A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.07.2013 12:10 188.122.208.***
Re: pantour  

Pro Muvi,hotel absolutně nevhodný pro děti.Akorát pláž je pěkná.Jídlo ani ubytování neodpovídá katalogu.Je to tak kategorie 2+.Pročtěte si starší diskuse k tomuto hotelu.Ck-nekomunikuje.Zkuste hotel přebukovat na jiný.Nestojí to zato,a s dítětem....Jídlo budete muset dceři kupovat vedle v taverně. a pití taktéž .CK podává milné info.Dokonce ho 1 den stáhli z prodeje.Mají neskutečně stížností.nestojí to zato!!!!

popeluska 15.07.2013 10:59

Dobrý den, prosím podívejte se na recenze k hotelu na
http://www.recenze.cz/recko/kreta/kato-gouves-95/blue-sky-beach-32455/. A ty střevní problémy byly od 9.6. a pokud vím,tak ještě 10.7.13 tam přetrvávaly. Blechy a vši tam nejsou :-) jen pořádně zkontrolovat matrace, ti co spali vedle mne byli poštípaní , ale od komára to nebylo a na štípance si stěžovalo spousta lidí, hlavně ti, co byli v suterénu :-) jídlo je podáváno v recepci bez klimatizace,sluníčko svítí dovnitř, tak si to dovedete představit , jídelna venku, hned vedle recepce a jídlo a pití je katastrofa :-( vemte si více euro, budete potřebovat :-)
jinak foto jídelny mám na jiném počítači, na recenzích jsem zveřejnila i pár fotek, pokud by jste měla zájem, pošlu vám na váš email.

muvi
15.07.2013 10:41 195.178.78.***

Dobrý den,
tak se chystám s dcerou po 6ti letech k moři s Pantourem do hotelu Blue sky na Krétu. Podle toho co píšete jsem vyrozuměla, že na začátku července tam byla střední chřipka a taky, že jídlo se na all inclusive dováží ? Prosím může mě někdo napsat jak to v tom hotelu vlastně funguje jsou tam blechy, vši a nebo je to normálně čistý hotel, kde je jídlo dle nabídka z internet katalogu . Děkuji

Neregistrovaný uživatel
13.07.2013 09:14 46.36.59.***

Ať vládne kdo vládne do Blue Sky Beach Kréta by měli jet za odměnu všichni bývali ministři včele s Nečasem, ať si jednou také "hezky" užijou, nemám pravdu????

Globík 12.07.2013 21:12

Tak já napřed myslel, že je parlamentní demokracie. Pak v posledních týdnech, že je prezidentský diktát. A ona asi vládne televize! V nynější době, kdy žádná vláda fakticky nevládne a není jisté, zda budou předčasné volby nebo sněmovna bude pokračovat do řádných voleb, v televizi vědí, jaký zákon vláda navrhne do sněmovny a že ho sněmovna schválí! To jsou ale vizionáři! Nebo ten zákon schválí televize?

Neregistrovaný uživatel
12.07.2013 20:41 188.122.208.***

Tak huráááá :-)dnes ve zprávách na CT-1 proběhla zpráva,že bude nový zákon o CK a problémy jako byly v Blue Sky se budou řešit a dost razantně z ceny zájezdu.Vystoupila tam paní,která mimo jiné myslím psala i na recenze Pantour.Tak se snad začne něco dít...Při nedodržení smlouvy,nabídek z katalogu atd.Jako Pantur s ohodnocením 4+potom 3+.Délka cesty k moři-klamavá atd.Tak snad něco pozitivního pro lidi.Těšme se ;-)

popeluska 12.07.2013 13:57
Re:  

CK Pantour určitě nemá problémy s jinými hoteli nebo destinacemi, ze všech těchto míst má jen kladné recenze, dokonce sestřička u doktora mě potvrdila, že s ní byla v Turecku a naprosto spokojená :-* Jen bohužel tento hotel je průser a to bohužel dobré jméno nedělá, špatné na to je to, že nereaguje a dělá mrtvého brouka :-X Myslím, že lidi, kteří si vyberou jiný hotel, jinou destinaci budou spokojeni, jasně ne všichni, protože vždy se najde někdo, kdo má výhrady i k moři, že je tam kamínek, nebo chaluha :-P Ale je mi líto těch lidiček, kteří nevěří, co se děje v Blue Sky Beach a jedou tam, tak budou mít zkaženou dovolenou, zvlášt jejich děti, kteří se těší k moři a pak leží na pokoji ;-) Ale třeba se konečně cestovka chytne za nos a udělá si tam pořádek a pak budou spokojeni i klienti z tohoto hotelu, zatím to tak nevypadá, dle nových recenzi.

Neregistrovaný uživatel
12.07.2013 13:43 46.253.96.***

Tak to opravdu v pořádku není, neštuduji od kdy se ta aféra táhne.
Jen mě zajímala recenze na CK Pantour a vtáhla mě diskuze :-)

Neregistrovaný uživatel
12.07.2013 13:35 192.109.140.***
Re:  

Dobrý den, všichni víme, že žádná CK nemůže za to, že někdo přiveze z ČR do zahraničí střevní chřipku, ale každá taková chřipka trvá i v česku týden. Jenomže pokud tato situace trvá více jak měsíc, a po posledím příspěvku ze dne 10.7.13 , kdy se klient vrátil z uvedeného hotelu a potvrdil, že 75% jich bylo zase postiženo střevními problémy, tak je to již na pováženou, zvlášt po tom, kdy sama CK uvedla, že vše již dala do pořádku a to dne 5.7.13. Asi bude opravdu něco špatně :-(

Neregistrovaný uživatel
12.07.2013 13:21 46.253.96.***

Jo zažili jsme to i v Čechách - ten záchod, takže CK za to asi opravdu nemůže.
Spíš to je o štěstí, na jaký hotel se narazí. Určitě to bylo nepříjemné....

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze