A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 21:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Globík 08.07.2013 21:10
Re: Blue Sky Beach  

To tu jídelnu zametali až tehdy a výjimečně? V normálních hotelích zametají a vytírají jídelny 3x denně.

Neregistrovaný uživatel
08.07.2013 20:04 89.103.169.***

Byli jsme zde v termínu od 18.6 - 25.6 a žádné opatření jsem zde neviděla. Lékař prý jeden z těch dnů do hotelu dorazil ale prý jen lidem doporučil si opatřit léky na průjem a zvracení. Mně potkala majitelka hotelu když jsem nesla v ruce Enterol na průjem pro 2 letou dceru a s úsměvem mi řekla že at se nebojim že za dva dny bude po průjmu takže asi tak ......

Neregistrovaný uživatel
08.07.2013 20:03 94.112.4.***

Dobrý večer :-) taky jsem se po přečtení, že byla sterilizována lehátka na pláži :-D rozesmála až k pláči, bych chtěla vidět jak ten v tom modrém triku co obsluhoval na pláži lítá se savem a čistí těch několik desítek lehátek , hahaha :-D Nesmíte jim věřit, je to jen jejich obrana na ty stížnosti, co jim od vzteklých a nespokojených klientů chodí. Ale je pravda, že ve čtvrtek tam jakýsi týpek byl, prý syn majitele, co má jakýsi komplex hotelů, a pak se v pátek šůroval bazén, umývali okna na baru , natíraly stoly u baru, které ještě mokré a od barvy dávali hned zpět, takže opět práce nanic a zametala jídelna... tot vše z úklidu... :-P

AnnaStel
08.07.2013 19:53 213.192.30.***

Dotaz - prosím, viděl někdo z Vás v hotelu zástupce CK Pantour údajně vyslaného z Prahy? Zažil někdo z Vás "okamžité kroky k omezení šíření virózy, mj. i sterilizaci všech prostor hotelu i lehátek na pláži" - citace z prohlášení CK Pantour. My jsme odjížděli z Blue Sky Beach 27. června, v té chvíli epidemie trvala minimálně 19. den - jediná věc, o které já osobně vím, že CK udělala, byla, že povolala lékaře a to 19. června, den před tím, než náš turnus dorazil. O ničem jiném nevím. Delegátka CK nám naopak při schůzce 21. června tvrdila, že viróza řádí i v okolních hotelech a doporučila nám pít jako prevenci tvrdý alkohol...to asi měla být ta sterilizace :-D

Pavel
08.07.2013 10:21 188.95.125.***

PROHLASENI K SITUACI V BLUE SKY BEACH

Cestovní kancelář Pantour mrzí nepříjemná situace, která nastala v jednom z mnoha hotelů, se kterými spolupracuje. V hotelu Blue Sky na Krétě se mezi některými ubytovanými klienty vyskytla střevní chřipka. Vedení CK Pantour tuto situaci začalo okamžitě řešit a nemocným ve spolupráci s vedením hotelu zajistilo lékařskou péči. Pro zajištění co nejefektivnější řešení nastale situace byl vyslán zástupce CK Pantour z Prahy, také delegát byl přítomný v hotelu každý den. Podle informací lékaře a dle výsledku zdravotních testů se jednalo o virové onemocnění, které nesouvisí se službami hotelu, ani stravou a původcem byl jeden z ubytovaných hostů. Vedení hotelu začalo okamžitě činit kroky k omezení šíření virózy, mimo jiné i sterilizaci všech prostor hotelu i lehátek na pláži.

Cestovní kanceláři Pantour, ačkoliv nemůže stejně jako kdokoliv jiný ovlivnit virové onemocnění přenášené na jakémkoliv místě s větší koncentrací lidí, je nastalá situace líto a svým klientům je připravena poskytnout potřebnou pomoc.

V posledních dvou dnech již neevidujeme nový případ ani žádný s klientů v tuto chvíli netrpí střevní chřipkou.

CK Pantour

:-|

Neregistrovaný uživatel
08.07.2013 09:29 192.109.140.***

takže adresa je správně :-) pokusím se znovu večer vám zaslat pár fotek z hotelu, tj. ubytování a jídelnu.
Jen znovu prosím, máte někdo fotky z recepce, kde se podávalo to skvělé jídlo ? Tato fotka mi bohužel chybí do sbírky :-)
Prosím o zaslání na J. Langerova@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
08.07.2013 09:19 88.100.241.***

Dobrý den, adresa pro zaslání fotek je : sevcikov@centrum.cz. Bez a na konci :-). Nic mi nepřišlo. Díky moc za všechny fotky. Denca :-*

Andrea
08.07.2013 09:00 89.103.169.***
Blue sky Beach  

Také bych poposila o fota z tohoto Hotelu. Něco jsme pořídili ale bohužel nemám recepci kde jídlo vydávalo. Moc prosím na mail - bibi.andrea@seznam.cz děkuji, dnes odesílám reklamaci zájezdu a fotky bych opravdu potřebovala. Děkuji

Globík 08.07.2013 07:39
Re: Pro Jitul  

Tak nevím, zda to je odpověď pro mě nebo pro Jitul. Jestli pro mě, tak se na mě nezlobte, ale moji ironii směrem k Jitul šlo přehlédnout?

Neregistrovaný uživatel
08.07.2013 01:39 188.122.208.***

Pro Denču-hodně dobře zvažte zda nemáte dovču aspoň přebukovat na jiný hotel.Pokoje v suterénu jsou plesnivé,jídlo se dováží a vydává na recepci,pití se nedá pít,musíte kupovat svoje.S dítětem absolutně nevhodné.A zaplatit si inklus.a jíst chleba a vodu??a celej pobyt se bát,zvažte to!? >:)

Zpět na všechny diskuze