A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 21:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.09.2017 15:51 178.23.219.***
PANTOUR  

Včera jsem se vrátila z Kréty a byla jsem spokojena, s cestovkou jsem cestovala již loni a byl mi zařízen i konkrétní pokoj v hotelu o který jsem měla zájem. Za mne vše ok. :-)

• mispi
Neregistrovaný uživatel
23.09.2017 23:24 88.212.37.***
CK Pantour....NIE  

S CK Pantou aj s delegatkou obrovska nespokojnost!!! Neodporucam ich, nikdy nikde s nimi nechodte!!! >:) >:) >:)

Neregistrovaný uživatel
15.09.2017 20:19 194.213.54.***
ck Pantour ne ne ne  

Zdravím,
v srpnu jsem letěla s manželem na dovolenou do Egypta. Dovolená úžasná až na delegátku. Na letisti nikdo, potom jeden arabsky mluvící mužíček stál opodál a až po nějaké době co celé osazenstvo letadla hledalo Ck pantour, tak začal mávat zmuchlaným papírem a volat na nás, jako že máme jít za ním. Nastrkali nás do minibusů,každému byl dán do ruky papír a postarejte se o sebe sami. Tak jsme se o sebe starali. Mimochodem podle papíru nás delegátka měla navštívit 3x. Nestalo se ani jednou. A transfer na letiště jsme si museli zjišťovat taky sami. Dokonce v hotelu neměli ani info desku. A kdyby náhodou chtěl někdo reagovat na můj příspěvek, tak dovolená nás stála přes 20 000 kč na osobu. Takže žádná levná dovča. Prostě s CK Pantour už nikdy více. >:) >:) >:)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.09.2017 13:35 188.175.119.***
Re: CK PANTOUR  

S CK Pantour jsme letěli již 3 x / 2x Kréta a jednou Korfu/, považuji tuto cestovku za seriozní, již se těším na příští rok na Kos.

Neregistrovaný uživatel
10.09.2017 11:27 46.135.5.***
Re: Zakynthos  

Zdravím, my jsme tam loni měli delegatku, naprosto nepoužitelná osoba... >:)

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 20:23 85.119.93.***

S CK Pantour jsme letos letěli do Bulharska na Slunečné pobřeží. V Bulharsku tato cestovka spolupracovala s ck Klub Maggelan. Musím říct, že zájezd proběhl bez problémů. Skvělá paní delegátka, zařizovala naše výlety, a byla po celou dobu k dispozici, či na telefonu. Za nás spokojenost. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
19.08.2017 19:11 92.52.49.***
Kréta s CK Pantour  

Po prečítaní recenzií na CK Pantour som mala obavy ako naša dovolenka dopadne. Práve sme sa vrátili z Kréty a všetko bolo úplne super. Delegátka Andrea je velmi milá a ochotná. Tiež organizácia na letisku na jednotku. Takže za seba hodnotím CK Pantour veĺmi dobre. Myslím, že ešte využijeme služby tejto CK.

Neregistrovaný uživatel
17.08.2017 09:19 94.142.235.***
Zakynthos  

dovolená na Zakynthosu byla perfektní, služby delegáta bezchybné. Staral se o nás po celou dobu. Byl s námi na letišti, tlumočil. Příští rok s opět s Pantour a mo se těším. Ubytování, jídlo...vše předčilo mé očekávání... doporučuji :-)

• Anonym (1)
danuska 10.08.2017 17:47
Re: Pantour-nikdy více  

mohu se zeptat na přímo odkaz na recenzi kam jste to psala .
Letíme do Turecka také s ck azurreisen .
Sice neletím do Turecka poprvé a delegáta nějak nepotřebuji ale aspoň budu vědět více díky

Neregistrovaný uživatel
10.08.2017 12:59 78.141.97.***

no ty mas ale velke svaly, takyto arogantny ***** by mal radsej sediet doma...ma prekvapuje, ze si mal zaujem ist do krajiny, kde ziju nejake lenive grecke vsi

Zpět na všechny diskuze