A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Globík 08.07.2013 07:39
Re: Pro Jitul  

Tak nevím, zda to je odpověď pro mě nebo pro Jitul. Jestli pro mě, tak se na mě nezlobte, ale moji ironii směrem k Jitul šlo přehlédnout?

Neregistrovaný uživatel
08.07.2013 01:39 188.122.208.***
Re: Blue Sky Beach  

Pro Denču-hodně dobře zvažte zda nemáte dovču aspoň přebukovat na jiný hotel.Pokoje v suterénu jsou plesnivé,jídlo se dováží a vydává na recepci,pití se nedá pít,musíte kupovat svoje.S dítětem absolutně nevhodné.A zaplatit si inklus.a jíst chleba a vodu??a celej pobyt se bát,zvažte to!? >:)

karla
08.07.2013 01:25 188.122.208.***
Re: CK PANTOUR  

budte ráda,že jste si ,,JITUL,,prožila fajn dovču.Bohužel nejsme blbci,co si něco vždy najdou.Neumíte si asi představit prožitou dovolenou na záchodě a hlavně chudáci děti...a myslíte,že by si tolik turnusu vymyslelo takové střevní potíže?Na FC se už k tomu cestovka přiznala,i když po svým....

Neregistrovaný uživatel
07.07.2013 21:47 94.112.4.***
Re: Pro Jitul  

Ani nevím, jestli vám chci odpovědět slušně :-X myslíte, že všichni co měli od 9.6 do ted silné střevní potíže si je přivodili rejpáním? to snad ani nemůžete myslet vážně, pokud jste tam byl tak víte co se tam dělo a pokud ne, tak nezlehčujte , když nevíte jak to doopravdy vypadalo !!

Globík 07.07.2013 21:36
Pro Jitul  

Řekl bych, že největší blbci jsou ti, co si tím svým rejpáním přivodili ty střevní potíže, že? Nebo jste to myslela jinak?

Neregistrovaný uživatel
07.07.2013 21:28 94.112.4.***
Re: Blue Sky Beach  

pro denču: poslala jsem vám pár foto, ale vrátilo se mi to, je adresa správně?

Neregistrovaný uživatel
07.07.2013 21:20 90.178.61.***

Ve čtvrtek jsme se vrátili z Řecka hotel Aqva sun village a naprostá spokojenost cestovka to měla perfektně zařízené žádný problém :-)Hotel naprosto super pro děti na 100% využití spousta bazénu skluzavek.ubytování také dobrý a jídlo super každý si našel na co měl chut ovoce,zmrzliny,těstoviny,sladké věci,atd........Každý den animační programi přez den aqva plavání a cvičení.Já nemám co dodat jedině že to bylo super a příště z panturem znova za ty prachy (((clap))) (((clap))) (((clap))) \o/

Neregistrovaný uživatel
07.07.2013 21:02 94.112.4.***

dobrý večer, taky bych velice ráda uvítala, pokud má někdo fotky z prostor, kde se vydávalo jídlo formou all inklusive :-D bohužel jsme si tyto foto nepořídili, nechtěli jsme být za blbce před majiteli :-) a nyní bych je ráda použila ke stížnosti. Prosím pokud máte možnost, pošlete mi na mail J.Langerova@seznam.cz
děkuji j.

• Anonym (1)
Denca
07.07.2013 20:04 88.100.241.***
Blue Sky Beach  

Zdravím,
může mi někdo poslat fotky, či video hotelu, hlavně prostor pokojů a restaurace včetně jídla? Jedu tam za měsíc, mám 3 letého syna chabého zdraví a nechci, aby to špatně skončilo. Jedu tam proto, aby si syn utužil zdraví a ne, aby skončil v nemocnici na kapačkách. Nemám zaplacené storno, takže nehodlám dávám zbytečně další peníze cestovce. Nejsme nároční, ale dost jsme už zaplatili a chceme si to alespoň trochu užít, ikdyž jen o suchém chlebu a vodě :-). Díky Denča e-mail: sevcikov@centrum.cz

AnnaStel
07.07.2013 19:32 213.192.30.***

Dobrý podvečer - prosím, máte někdo foto z hotelu Blue Sky Beach z prostor, kde se vydávalo jídlo? Myslím prostor před recepcí, kde jsme si mohli nabrat "co srdce ráčilo" :-D

Zpět na všechny diskuze