A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Daniela
23.07.2014 20:41 109.81.211.***
Re: CK PANTOUR  

V neděli jsme se vrátili z Řecka- Rhodosu. Poprvé jsme jeli s cestovkou ( CK PANTOUR) a jsme velmi spokojeni (((clap)))! Veškerá dokumentace o.k. Na letišti v Rhodosu si nás převzala delegátka vše nejdůležitější nám sdělila v autobuse. Další den schůzka v hotelu, seznámení s ostrovem, možnosti výletů, důležité pobytové informace. Mladá slečna byla k dispozici i během týdne a kdykoliv jsme se na ni obrátili- ihned jednala. Na poslední chvíli jsme se rozhoupali a objednali půldenní výlet do hl.města RHODOS. Slečna průvodkyně Hanka předvedla parádní vyprávění o Rhodosu (((clap))) . Velmi jsme si to užili, bylo to krásné! Jinak hotel Virginia 3*** přesně dle propozic (ubytování, strava, okolí). Skvěle organizované - od začátku až do konce! Delegátka Elena nás doprovodila na letiště, zjistila čísla přepážek, u každého byla až do odbavení a pěkně se s námi rozloučila.Perfektní výběr a mimochodem- velmi profesionální přístup slečny delegátky Eleny nás jednoznačně utvrdil v dobré volbě CK! Chválíme a jeli bychom znovu na stejné místo s CK PANTOUR 8-) .

• Anonym (6)
Tereza
16.07.2014 16:41 92.44.167.***

Svým jmenem se omlouvám, bohužel mi byla nečekaně ukončena pracovní smlouva, a to hned následující den po naší schůzce. Doufám že jste si i tak dovolenou užili, hezky den Tereza

NIka
16.07.2014 07:33 31.30.5.***

Kamilo, ty jsi nějaká chytrá, nejsi náhodou delegátak, řekla bych, že ano..já nepotřebuji vodit za ručičku, ale když člověk přiletí do neznámého místa, tak očekává, že ho tam snad někdo bude čekat a řekne mu aspon základní věci, to si snad turisti zaplatily ne,.?:??já delegátku nepotřebovala, jen první den..ale záleží na tom, jestli to toho člověka, který to dělá baví a je za to zaplacený, tak ať maká, my taky musíme makat a spousta lidí, si na to šetří celý rok, někdy i více..a pak dostanou krávu !!!!!!!!

Štěpánka
11.07.2014 22:08 86.61.167.***

Dobrý den,naprosto souhasím s příspěvken Pavly na téma delegátka Zuzana v hotelu Yanna Beach. Mám ty samé postřehy a zkušenousti. Při naší návštěvě jinak krásné dovolené byla Zuzanka "nová 14 dní". KATASTROFA!!!

Dovolená krásná, protože jsme naštěstí nepotřebovali její pomoc...... 8-)

• Anonym (1)
Pavla
09.07.2014 07:52 91.214.156.***

Tak jsme letos s kámoškou jeli poprvé na dovolenou s touto cestovní kanceláří, konkrétně na Krétu hotel Yanna Beach. Musím říci, že ubytování překonalo naše očekávání, a v tomto bodě cestovku chválím. Vše co slíbila, dodržela, ba měli jsme tam navíc klimu, lehátka a slunečníky zdarma, přestože bylo avízováno, že jsou za poplatek. Naopak co byla úplná katastrofa, byla delegátka CK. Její jméno by mělo znít "já nevím". Po příletu v 23.00 hod do Heraklionu, jsme vyfasovali obálku a neurčitou informaci, počkejte někde támhle vzadu, oni si Vás převezmou. Kdou jsou "oni" nám blíže nespecifikovala. No dobře to dopadlo, protože dotazama okolostojících jsme se dozvěděli bližší instrukce a do hotelu jsme se v pořádku dostali. Druhý den,slečna přišla na iformativní schůzku, jejíž smysl spočíval hlavně v tom, aby prodala fakultativní výlety. Na jakýkoliv dotaz, měla standartní odpověď já nevím, jsem tu nová, teprve 10 dní. Uznávám, že není třeba, aby byla k dispozici 24 hod. denně a opravdu nepotřebuji vodit za ručičku, ale očekávála bych aspoň základní znalosti místa a služeb, nehledě na to, že bývá zvykem v den odjezdu, popř. den předtím, klienty informovat. Tato slečna bohužel celý náš pobyt propařila, a odpočinkem na pláži, asi v rámci aklimatizace. Zřejmě to bylo důvodem, že i další turnus měl stejné standartní odpovědi jako my, přestože slečna již tam byla 17 dní. Známí jedou na stejné místo v srpnu, protože jsem opravdu polohou místa i hotelem byla velmi spokojená. Jsem zvědavá, zda dojde ke změně služeb slečny delegátky. Třeba ji křivdím a potřebuje jen víc času, takže klienti kteří jedou v červnu a červenci mají prostě smůlu, protože prvně zábava a pak možná práce, za kterou je placená.

Kamila
08.07.2014 12:02 85.105.46.***

to co tady člověk čte ,musí být každému normálně myslícímu člověku s trochou inteligence k smíchu.Typické pro chudáčky čechy,nic neví nic neznají ,asistence nutná i na toaletu.každý si na tabuli může přečíst z jaké přepážky se jeho let odbavuje.a jinak co byste po delegátovi chtěli ,aby za vámi jezdil na návštěvu každý den?nejste schopni přežít sami vlastní dovolenou ?vzpamatujte se už!!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
Nika
08.07.2014 07:09 31.30.5.***

Vy jste měli problém s delegátkou, my zase s ubytováním..záleží na tom, jak si to cestovka nasmlouvá s hotelem..takže Pantour za nás také ne..je to škoda, protože organizace delegátek byla vcelku dobrá..

Aneta
07.07.2014 14:47 82.100.44.***

Letos jsme jeli poprvé s CK Pantour do Turecka, Side. Delegátka Tereza na nás čekala na letišti a jela s námi do hotelu. V buse nám předala obálky (v naší chyběl jeden papír) a řekla pár základních informací. Na recepci nám pomohla s ubytováním. Druhý den přišla na schůzku, kde jsme řešili drobné problémy a koupili jsme si u ní výlety. A tady to končí. Za prvé jsme ji viděli ten den naposled, za druhé popletla u jednoho výletu čas odjezdu. Známí čekali půl hodiny na autobus, snažili se Tereze dovolat - marně. Nakonec zjistili, že řidič přijel správně, ona spletla čas. Vůbec se potom neozvala zpátky, nereagovala. Informace ohledně odletu jsme dostali na nástěnku večer den před odletem, což byla hraniční čas, někteří z nás už byli nervózní. V hotelu nás poté vyzvedl řidič, vykopnul nás na letišti a odjel. Tereza na nás nečekala u odbavení, jak slíbila. Museli jsme si poradit sami na letišti v cizí zemi (První den nám Tereza řekla: "Samozřejmě že s vámi budu poslední den na letišti, pomůžu vám s odbavením, nejsem blázen, abych vás tady nechala samotné). Poradili jsme si, přestože jsme se v některých situacích museli rychle zorientovat a vždy poslat někoho dopředu, aby se kouknul, v jaké frontě vůbec stojíme a co se tam děje. V jednu chvíli jsme dokonce vyrazili celá skupina na jinou přepážku, než jsme si včas všimli, že stojíme špatně. Naštěstí jsme do Čech dorazili v pořádku, ale zkrátka s CK Pantour už nikdy nikam.

• Anonym (3)
růžena15 30.06.2014 10:44

V pátek jsme se vrátili z dovolené z Turecka.
Musím na psat,že jsme byli spokojený,vše dobře zorganizované.
Chválím delegátky Veroniku i Markétu,měli jsme problém s pokojem,který nám byl druhý den bez problémů vyměněn,ještě jednou díky.
Naprosto souhlasím s Limou vše bylo v naprostém pořádku,tuto ck vřele doporučuji @};--

• Anonym (1)
lima
27.06.2014 16:10 85.71.72.***
Re: Hotel Kleopatra Euro  

24.6. jsem se vrátila po týdenní dovolené v Luna Blance z TUrecka. Ze strany Ck Pantour, od zaslání informací a dokladů k letu emailem /přesně týden před odjezdem/ až po přistání v Praze, vše klapalo jak na drátku. V Turecku čekala na letišti velmi milá delegátka Terezka,šla s klienty do hotelu, pomohla i vyplnit karty a zařídit ubytování,odvoz z letiště pěkným klimatizovaným autobusem. Druhý den přišla přesně na stanovenou schůzku, doporučila jiný výlet, než jsme si vybrali /a nelituju toho/,opět vše klapalo na jedničku. Nemám absolutně jedinou výtku, kterou bych mohla proti Ck uplatnit. A že jsem měla pěkných pár měsíců nahnáno,zda dostanu hotel, který jsem si zaplatila a zda vše bude o.k. asi nemusím tomu, kdo si zájezd u nich také riskl objednat, říkat. S klidným svědomím mohu CK každému doporučit.

• Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze