A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 21:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Evulenka P. 01.09.2014 19:27
Dovolená na Krétě  

Hezký den,
letos jsme se vypravili na Krétu s CK Pantour, kterou jsme do té doby neznali. Mohu všem vřele doporučit!!! Kréta je prostě nádherná a všechno ostatní pak s radostí přehlédnete. ;-)
Letadlo mělo zpoždění a sedadla v něm byla tak nahňahňaná, že vytáhnout záchrannou vestu pod sedačkou by stejně nebylo technicky možné, ale za to samozřejmě cestovka nemůže. Na místě už vše fungovalo, jak bylo domluveno. Hotel Marianna je sice velmi, velmi jednoduchý, ale na přespání to stačí. Bylo čisto, denně se pokoje uklízely, v případě potřeby i výměna povlečení. Bazén byl čistý, lehátek dostatek, jen je - oproti fotografiím v katalogu - obehnán ze všech stran zdmi, takže v pozdějším odpoledni je již ve stínu. Městečko nabízí vše, na co si vzpomenete, a určitě to zdaleka ani nestihnete vyzkoušet. Prostě tuto dovolenou mohu s klidným srdcem doporučit: své si najdou milovníci klidu a přírody, stejně jako mladí aktivní a zábavychtiví, ale i rodiny s malými dětmi. Moře je sice plné chaluh a pozvolný vstup z písečné pláže ztěžují velké ostré kameny, ale aktivit je všude kolem nepřeberné množství.
Na jídlo doporučuji z vlastní zkušenosti tavernu Argo (leží přímo na mořské promenádě), na kterou se nedá zapomenout :-*
Kdybych chtěla, nějaká negativa by se také určitě našla, ale proč si kazit dobrý dojem?! Řvoucí cikády se koneckonců dají vydržet, že? A předražené fakultativní výlety můžete vynechat, nebo ještě lépe, absolvovat po vlastní ose (např. výlet do cca 25 km vzdáleného hlavního města a na Knossos nemusí stát nějakých 50 euro, ale místní dopravou přesně 9 euro za cestu tam i zpět a navíc máte spoustu skvělých zážitků!) No a snad budete mít i větší štěstí na delegátku, protože naše nepoužitelná Karolína byla vlastně jedinou opravdovou skvrnou na jinak skvělé dovolené. I když český člověk si přece poradí sám, no ne?! Tak hodně spokojených klientů pro CK Pantour! Eva. :-)

• Anonym (4)
Drahuna
31.08.2014 18:41 87.249.128.***
Re: CK PANTOUR  

V sobotu jsme se vrátili z dovolené z Kréty z hotelu Eri Beach s CK PANTOUR a s cestovkou ani delegátkou nebyl žádný problém. Počasí vyšlo na jedničku, z jídla si také každý vybral takže spokojenost.

• Anonym (3)
Irena
29.08.2014 09:06 185.15.252.***
Dovolená na ostrově Kos  

Dobrý den, děkujeme cestovní kanceláři Pantour a delegátce Táně za krásnou a bezstarostnou dovolenou.

• Anonym (4)
Marie
27.08.2014 22:42 83.208.50.***
Re: CK PANTOUR  

Čtu si tady zkušenosti s cestovkou PANTOUR letíme 5.9. do Řecka BLUE SKY BEACH a nemám z toho dobrý pocit napište mi někdo - co nás čeká.

Neregistrovaný uživatel
27.08.2014 16:48 213.211.43.***
Re: ŘECKO - RHODOS - FALIRAKI • Matina  

Dobrý den,faliraki je moc pěkné,vřele doporučujeme.

• Anonym (2)
Zuzana Barvínková
22.08.2014 20:02 89.203.212.***
Kréta, Kokkini Hani-Galatia Aparthotel Clever 4.-11.8.2014  

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat CK Pantour za krásnou dovolenou. Měla jsem trochu obav, protože jsem četla nevalné recenze na CK. loni jsem dokonce po přečtení recenzí zrušilla zájezd do Turecka.Velké překvapení pžišlo, když jsem si zamluvila zájezd letos v březnu na internetu a smlouva byla opět od jmenované CK. Po velkém váhání jsem však zájezd zaplatila a čekala co bude. Po příletu na Krétu fungovalo vše jak má být. Ubytování přesně podle popisu a čisté, příjemný personál. Služby v hotelu bez jediné chybyčky, hotelový personál se k nám choval jako k hotelovým hostům, kteří za dovolenou zaplatili skoro jednou tolik. S manželem jsem usoudila, že to byla naše nejlepší dovolená. Příští rok jsme chtěli do Bulharska, ale opět určitě pojedeme s CK Pantour i s partou. Ještě jednou díky. 8-)

• Anonym (4)
Lída
17.08.2014 20:28 81.201.63.***
Rhodos - Ialyssos Bay  

Hezký den, dnes jsme se vrátili z dovolené na Rhodosu (hotel Ialyssos Bay) a jsem velmi ráda, že za nás to byla perfektní dovolená. Dvanáct let pracuji v cestovním ruchu, a myslím, že za ta léta už dokážu napsat objektivní názor. Smíšené pocity jsem měla ze začátku při jednání s cestovní kanceláří. Slečna na telefonu měla problém s gramatikou, nedokázala po telefonu správně pochytit ani adresu. Cestovní smlouvu mi opravovala třikrát, než byly údaje tak, jak mají být. V tu chvíli jsem i váhala, zda vůbec podepsat smlouvu s někým, kdo není ani schopen opsat jméno z mailu. Nicméně podepsali jsme a těšili se na dovolenou. Odlet v neděli, pokyny k odletu přišly v pondělí před odletem, takže téměř týden dopředu, což je naprosto dostačující. Jelikož jsem na CK četla dost šílené recenze, do hotelu jsem si zavolala a rezervaci ověřila. Vše v pořádku. Odlet z Prahy na čas, přílet na Rhodos také. Na letišti čekali delegáti, kteří nás rozdělili do autobusů a odvezli na hotel. Vouchery byly součástí pokynů, ubytování proběhlo naprosto bez problémů. Schůzka s delegátkou druhý den, slečna Elena přišla včas, předala nám potřebné informace s tím, že pokud budeme cokoliv potřebovat, můžeme 24/7 volat. Jakákoliv další schůzka s ní byla zbytečná, půjčení auta a výlety jsme si zařídili individuálně. O odletu nás informovala textovkou den před odletem. Hotel perfektní, pokoje čisté, denně úklid, výměna ručníků. Naprosto fantastické jídlo, příjemný a ochotný personál. Jediná lehká skvrnka na hotelu byly nealko nápoje, které byly z postmixů a opravdu se moc nedaly a to ani v kombinaci s alkoholem. Pivo a víno dobré. All inclusive fungoval až do půlnoci, což není u mnoha hotelů pravidlem (někde končí již ve 22:00). Hotel je kousek od letiště, takže výhodou je opravdu krátký transfer, cca 10 minut, ovšem věřím tomu, že mnohým klientům mohou vadit přistávající letadla, která už jsou nad pláží u hotelu hodně nízko a jsou dost hlučná. Nám to nevadilo, naučila jsem se během dovolená rozeznat boeing od airbusu :-). Takže shrnuto a podtrženo, za nás super dovolená, místo, kam se rozhodně ještě vrátíme a klidně i s Pantourem. Jen by si měl trochu udělat pořádek na prodejně.

• Anonym (2)
Nikol
12.08.2014 16:20 89.29.70.***
ŘECKO - RHODOS - FALIRAKI • Matina  

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás, má s tímto hotelem nějaké zkušenosti ať už dobré nebo špatné. Letos tam jedeme s přítelem poprvé a v celku mě některé recenze děsí. Děkuji za odpověď :-)

Tomáš V.
04.08.2014 19:18 89.24.225.***
Aqua Sun Village  

Dobrý den,před týdnem jsme se vrátili z dovolené z Kréty..Kdybych měl týden hodnotit jako ve škole,dal bych známku 3.A to pro několik zásadních věcí..Ta první je jakási kyvadlová doprava dolů na pláž..Což o to,tam to jde,ale zpátky jede obyčejný tranzit zn.Fiat naposledy v 18.00 a na nástupišti se každý den trčelo cca.30 lidí různých národností..Co je platné,že přijdete včas a brzy a doufáte,že tudíž pojedete nahoru mezi prvními...Chyba lávky!!!Kyvadlová doprava spočívá v tom,že mezi 2 hotely pendluje NEPŘETRŽITĚ jakékoliv vozidlo,nejlépe mikrobus a né tranzit pro 8 lidí..Další věc-ubytování si ve 4 hvězdičkovém hotelu představuji trošku jinak..A bazén,ve kterém je slaná a teplá voda,nebyl za týden ani jednou vyčištěn,tudíž na dně se usazuje špína a bylo tam několik případů,že si lidé rozřízli bříška u prstů..A dlažba v okolí bazénu je neskutečně kluzká,doporučuji chodit v obuvi..Jídlo velmi slušné,jen u baru u bazénu jsou občas dlouhé fronty na népoje..Chtělo by to na takové množství lidí tam ty bary mít 2 :-@Jinak delegátka příjemná,pro děti ale žádné programy nebyly..Tak pevné nervy :-(

Jana Š.
28.07.2014 21:15 79.142.150.***
Virginia Rhodos  

Musím poděkovat za skvělou dovolenou na ostrově Rhodos v hotelu Virginia a ocenit profesionální přístup delegátky Elenky. Byla skvělá, ochotná, milá řekla nám spoustu informací o ostrově, s každým vždy prohodila pár slov a svým profesionálním přístupem dělá čest CK Pantour. Elence moc děkujeme.

• Anonym (2)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze