A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
eliška
18.11.2014 16:02 88.102.8.***
Re: Pantour  

Mohu se zepta, Dano, v jakém jste byla hotelu? Právě uvažujeme o Mariliza beach, protože chceme klid, ale nejsme klidní z toho, že tento hotel má nasmlouvaný CK Pantour. Děkuji.

Marie
12.11.2014 10:28 93.93.33.***
Re: CK PANTOUR  

To těžko .Asi máte mylné představi o tom kdo za to může a tak podobně .
Pokud na dovolené nemáte takové pohodlí za které jste si zaplatili -řeší sa na místě .Delegátka vás musí umístit do jiného hotelu . Navíc reklamaci řešíte hned na místě - musí být napsaná na místě a podepsaná delegátkou a plus foto o hotelu .
Já sama se s touto CK soudím a určitě to vyhraji .Takovou špínu, bez jídla a hrůzu sem nikdy nezažila .Bylo to Turecko hotel Europa Beah .

• Anonym (1)
Lída
14.10.2014 23:57 83.208.182.***
Blue sky beach  

Recenze byly všelijaké, tak jsem se jela podívat. Kladem bylo blízkost moře, lehátka zdarma, i chutné jídlo. V mém případě opravdu prostorný pokoj a pravidelný úklid. Ovšem až tam jsem pochopila rozdílnost recenzí. Byli jsme tři páry a všichni s naprosto rozdílným ubytováním. My prostor,úklid. Druhý pár pokoj s nevýslovným smradem (výměna nutná) a před pokojem neskutečný bordel kolem budovy.Výměnu si v podstatě "vymohli" sami. Po řečech že není volný jiný a že to do večera odstraní si ze strachu z další noci v tom smradu, jak když jste u otevřeného fekálního vozu, dotyční sbalili kufry a počkali na recepci až recepční dojde trpělivost a pak dostali jiný pokoj. Druzí známí byli v nějaké budově o kousek dál. Před pokojem, chodbou počínaje, neskutečný bordel a špína.Úklid minimální. Jinak pokoj celkem ušel. Radost z jídla kazilo za prvé, že jídlo co přinesli nepřihřívali a tak stydlo už před nandáním.Pak jídelna v patře je kryta igelitem a je tam průvan. Obzvlášť když fouká. Co nebylo už studené, vystydlo na stole za minutku.A to ještě ten nepříjemný průvan.Pak bylo v jídelně denně tři až šest koček. Hladové a vlezlé. Sama jsem ji například odháněla,když si někdo vedle odložil jídlo a šel pro pití. Vyskočila na židli a už se sápala na talíř. To mi fakt vadí. Protože tam teče dost slaná voda z vodovodu, tak vše mimo piva a vína bylo slané. Z kraje jsem to chtěla zkousnout, ale nešlo to. Pila jsem jen pivo, víno mi moc nechutnalo a navíc ke každému jídlu čtyři deci? No a pak jsem si koupila pití v samoobsluze. Nějaké postmixy u jídla a káva byly slaný a nepoživatelný.Viděla jsem několikrát, jak například kávu někdo natočil,ochutnal a vyplivl do talíře. Jinak to mají skoro všude v okolí ubytování neupravený, válí se tam rozbité věci a jiný bordel. Běhají psi a kočky. Když mohou, válí se i po lehátkách. U mola občas smrad, nepřišla jsem na to odkud. Ale 2x jsem ve vodě narazila na kus toaletního papíru. Tak že mohu potvrdit, že jsou tam různé pokoje, různé druhy uklízení, nehezké prostředí okolo budov. Chutné jídlo, rychlá a snaživá obsluha ale nic platné když je jídlo studené a pití slané. Už bych tam nejela.

• petr5
  • Anonym (6)
Marcela
11.10.2014 10:50 37.48.54.***
Turecko  

Neni treba dlouhe popisovani..s CK Pantour urcite zase poletime. 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kemer D a M..
29.09.2014 09:26 176.41.222.***

Dobry den-my jsme byli s manzelem na dovlene v Kemeru,kde nas mela na starosti pani Petra.Velmi se nam ulevio,protoze ostatni slecny pusobily nevzdelane.Neskutecna profesionalita.Meli jsme problem s pokojem,pani Petra nastoupila a do par minut jsme byli prestehovani.Ve vsem nam pomohla,byla na telefo pokazde,kdyz jsme neco potrebovali a a vylete byla naprosto uzasna,jake ma znalosti.Je videt,ze svou praci ovlada a cestoni kancelar muze byt hrda na to,ze tam ma lidi,jako je ona.Moc krasna dovolena.Dekujeme D. a M.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Petr
28.09.2014 23:12 83.66.148.***
Re: neprofesionální personál ,cestovní ruch naprosto neznámá  

Dobrý den, nedávno jsem se vrátil z dovolené v Alanyy a musím říci že delegátky Veronika a Markéta z CK Pantour jsou velmi schopné a příjemné holky. Protože jsme byli v Alanyy poprvé dostali jsme od nich mapu města. Když jsme potřebovaly doktora, velmi rychle ho zajistily. Potřebovaly jsme poradit ve městě a nebyl problém zavolat i ve večerních hodinách. Naprosto profesionální přístup!!!

• Anonym (4)
Ivana
26.09.2014 14:06 85.105.46.***
neprofesionální personál ,cestovní ruch naprosto neznámá  

Dobrý den,to co jsme zažili s přítelem v Alányi byla fraška.Tzv delegátky ,Veronika a její kolegyně Markéta jsou snad někde z diskotéky. .Naprostý nezájem,neschopnost a žádné jazyk.vybavení což by člověk předpokládal u delegáta -prostě hrůza .Je to hanba,že CK PANTOUR takové lidi zaměstnává!!!

• Anonym (1)
Pavel Smutný
25.09.2014 12:21 194.213.203.***
Rhodos  

Dobrý den,
včera jsme se vrátili z dovolené na Rhodosu,kde jsme nebyli sice poprvé,ale poprvé s CK Pantour.Za moji rodinu mohu říci,že dovolená super-vše OK a skvělá delegátka Elena.Protože cestujeme hodně a většinou bez CK,uvítali jsme,že za dobrou cenu a odlet z Brna se nemusíme o nic starat a vše fungovalo na 100%.Je fakt,že během pobytu jsme slyšeli asi od dvou lidí různá remcání,ale řešit to,že jsou málo slané brambory,nebo voda není horká,ale teplá-to mi připadalo stupidní.Takže za mně-s CK Pantour no problém a 100%spokojenost.Byli jsme v hotelu Matina,není luxusní,ale denně čistě uklizeno,strava OK,pokud jede člověk cca 11tis. na dovolenou,nemůže očekávat nadstardantní služby.V tomto př. za "ty prachy" fakt OK. :-)

• Anonym (2)
Hana
17.09.2014 00:19 91.219.240.***

Dnes jsme se vrátili z Turecka. Na dovolené jsme byli s Ck Pantour a mohu o této CK napsat jen a jen to nejlepší a děkuji jim za bezvadnou dovolenou bez sebemenší chybičky.

• Anonym (1)
Jarmila N.
15.09.2014 10:28 62.168.43.***

Dobrý den,
12.9.2014 jsme se vrátili z Turecka, antická část Side, hotel Elit Köseoglu. Zájezd jsme objednávali na last.cz, pak jsme teprve zjistili, že jedeme s CK Pantour. Samozřejmě nás zarazily negativní recenze na tuto CK. Takže za nás: nabídka služeb(ubytování, stravování) odpovídala zaplacené částce,takže spokojenost. A velká pochvala patří delegátce CK Pantour Petře. Starala se o nás přímo vzorně. Přestože neradi jezdíme 2x na stejné místo,v tomto případě o tom zřejmě budeme uvažovat.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze