A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 21:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lída
17.08.2014 20:28 81.201.63.***
Rhodos - Ialyssos Bay  

Hezký den, dnes jsme se vrátili z dovolené na Rhodosu (hotel Ialyssos Bay) a jsem velmi ráda, že za nás to byla perfektní dovolená. Dvanáct let pracuji v cestovním ruchu, a myslím, že za ta léta už dokážu napsat objektivní názor. Smíšené pocity jsem měla ze začátku při jednání s cestovní kanceláří. Slečna na telefonu měla problém s gramatikou, nedokázala po telefonu správně pochytit ani adresu. Cestovní smlouvu mi opravovala třikrát, než byly údaje tak, jak mají být. V tu chvíli jsem i váhala, zda vůbec podepsat smlouvu s někým, kdo není ani schopen opsat jméno z mailu. Nicméně podepsali jsme a těšili se na dovolenou. Odlet v neděli, pokyny k odletu přišly v pondělí před odletem, takže téměř týden dopředu, což je naprosto dostačující. Jelikož jsem na CK četla dost šílené recenze, do hotelu jsem si zavolala a rezervaci ověřila. Vše v pořádku. Odlet z Prahy na čas, přílet na Rhodos také. Na letišti čekali delegáti, kteří nás rozdělili do autobusů a odvezli na hotel. Vouchery byly součástí pokynů, ubytování proběhlo naprosto bez problémů. Schůzka s delegátkou druhý den, slečna Elena přišla včas, předala nám potřebné informace s tím, že pokud budeme cokoliv potřebovat, můžeme 24/7 volat. Jakákoliv další schůzka s ní byla zbytečná, půjčení auta a výlety jsme si zařídili individuálně. O odletu nás informovala textovkou den před odletem. Hotel perfektní, pokoje čisté, denně úklid, výměna ručníků. Naprosto fantastické jídlo, příjemný a ochotný personál. Jediná lehká skvrnka na hotelu byly nealko nápoje, které byly z postmixů a opravdu se moc nedaly a to ani v kombinaci s alkoholem. Pivo a víno dobré. All inclusive fungoval až do půlnoci, což není u mnoha hotelů pravidlem (někde končí již ve 22:00). Hotel je kousek od letiště, takže výhodou je opravdu krátký transfer, cca 10 minut, ovšem věřím tomu, že mnohým klientům mohou vadit přistávající letadla, která už jsou nad pláží u hotelu hodně nízko a jsou dost hlučná. Nám to nevadilo, naučila jsem se během dovolená rozeznat boeing od airbusu :-). Takže shrnuto a podtrženo, za nás super dovolená, místo, kam se rozhodně ještě vrátíme a klidně i s Pantourem. Jen by si měl trochu udělat pořádek na prodejně.

• Anonym (2)
Nikol
12.08.2014 16:20 89.29.70.***
ŘECKO - RHODOS - FALIRAKI • Matina  

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás, má s tímto hotelem nějaké zkušenosti ať už dobré nebo špatné. Letos tam jedeme s přítelem poprvé a v celku mě některé recenze děsí. Děkuji za odpověď :-)

Tomáš V.
04.08.2014 19:18 89.24.225.***
Aqua Sun Village  

Dobrý den,před týdnem jsme se vrátili z dovolené z Kréty..Kdybych měl týden hodnotit jako ve škole,dal bych známku 3.A to pro několik zásadních věcí..Ta první je jakási kyvadlová doprava dolů na pláž..Což o to,tam to jde,ale zpátky jede obyčejný tranzit zn.Fiat naposledy v 18.00 a na nástupišti se každý den trčelo cca.30 lidí různých národností..Co je platné,že přijdete včas a brzy a doufáte,že tudíž pojedete nahoru mezi prvními...Chyba lávky!!!Kyvadlová doprava spočívá v tom,že mezi 2 hotely pendluje NEPŘETRŽITĚ jakékoliv vozidlo,nejlépe mikrobus a né tranzit pro 8 lidí..Další věc-ubytování si ve 4 hvězdičkovém hotelu představuji trošku jinak..A bazén,ve kterém je slaná a teplá voda,nebyl za týden ani jednou vyčištěn,tudíž na dně se usazuje špína a bylo tam několik případů,že si lidé rozřízli bříška u prstů..A dlažba v okolí bazénu je neskutečně kluzká,doporučuji chodit v obuvi..Jídlo velmi slušné,jen u baru u bazénu jsou občas dlouhé fronty na népoje..Chtělo by to na takové množství lidí tam ty bary mít 2 :-@Jinak delegátka příjemná,pro děti ale žádné programy nebyly..Tak pevné nervy :-(

Jana Š.
28.07.2014 21:15 79.142.150.***
Virginia Rhodos  

Musím poděkovat za skvělou dovolenou na ostrově Rhodos v hotelu Virginia a ocenit profesionální přístup delegátky Elenky. Byla skvělá, ochotná, milá řekla nám spoustu informací o ostrově, s každým vždy prohodila pár slov a svým profesionálním přístupem dělá čest CK Pantour. Elence moc děkujeme.

• Anonym (2)
  • Anonym (7)
Ilona Hořejší
28.07.2014 14:45 194.228.113.***
Anna Aparthotel s využítím AI v sousedním hotelu Aquis Arine Sand.  

Vrátili jsme se z Kréty, z Kokkini Hani, konkrétně z Anna Aparthotel s využítím AI v sousedním hotelu Aquis Arine Sand. Tento zájezd jsme zakoupili od CK Pantour. Přes všechny recenze, které jsme četli, než jsme odjížděli jsme měli trochu obavy, aby vše klaplo, protože na CK Pantour moc dobrá hodnocení nebyla. Opak byl pravdou - nebylo v podstatě vůbec co vytknout. Služby naprosto perfektní - ubytování v v Aparthotelu Anna bylo samozřejmě jednoduššího typu (odpovídá ceně), ale všude bylo čisto, na pokojích lednice, pán, který se nachází na recepci je strašně ochotný, navíc sem opravdu chodíte jen spát, protože celý den využíváte služby v sousedním hotelu Aquis Arine Sand (cca 30m od Aparthotelu), kde jídlo je naprosto perfektní, obrovský výběr všeho možného, lehátka a slunečníky jsou v ceně, stejně tak si můžete 3x za pobyt vyměnit osušky na pláž...všude se na vás všichni usmívají. Je málo míst kam bych se vrátila, ale sem určitě. Jediné mínus které tam je, že jsou hodně slyšet letadla, protože letiště v Heraklionu je vzdálené jen cca 12 km, ale přes den už to člověk přestane vnímat a v noci jsme bohužel museli mít zavřené dveře a využívat klimatizaci. Každopádně kdo chce zažít pohodovou dovolenou ať neváhá a zkusí tento nový typ ubytování kombinovaný se službami ve vedlejším hotelu - myslím si, že je to výborný nápad pro ty co nechtějí utrácet zbytečné peníze v několikahvězdičkových hotelech. Tím bych chtěla poděkovat i CK Pantour, která měla vše bezvadně zorganizované a mrzí mě, že zbytečně špatné recenze kazí jméno této CK.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
28.07.2014 12:59 31.30.5.***

Tak to jste měli štěstí, my bohužel smůlu, ale nejspíš to byla smůla na hotel, ne na cestovku, ale raději ji změním.. :-)

Neregistrovaný uživatel
27.07.2014 22:38 62.209.230.***
Dovolená na Rhodosu s CK Pantour  

Dovolenou jsme si vybrali pro dobrou cenu a recenze na hotel Wirginia.Pak jsme našli plno hrozných recenzí na CK Pantour a zvažovali co udělat.Dneska už jsme doma a jsme rádi ,že jsme jeli.Bylo to výborné.Od příletu si nás delegátka převzala a nasměrovala do autobusu který klienty CK rozvážel do jednotlivých hotelu.Cestou autobusem poskytla další informace včetně telefonního čísla a informace žepřípadné problémy máme poslat SMSkou.Toto jsme využili a světe div se delegátka problém k plné spokojenosti vyřešila.I ubytování a prostředí celého komplexu Wirginia bylo přesně takové jak ho popisovala CK v informacích .Jen na doplnění :všude bylo čisto , jídlo bylo dobré, nápoje na baru přesně dle informací. Takže doporučejeme. Honza

• Anonym (2)
Honza
25.07.2014 17:06 46.13.190.***
Dovolená s CK Pantour 2014  

Ahoj byl by někdo z vás ochotný poslat nějaké fotky z dovolené z Turecka , konkrétně Alanya , o cestovce se nepíše moc hezky ačkoli by mě zajímalo od těch co tam byli jak to tedy vlastně je, pokud by byl někdo tak moc ochotný a podělil se třeba o nějaké fotky a informace tak bych byl moc rád . Email jantampir@gmail.com či FB Honza Tampi. Moc vám Děkuji :)

Daniela
23.07.2014 20:41 109.81.211.***
Re: CK PANTOUR  

V neděli jsme se vrátili z Řecka- Rhodosu. Poprvé jsme jeli s cestovkou ( CK PANTOUR) a jsme velmi spokojeni (((clap)))! Veškerá dokumentace o.k. Na letišti v Rhodosu si nás převzala delegátka vše nejdůležitější nám sdělila v autobuse. Další den schůzka v hotelu, seznámení s ostrovem, možnosti výletů, důležité pobytové informace. Mladá slečna byla k dispozici i během týdne a kdykoliv jsme se na ni obrátili- ihned jednala. Na poslední chvíli jsme se rozhoupali a objednali půldenní výlet do hl.města RHODOS. Slečna průvodkyně Hanka předvedla parádní vyprávění o Rhodosu (((clap))) . Velmi jsme si to užili, bylo to krásné! Jinak hotel Virginia 3*** přesně dle propozic (ubytování, strava, okolí). Skvěle organizované - od začátku až do konce! Delegátka Elena nás doprovodila na letiště, zjistila čísla přepážek, u každého byla až do odbavení a pěkně se s námi rozloučila.Perfektní výběr a mimochodem- velmi profesionální přístup slečny delegátky Eleny nás jednoznačně utvrdil v dobré volbě CK! Chválíme a jeli bychom znovu na stejné místo s CK PANTOUR 8-) .

• Anonym (6)
Tereza
16.07.2014 16:41 92.44.167.***
Re: CK PANTOUR  

Svým jmenem se omlouvám, bohužel mi byla nečekaně ukončena pracovní smlouva, a to hned následující den po naší schůzce. Doufám že jste si i tak dovolenou užili, hezky den Tereza

Zpět na všechny diskuze