do moříčka u hotelu, je tam nějaký betónový něco a muž si tam hned první den rozříznul nohu, ale je vidět.Nevim kam koukal.3oo metrů je písečná a mi chodili na velkou písečnou pláž asi 500 metrů, super vlny, lehátka placena, ale nádhera.A kdo nemá rád hluk, tak to neni hotel pro něj.Večerní programy začínali od půl 10 a končili dle hluku klientů i k ránu.Takže nás budlili, jak mlátili dveřma.Určitě si vemte osušky, delegátka nás varovala, že jsou na to háklivý, nosit je k bazénu.Přejeme všem krásný pobyt a na ten úpadek cestovky nemyslete, to je život.

Neregistrovaný uživatel
28.08.2012 22:37 79.98.77.***

Pane jste doktore, měl byste mít rozum. Takhle malé děti trápit u moře, když je naše země Česká, tak plná krásných míst a navíc se super kompletním servisem! To si to moře nemůžete 2 roky odpustit? Nevím, nevím!??!?
Jan Hruška :-@

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jitka
28.08.2012 07:58 212.71.172.***
Re: Eri Beach  

Ahoj Míšo, prosím, mohla bys mi napsat Tvou zkušenost s hotelem, kde jste byli na dovče? Chystáme se tam v září a reference jsou fakt velmi rozdílné. Neletěli jste náhodou s CK Pantour? Díky moc Jitka 1Aja@seznam.cz

jitka
28.08.2012 07:55 212.71.172.***
Re: Eri Beach  

Ahoj Adélo, jsme na tom úplně stejně - chystáme se s manželem od 21.9. od stejné cestovky do stejného hotelu. Podařilo se Ti najít nějaké bližší reference na CK? Taky mám strach.. Jitka
1Aja@seznam.cz

Tomáš Lukáš
26.08.2012 21:54 62.245.69.***
Re: Eri beach  

Adélo, jestli Vám mohu poradit, tak se pokuste změnit u cestovky hotel, Aperion Beach fakt není to, jak vypadá na fotografiích. Služby v tomto"4 hvězdičkového hotelu" jsou opravdu katastrofické. Na první pohled vše vypadá, že by mohlo fungovat, je zde mnoho hotelového personálu, ale ta armáda líných a neschopných tureckých zaměstnanců Vás brzy přesvědčí o opaku. Připravte se na to, že budete žadonit každý večer o 1,5 litru pitné vody na pokoj, buď ho dostanete na recepci nebo na baru. Stejně tak se připravte na to, že bude věčně docházet na baru pití, buď nefunguje postmix, nebo není led, nebo není některý z vašich oblíbených alkoholických či nealkoholických nápojů. Na všechno dostanete odpověď, že bude za 5 minut, 10 minut, 15 minut... to je v tom lepším případě, v tom horším vám fakt řeknou finish, jako se píše v těch "negativních" recenzích. Hotel je na klidném místě, fajn, jinými slovy to ale znamená, že všude okolo je písek, bordel a špína. Pláž se celkem dá, slunečníky a lehátka jsou fakt zadarmo, pláž je písečná a oblázková, vstup do moře pouze oblázky, boty do vody bych doporučoval. Plážový bar je katastrofa, ředěné pivo, voda a nějaká sladká limonáda z postmixu, když budete mít kliku, tak Vám v plážovém baru bude milá paní Turkyně péct výborné placky, mimochodem, několikrát jsem si dokonce říkal, že by bylo dobré dát paní do hotelové kuchyně a vyhodit ty stávající bubáky, který jsou ve své profesi naprosto bezcenný. Tím se dostávám k jídlu. Jestliže milujete zeleninu, saláty, ovoce atd. jste schopna se takto život celý týden, místní kuchyně Vám bude vyhovovat. Pokud byste náhodou zatoužila po nějakém masu, tak si nechte zajít chuť. Maximálně dostanete rozsekané kuře v nějaké té jejich omáčce, které je skoro nepoživatelné. Jednou v týdnu dostane ale i rybu, bude dobrá, bude to ale maximálně pstruh. Píšete, že my Češi jsme příliš rozmlsaní, nesouhlasím, nemáte pravdu, doba paštik v Chorvatsku myslím skončila, buďme trošku kritičtí, jinak nám cestovky typu Pantur potažmo zprostředkovatel Invia budou stále .... na hlavu. Rozhodnutí je na vás, hezkou dovolenou, s pozdravem Tomáš Lukáš

Neregistrovaný uživatel
26.08.2012 14:40 46.29.224.***

ne,ne,ne,ne..byli jsme s kamarádkami v Turecku all inclusiv a měli jsme hlad,nedávali nám nic ,,zadarmo,,museli jsme škemrat o každý drink,vodu natáčeli z kohoutků,v pokoji netekla voda,špína,neochota,děs...maso jsme viděli 1x,no prostě děs služby na nic,NEDOPORUČUJI

Honza
21.08.2012 13:20 178.17.80.***
Aqua Sun Kréta  

byl jsem s Pantourem letos v červnu. Vše v pohodě až na delegáta... takovej ťunťa... jinak vše v pohodě jen na letišti byli špatně označení. :-(

Katka
19.08.2012 01:01 89.177.48.***
Re: htl Aqua Sun Kréta  

My jsme se vrátili pred dvěma týdny a jela bych zas. Máme dvě děti a ty se tam teda vyřádili na tobogánech. Jidlo bylo taky super :). Akorat ta pláž je tak kilometr daleko bych řekla, ale s tím jsme počítali. Shuttle tam jezdi několikrát za den, no mohl by jezdit častěji, když jsme se tam nevešli, tak se vratil pro zbytek lidí. Dá se to ujít i pěšky k moři to je z kopce :), horší to je nazpět. Jinak to byla skvělá dovolená, takže tenhle hotel doporučuji.

Denisa
17.08.2012 08:23 193.138.153.***
Re: htl Aqua Sun Kréta  

Dobrý den,tak to jste udělala velkou chybu,protože mi jsme tam byli v červenci a vůbec nejsem spokojená s cestovkou a ani s tím co jsme tam zažili.Nejsem náročný človíček,ale tohle bylo opravdu děs.šíleně daleko moře,kotár jak nevím co,samí poláci,pro děti nic moc,jen ty tobogány a vše se točilo jen kolem poláků.Doprava zajištěná hotele Agua Sun Village vůbec neodpovídala slibům cestovky,žádný autobus a tranzit a jenom každý dvě hodiny do 18 hod pak máte smůlu a i když jsou děti zdatné tak v tom vedru i moje děti měli velký problém to ujít,takže taxi.Odpoledne nebylo zajištěné občerstvení a děti měli hlad.Podali jsme hromadnou stížnost.Nedoporučuji.!!!!!! :-@

Zpět na všechny diskuze