A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 21:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
AnnaStel
09.07.2013 20:38 213.192.30.***
Re: Aqua San Village  

Vážená paní - většina klientů si zájezd do hotelu Blue Sky Beach zakoupila v době, kdy jej CK popisovala v katalogu jinak než v současnosti. Hotel byl v nabídce poprvé, recenzí moc nebylo, špatné v podstatě žádné. Ano, nebyly to "velké" peníze - ale já osobně jsem na Krétě byla již dvakrát, cena se moc nelišila, ale při obou předchozích zájezdech s jinými CK jsem rozhodně neměla plíseň na pokoji, jídlo nedovážela cateringová firma a nepodávalo se v prostorách bez chladících pultů, nemusela jsem si po sobě odnášet nádobí na jeden přeplněný stůl, nemusela jsem si sama krájet pečivo na které sahali předtím všichni ostatní, nemusela jsem pít džusy naředěné slanou vodou a nebyly mi předkládány k jídlu zbytky od předchozího dne atd. atd. Za virózu samozřejmě CK nemůže - ale za svůj přístup styl "mrtvý brouk" a kličkování ano, za nereagování na stížnosti ano a tak bychom mohli pokračovat stále dál. Tohle není konkurenční boj - to je bohužel konstatování reálné situace, která v hotelu panovala. Nepřála bych Vám to zažít - nebo možná přála, abyste věděla, o čem tady píšeme :-(

Neregistrovaný uživatel
09.07.2013 19:12 46.36.59.***
Re: Aqua San Village  

Je tam i černoch, který tě ovíjí a lítá pro míčky a pečení holubi Ti lítají přímo do pusy

Halibut 09.07.2013 17:01
Re: Aqua San Village  

Teda na některých vláknech zde na Orbionu je čím dál tím horší úroveň. Lidi, vzpamatujte se. Jedna věc je to, že jste v hotelu chytili nějakou nepříjemnou virózu/to se stává, měli jste holt smůlu/, druhá věc je, že za toto nemůžete přece vinit cestovní kancelář. Nevím sice, kolik Kč jste za zájezd zaplatili, ale určitě to bylo velmi málo, takže jste z pochopitelných důvodů zájezd zakoupili. Nemůžete přece chtít za pár korun spoustu muziky. Byla jsem velmi zvědavá, tak jsem si přečetla recenze na hotel na některých vláknech, ale na co vše si dokážete stěžovat, člověk jen žasne. :'( Nechápu vás lidi, když jedete na dovolenou, zájezd si zakupujete, pořádně si vše ověřte a čtěte i zahraniční recenze /tam jsou často velmi podstatné informace/a pokud nevěříte cestovní kanceláři, jeďte s jinou. Vždyť na trhu cestovního ruchu je tolik CK. Nevidím jediný důvod, proč by jste měli chtít pád cestovní kanceláře. Když tu všichni tak vykřikujete, tak se alespoň na ten orbion přihlašte a založte si profil. Hemží se to tu samými anonymy. Nebo že by snad konkurenční boj? No jo velké CK prodávají předražené zájezdy a když zde vyrukuje CK, která má příznivé ceny, musíme ji pošpinit a potopit, že? Bravo O:-) Ale samozřejmě, jestli máte peněz nazbyt a je vám jedno, že za příští dovolenou zaplatíte nehorázně neadekvátní částku peněz, tak prosím. Jsou to vaše peníze.

Neregistrovaný uživatel
09.07.2013 16:20 90.182.154.***
Re: Aqua San Village  

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda u hotelu Aqua S.V. u bazénů byly zdarma osušky ? Tenisové kurty jsou opravdu zdarma ? Předem dík za odpověď. Janča

Neregistrovaný uživatel
09.07.2013 08:23 192.109.140.***
Re: CK PANTOUR  

Zdravím všechny, co byli v Blue Sky Beach a byli stejně jako my napáleni CK Pantour na úžasnou dovolenou. Evidentně si CK Pantour z našich stížností nic nedělá, a proto pokud budete chtít, napište pravdivé recenze na :
www.recenze.cz - Blue Sky Beach
Recenzí je tam už dost na to, aby si ostatní klietni, kteří ještě vybírají dovolenou měli možnost vybrat, jestli do tohoto hotelu nebo s touto cestovkou vycestují. Ne všichni chodí do této diskuse a čím více recenzí, tím rychlejší pád pro tuto cestovku (((clap))) Myslím, že na FB to už ani nemá smysl 8-)
Bohužel, my když jsme kupovali v lednu tento zájezd, tak žádné recenze k tomuto hotelu nebyly a bohuže jsem poučena do budoucna, příště dovolenou jen poté, co má hotel jen kladné recenze. ;-)

Neregistrovaný uživatel
09.07.2013 07:12 89.233.144.***
Re: CK PANTOUR  

My jsme byli Blue sky beach mezi 6-13.6 a žádná viróza tam nebyla. Je pravda, že jeden pán co tam s námi byl mu bylo jeden den hodně zle ale o nikomu jiném nevím. Měli jsme sebou rok a půl starého chlapečka a zvládnul to naprosto bez problému. Ale pití jsme mu kupovali převážně jinde. Jinak s Vámi lidi souhlasím, přístup CK a té chátry co spravuje ten apartmán je neprofesionální. Je to humus neskutečného kalibru včetně tich domácích. Doporučuju zrušit zájezd a jet jinam ať zkrachují. To co předvedla CK viz níže jejím vyjádřením je poslední kapka!

jana
08.07.2013 23:07 188.122.208.***
Re: Blue Sky Beach  

Byla jsem stornovat zájezd,který jsme měli zaplacený od zimy a měli jet až v září,jedeme s dětma.Takový přístup od CK jsem v životě nezažila.Měli tam tolik storn.že nevěděli kde jim hlava stojí.Začali vyhrožovat,že si storno určí sami,že si to vyčíslí hotel-náklady atd.No,nebudu popisovat co se dělo,myslela sem,že zavolám na Tv-Nova.Nikdy!!!!nechci mít s Pantourem nic společnýho a budu to hodně šířit po všech známých >:)Na imejl.nereagují,neprofesionální chování,a pro příště budu hodně,hodně číst recenze.Něco mě to stálo,ale jsem ráda,že nejedem.Za stejné peníze máme od jiné CK supr hotel s bezvadnýma recenzema.A hlavně pořádek a jídlo i pro děti :-)Pak tady Pantour napíše nesmyslné prohlášení,kterýmu se všichni jen smějou-hruza Pantoure,do roka a do dne doufám....

Honza
08.07.2013 22:52 94.138.109.***
Blue Sky Beach  

Z hotelu jsme odjížděli s rodinou a přáteli 2.července a nebylo nikde vidět žádné
opatření v podobě desinfekce a zvýšené hygieny.I nám bylo řečeno,že se infekce vyskytuje na celé Krétě,ale rekreanti z jiných hotelů při dotazu na letišti žádné potíže neměli,čili jistě problém tohoto hotelu.Toulavé kočky se stále pohybovaly mezi hosty v tzv.restauraci,rekreanti si při allincl.museli odnášet nádobí ze stolu,krájet si chléb a nalévat čaj a kávu z jednoho džbánku.Jídlo se stále podávalo na recepci převážně studené,zelenina,zejména okurky nebyly čerstvé.Želé,které bylo k večeři bylo podáno rekreantům na snídani.Nápoje dosti ředěné,jedině pivo
se nechalo pít.Také jsme všichni trpěli zvracením a častým pobytem na WC a zaplacené allincl.nám bylo k ničemu,neboť se na jídlo nešlo ani podívat.
Pokud se podařilo infekci odstranit je dobře,ale my bychom znovu do tohoto hotelu už nejeli,neboť jen pomyšlení na to,co jsme prožili nás odradí.
Ti,kteří chtějí jet s malými dětmi by se měli rozmyslet,neboť pro děti je příjemná pouze písčitá pláž,ale vlny jim moc koupání nedovolí.Zábava pro děti i mladé lidi není prakticky žádná,ani v okolí.Snad jen 2 km vzdálené akvarium stojí za zhlédnutí.

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.07.2013 21:21 94.112.4.***
Re: Blue Sky Beach  

jj tam jen při vyjímečných případech a to bylo asi letos poprvé :-P a není jídelna jako jídelna, tam nám dělaly společnost potulující se kočky, škemrající o jídlo :-( fakt úžasné zážitky na které nikdy nezapomeneme :-X mi si i sami odnášeli talíře na kupu s použitým nádobím, jak na táboře :-(

Globík 08.07.2013 21:10
Re: Blue Sky Beach  

To tu jídelnu zametali až tehdy a výjimečně? V normálních hotelích zametají a vytírají jídelny 3x denně.

Zpět na všechny diskuze