A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.07.2017 13:35 94.66.57.***
Re: CK PANTOUR  

Zdeněk Dotlačil Zdravím s ck Pantour už nikdy jsme akorát v řecku na krétě ale organizace jejich delegátek hrozný a nejsem toho nazoru sám nejenom že svámi nejedou z letiště do hotelu kde by vás měli předat na recepci a až poté pokračovat s dašími turisty prostě vás autobus vyhodí před udajném hotelu a vy si hledejte sami recepci a na udajnou schůzku která se koná druhý den nepříjdou když se vám po třech dnech podaří delegátku sehnat tak se tomu diví na telefoní číslo které máte na delegátku se vám neozve prý měla moc práce když jsem jí řekl že dokážu pochopit dost práce ale nedokážu pochopit že se vám nedokáže spětně ozvat třeba až večer ale slušnost to je nebo aspoň ja si to myslím a to že pro vás po příjezdu nemají pokoj odvedou vás naryclo jinam a po čtyřech dnech vás opět přemístní to už je trochu moc prostě s touto ck určitě už nepojedeme.

Neregistrovaný uživatel
12.07.2017 14:08 213.210.170.***
Re: V žádném případě nedoporučijeme!!!!  

So známymi spisujeme hromadnú sťažnosť na obchodnu inšpekciu keby ste sa chceli pridať

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.07.2017 17:00 92.52.39.***

Chcem vyjadrit nespokojnost s ck pantour,boli sme na Korfu,uz na letisku sme 20 min.hladali delegata,nakoniec sme sa vratili do haly letiska a nejakej pani sme sa spytali ci neni z pantouru,bola,strcila nam do ruky papier a povedala ze mame ist za panom co stal pri nej,bol to taxikar.Odviezol nas do hotela Alexandros,na papiei od delegatky Markety bolo ze pride za nami na druhy den o 20:00 na recepciu.No a po prichode na recepciu o 8:00 rano z letiska to zacalo,poctivo sme cakali na ubytovanie,vsetci boli asi do 14:00 ubytovaní,len my nie lamanou anglictinou ,mojou,som zistila ze moment,pokazena voda na nasej izbe,tak sme cakali dalej,potom mi vytocila nejaku co rozpravala slovensky aby mi vysvetlila ze je pokazena voda chvilku to potrva,uz som zacala byt vytocena ked bolo 18 hod a stsae nic,tu by sa nam bola zisla pani Marketa,delegatka a tak znovu.mi vytocila nejaku Lenku slovenku,ta mi oznamila ze musime ist do druheho hptela adi 250m,a hned ako prideme rano na ranajky uz aj s kuframi,ktore sme v tej 36 st.horucave tahali so sebou ,ze nas hned ubytuju...klamali zase,ubytovali nas az o jednej.To s tou vodou bolo klamstvo sme zistili,jednoducho nemali volnu izbu.Pani delegatka sa na nas vykaslala,vobec neprisla ako slubila az na treti den o 13:00.podla mna mala prist v prvy den pomoct nam s ubytovanim a povedat nam info.kde a ako sa dostaneme k plazi.plaz bola adi 300m po 60 schodoch a horolezeckom vykone sme sa dostali na spinavu otrasnu plaz.To som si isla zregenerovat nohu po havarii,ktora mi po tomto stahovani a chodeni k plazi velmi opuchlag.Druhy krat si rozmyslim ci pojdem s CK Pantour,velmi som sklamana a budem si nárokovať peniaze za dva dni dovolenky..et

Neregistrovaný uživatel
08.07.2017 17:33 81.200.57.***
CK Pantour a ostrov Kos 2017  

Dobrý den,
ráda bych vyvrátila negativní recenze na CK Pantour. Letos jsme s CK Pantour letěli na řecký Kos bez nejmenších problémů. Delegátky velmi milé, ochotné poradit, pomoci a kdykoli přístupné na 2 mobilních telefonech, jak řeckém, tak českém!!! Ať už měl kdokoli s touto CK jakýkoli problém, tak mě to mrzí, ale my si nemůžeme na nic stěžovat, ba naopak :-) Jmenovitě Marika Kelesidu a Gabriela Matějková jsou asi nejlepší delegátky, které jsem poznala :-) Vřele doporučuji tuto CK :-)

Neregistrovaný uživatel
04.07.2017 14:48 95.131.128.***

prosím vás bol niekto cez tuto cestovku v Turecku?..bližšie Aska Just in Beach???

Neregistrovaný uživatel
01.07.2017 19:50 81.200.56.***
V žádném případě nedoporučijeme!!!!  

Chci si stěžovat na CK Pantour a jejich přístup, nebo spíš nepřístup. Po příjezdu do hotelu cca v 16:00 nás nikdo nebyl schopen ubytovat dalších 5 hodin. Delegát po celou tuto dobu nedorazil, manažer s nikým nekomunikuje, nebere telefon, nereaguje na nic. Tento problém řešila skupina cca 25 lidí. Po asi 3 hodinách čekání na ubytování, přijela velmi početná skupina ruských turistů a rekreantů ale ti byli upřednostněni a ubytováni bez problémů hned. Náš hotel měl mít svou pláž, dva krásné bazény atd. místo toho nás všechny chtěli ubytovat v hotelu bez pláže někde v horách!!!!! Neskutečné. S CK Pantour už nikdy!!! Nenechte se nachytat, tak jako my!

Neregistrovaný uživatel
01.07.2017 18:54 92.240.168.***
Re: Kos hotel Boheme  

Tak to je pro nás úplně super zpráva!!! Tak už se můžeme jen těšit na září, kdy budeme snad spokojeni zrovna tak jako vy!! (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
30.06.2017 00:09 109.202.92.***
Kos hotel Boheme  

Dnes jsem se vrátila z dovolené z ostrova Kos hotel Boheme a musím konstatovat,že to byla má nejhezčí dovolená po řeckých ostrovech.Od příletu bez jediné chybičky.Delegátka Gábina nás očekávala,vše vysvětlila,rozvoz do hotelu,kde nás očekávala delegátka Marika.Velký dík oběma delegátkám hlavně Marice,která na ostrově žije,je velice ochotná,lidská ,usměvavá a dělá pro klienty i co není v její pracovní náplni.Velké poděkování všem řeckým zaměstnancům,kteří se o nás starali,byli vždy usměvaví a milí.Výlet na ostrov Nysiros byl nádherný a to díky delegátce Gábině,která nás provázela a celou cestu se nám úžasně věnovala.Hodnotím tuto destinaci - strava 1*,ubytování 1*,poloha hotelu 1*,výlety 1*,delegátky 1***.....naprostá spokojenost ve všech směrech ,poznali jsme úžasné lidičky a delegátky,které nám pobyt velice zpříjemnily.Určitě s Vámi zase poletíme a již teď se těším na další dovolenou.
Je úžasné ,že existují ještě lidičky,kterým nejde jen o zisk,ale o to,aby byl klient maximálně spokojený...díky Mariko a Gábino a snad se ještě někdy setkáme

Neregistrovaný uživatel
27.06.2017 20:40 95.82.134.***

Vaše obavy jsou oprávněně cestovku Pantotour vřele doporučuji jen pro dobrodružné povahy a silné žaludky,

Neregistrovaný uživatel
25.06.2017 10:34 188.85.213.***

to, že si nemůžete odnést jídlo a nápoje z restaurace považuju za samozřejmost...Ale opět se ukazuje ta česká malost..honem si nabrat žrádlo a pití na pláž,ať za to nemusím platit.

Zpět na všechny diskuze