A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
.....
13.06.2013 20:19 178.77.232.***
Re: CK PANTOUR  

To máte pravdu, že záleží kdo to píše. Ale tím pádem ty negativy zas na druhou stranu můžou psát jiné cestovky, aby poškodili konkurenci nebo pořád jeden a ten samej člověk, který chce CK poškodit!! Zprostředkovatelka našeho zájezdu mi vyprávěla o tom, jak Tomitour apod. vypisovali schválně negativní recenze k jiným cestovkám, když věděli, že jdou do kytek a taky že pak krachly :-D Já jsem si navíc zjistila info o této CK přímo od mojí kamarádky jejíž dobrá kamarádka dělá delegátku na Krétě, takže se ničeho nebojím a na dovolenou se těším ;-))

nespokojený klient
13.06.2013 18:26 80.188.25.***

No, ono také záleží na tom, kdo ty recenze píše. Jestli to netlumí nějací zaměstnanci CK...?? Každopádně v nejbližších dnech přidáme fotky z hotelu Blue Sky, abyste jste si udělali přehled, do jakého "luxusu" jedete... Asi by si již v tuto dobu neměli naše CK dovolit něco takové nabízet svým klientům. V zahraničí by si to nikdo nedovolil! I český klient je již zcestovalý a tudíž má nějaké nároky. Již nejsme na začátku 90. let!!!!

MV
12.06.2013 21:36 178.77.232.***

My letíme též za pár dní, přesněji 20.6.. Co jsem četla je to půl na půl, někdo chválí jaká je to špica, někdo haní, ale každý jsme nějaký a naše zprostředkovatelka tohoto zájezdu nám vyprávěla, že tam byla její známá a nemohla si to vynachválit, takže to bude určitě super :-) Jestli letíte stejně, uvidíme se na letišti :-)

M.S.
12.06.2013 17:40 77.48.200.***

Letíme za pár dní do hotelu Ocean Blue, Rhodos. Někdo nějaké zkušenosti?

spokojený klient
11.06.2013 12:45 193.165.153.***

dobrý den, také jsme se vrátili z Blue Sky na Krétě. Na cestovní kancelář Pantour si nemůžeme absolutně stěžovat. Před přečtením některých recenzí ZDE jsme měli obavu s touto CK vůbec odcestovat. Naštěstí obavy byly naprosto zbytečné. Při příletu čekal delegát, který nás nasměroval na stánek, zde velmi ochotná a příjemná delegátka Zuzana podala informace, autobus do hotelu byl připraven. Při odletu s námi delegáti byli opět na letišti přímo při odbavování aby v případě problémů pomohli. Co se CK PANTOUR a jejich delegátů na místě týká - naprostá spokojenost.
Hotel, no spíše apartmány. Vše odpovídalo fotkám i videu, které jsou umístěny také zde. Takže starší a strohé vybavení jsme očekávali, ale nám to stačilo. pokoje byly velmi prostorné, denně probíhal úklid, v případě potřeby výměna ručníků i prostěradel. Jídlo - bufet - dalo se vybrat, ne vždy každému vše chutná, ale já jsem byla spokojená. Mně ovšem chyběla jídelna. jedlo se venku pod krytou pergolou, ve stínu to šlo, ale dostat místo na oběd na přímém slunci, tak to se fakt nedá. Pláž - nádherná, písčitá, voda čistá, lehátka a slunečníky zdarma. Bazén - voda čistá, teplá. My jsme byly ubytováni v horním apartmánu, takže nádherný výhled na moře. Nevím ale, jak by se mi líbilo ubytování v suterénu.

Neregistrovaný uživatel
11.06.2013 12:19 93.90.160.***
Re: CK Pantour  

My jsme se akorát vrátili a vše proběhlo jak má. Nemáte se čeho bát, žádné problémy nebyly.

Hanka
11.06.2013 12:18 46.253.96.***
CK Pantour  

Taky letíme s touto CK do Turecka - Kemer. Zda jste byli v Kemeru s CK Pantour,
sdělte prosím dojmy. Jsem z recenzí trochu nejistá, zda jsme udělali dobře
Děkuji

Aňa
11.06.2013 11:46 46.253.96.***
CK Pantour  

Letíme s touto cestovkou koncem srpna a při čtení recenzí mám hodně smíšené pocity.
Až budete někdo po dovolený napište prosím, zda proběhlo vše jak má- tím nemyslím, že někomu nechutnali snídaně, to neberu jako selhání CK
Díky

• Anonym (1)
Monce
11.06.2013 00:59 62.201.23.***
Aphrodite Beach  

Dobrý den, za dva dny do hotelu Aphrodite Beach - Kréta od CK Pantour. Byl někdo v tomto hotelu? Odpovídá 4 hvězdám jak inzerují.
Letíme s ročním dítětem, a tak mám po přečtení diskuze trochu obavy, aby vše proběhlo v pohodě.
Díky za info

Dana
10.06.2013 21:19 62.24.69.***
Blue Sky Beach  

Dobrý den. S CK Pantour jsem letěla již dvakrát a v obou případech jsem byla naprosto spokojená. Navíc nabízí zájezdy za skvělé ceny! Poprvé jsem byla v hotelu Eri beach - jedním slovem senzace (pokud nevyžadujete písečnou pláž).
Pokud jde o hotel Blue Sky Beach - je to menší rodinný hotel apartmánového typu, majitelé jsou velice příjemní a vstřícní. Cokoli jsme potřebovali, vyšli nám vstříc. Okolí hotelu bylo klidné a skvěle jsem si tam odpočinula.
Pláž byla úúúúžasná! Hned před hotelem, navíc slunečníky i lehátka zdarma. Vstup do moře je velmi pozvolný - ideální pro děti.
Jídlo bylo chutné, vybrali si i ti vybíravější z nás. Jelikož nás bylo cca 60, tak nebylo na výběr z 20 druhů jídel, protože to by se ani nesnědlo... Vždy byla zelenina, saláty, rýže, brambory, těstoviny, různé maso, omáčky, ovoce, pečivo, sladké zákusky...
Pokoje byly prostorné s terasami s krásným výhledem na moře. My byli s pokoji spokojení, vše fungovalo, bylo vždy čisto.
Animátoři přijeli dvakrát v týdnu. Dělali zábavu pro děti i dospělé. Neúčastnila jsem se, tudíž nemohu hodnotit. Ale byli sympatičtí a přátelští.Delegátka Zuzka byla skvělá.
Kousek od hotelu (cca 2 km) je akvárium - doporučuji navštívit. Také jsme se jeli podívat na krétský večer - skvělý zážitek! S dovolenou jsem byla velice spokojená a doporučuji všem!

Zpět na všechny diskuze