A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana
23.06.2015 11:19 84.42.147.***
Re: Ck Pantour  

Teď bych do řecka rozhodně nejela

• Anonym (3)
Simča
22.06.2015 20:33 109.235.7.***
Re: CK PANTOUR  

Také jsme měli obavy,před týdnem jsme se ale vrátili z dovolené na Krétě. Bylo to bez sebemenšího problému,nádherný hotel i jídlo.Vřele doporučuji.

• Anonym (2)
Zarathustra
16.06.2015 17:03 83.240.15.***
Re: CK PANTOUR  

Právě jsme se vrátili z Turecka přes CK Pantour . Vše bez problémů.

Stepanka
14.06.2015 21:57 212.79.110.***
Ck Pantour  

Dobrý den,
nedá mi to,musím reagovat.S CK Pantour jsme byli v loňském roce na dovolené ve Faliraki na ostrově Rhodos.Zaplacený jsme měli hotel Tsampika,pár hodin před odletem volali z CK,že hotel je plný a budeme ubytování v hotelu Lagonas...Asi jsem divná,ale přijala jsem to s ledovym klidem..Kvůli hotelu přece do řecka nejedu..ve finále jsme na změně vydělali.Měli jsme krásný výhled na moře a pláž pár kroků od hotelu.S Pantour jsme neměli žádný problém.Co jsme si objednali,to jsme dostali.Hlad jsme neměli,spát jsme měli kde a to je nejdůležitější.Na pokoj se stejně chodíme jen vyspat.Jezdíme přece k moři...myslím,že ten,kdo chce hledat chyby,tak ten je najde i v tom nejluxusnějším hotelu.Ti,co se jedou vykoupat v moři a nasat úžasnou řeckou atmosféru,tak ti lecos odpustí..protože řekové jsou prostě flegmousi,je potřeba s tím počítat.. a já je mám takové rada,nač se stresovat,že??Letos letím do řecka znovu,tentokrát na kretu a představte si opět s CK Pantour.Vážně není čeho se bát.

• Anonym (7)
Pavel V.
01.06.2015 13:04 193.179.13.***
Turecko - hotel Aska Cleopatra Beste  

Dobrý den,
Vrátily jsme se z Turecka 15.5.Po přečtení negativních recenzí jsme jeli s trochou obav.
Mohu ale říci že to byla jedna z nejhezčích dovolených.Organizace perfektní,delegátky super.Hotel splnil to co jsme očekávaly.
Děkuji CK Pantour za pěknou dovolenou

• Anonym (3)
Renáta
01.06.2015 12:13 92.240.168.***

Dobrý den, právě jsme se v neděli vrátili z dovolené v Řecku na Krétě s CK Pantour.
Po přečtení spousty hodně špatných recenzí jsme odlétali s všelijakými pocity.
Ale absolutně VŠE proběhlo bez problémů!!!!
Pokyny k odletu zaslány 8 dní před odletem. V Heraklionu u stánku Pantour 2 delegátky, které nás nasměrovaly do autobusu a obdrželi jsme v obálce nějaké informace. Delegátka IVA, která nás měla na starosti, velice příjemná a ochotná. Každý den se nacházela ve vedlejším hotelu. Měli jsme problém s odpadem v koupelně, po nahlášení Ivě v neděli ráno, byl tento problém během pracovního dne v pondělí odstraněn. Při odletu také vše jak mělo být. Tak si nemůžeme na CK Pantour v nejmenším stěžovat. A počasí nádherné, tak nádherná dovolená za rozumnou cenu!!!! :-)

• Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
27.05.2015 14:01 94.127.133.***
Re: Villa Maria aparthotel Clever  

Užijte si to, závidím, hned bych se tam vydala znova :-)

Zizzi
27.05.2015 07:05 80.188.162.***

Moc Vám děkuji, začínám se opravdu těšit :-)

Neregistrovaný uživatel
26.05.2015 18:47 94.127.133.***

Další, velká pláž, je asi tak těch 200m, jak píše paní Věra. Já měla na mysli opuštěné pláže, které jsou teda kus od Villa Maria, šli jsme to s malým dítětem asi půl hodiny, koupali jsme se tam cestou z Akvária. Ale tam to byla fakt paráda. Ano, je to klidnější středisko, ale obchodů a restaurací dle mě tak akorát :-)

Věra
26.05.2015 13:59 90.178.150.***

Jedeme letos také do Villa Maria .odlet 26.6 V Kato Gouves jsme byl loni a velice spokojeni.Pláž je opravdu malá ale chráněná kamennými valy Pokud fouká vítr a jsou vlny zde je prima.Středisko je klidnější obchodu a taveren dost. Po Gouvesu jezdí vláček a zastavuje kousek od pláže. Další pláž je asi 200m .
Autobusové spojení do Herssonissosu i Heraklionu je kousek od ubytování 8-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze