A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

22.04.2012 22:37:27 | Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.05.2017 12:46 94.199.40.***
CK Pantour - POZOR ale VELIKÝ  

Pokud někdo chcete se společností CK Pantour někam cestovat, tak POZOR POZOR POZOR. Já bych nejela ani na Šumavu a to ji mám za rohem- zdůvodním proč.

Dne 20 ledna 2016 jsem si zakoupila zájezd do Řecka od 2.7.2016 do 9.7.2016 na ostrov Kréta – Agios Nikolaos do SANTA MARINA HOTELU +++. Záměrně jsem si vybrala místo pobytu již v lednu 2016, neboť můj jediný požadavek byl, abychom měli pokoj v hotelu, kde budeme mít ALL INCLUSIVE.

Po přečtení některých recenzí na ubytování jsem se raději telefonicky informovala přímo v cestovní kanceláři Pantour, zda-li budu mít pokoj v hlavní budově a ne ve vedlejší části hotelu, který je součástí hotelového komplexu a nachází se přes ulici (informace z recenzí).

Pracovnicí jsem byla ujištěna, že pokud mám ve smlouvě napsáno SANTA MARINA HOTEL znamená to hlavní budova, jinak se píše jen SANTA MARINA. Vysvětlení se mi zdálo být logické.

Jaké bylo ovšem moje překvapení, když po příjezdu nás chtěli ubytovat ve vedlejším „hotelu“ – což byla ubytovna. Protože jsem se s paní na recepci nemohla domluvit, zavolala jsem delegátce, která nám byla uvedena v propozicích z letiště. Moje překvapení nebralo konce, protože delegátka mi sdělila, že nemá na starosti tento „hotel“, ale zároveň ani neví kdo jej na starosti má.

Po ubytování na pokoji ve vedlejší budově, jsem si šla umýt ruce a v „koupelně“ při puštění vody upadl kohoutek a voda začala stříkat na všechny strany, tudíž i na mne. Schůzka s delegátkou se žádná po celou dobu pobytu nekonala, nikdo nepřišel, nikdo se neozval a nikdo nic neřešil.

Při reklamaci zájezdu mi bylo sděleno, že jsem měla postupovat dle pokynů, avšak v tomto hotelu nebyl nikdo s kým bych mohla moje závady probrat, vůbec žádné informace v češtině, žádná kniha výletů , žádný delegát vůbec nikdo a dokonce na nás zapomněli i s odjezdem.

To byla teda „dovolená“ zkrátka nemohli jsme se dočkat toho až přistaneme na letišti v Praze.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
25.04.2017 16:33 109.80.100.***
Egypt  

O víkendu jsem s rodinou přiletěla z Egypta, ač jsem se bála využít jejich služby napříč recenzím tak vše probíhalo jako s každou jinou cestovní kanceláří a ještě jsem ušetřila do stejného hotelu Exim byl o 1000 Kč dražší a navíc nám sama cestovní kancelář nabídla parkování zdarma to nám taky nikdo nenabídl takže za mě palec nahoru 8-) Je třeba si uvědomit že recenze píšou většinou klienti až když jsou nespokojeni.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.04.2017 13:32 94.112.217.***

Hrozný problém si zjistit časy odletů :-))

Neregistrovaný uživatel
07.04.2017 05:49 77.237.141.***
Re: CK PANTOUR  

První a poslední den je na cestu.

Neregistrovaný uživatel
27.03.2017 17:17 194.228.18.***

dobrý den, můžu se zeptat kde jste s nimi byli?

Neregistrovaný uživatel
28.02.2017 08:14 90.178.237.***

Naprosto souhlasim se vsim!Preji jim at zkrachuji !!!

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
28.02.2017 08:12 90.178.237.***

Nejhorsi CK s jakou jsem kdy cestovala.Delegatka nesolidni,otravena s cimkoliv pomoct.Ze je jeden den na cestu v zajezdu vim,ale kdyz vam seberou cele dva! a jeste se to dozvite zamerne pozde vecer a rano v 6hod.opustit hotel,tak to bylo moc!Bylo tan vice nespokojenych klientu,nejen skrz odjezd..Radeji priplatit u jinych kvalitnich CK. :-X

Neregistrovaný uživatel
25.02.2017 13:17 89.103.122.***

taky by mě to zajimalo, mají levnější Egypt cca o 900Kč, ale vím že Exim tam má super delegáty ta nevím zda zkoušet někoho a nemít tam kvalitního delegáta

simluc 19.02.2017 20:01

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s CK pantour a cestou do Egypta za poslední dobu? Chceme s ní do Egypta, mají dobrou cenu. Hotel známe, tak víme , co čekat. Ale recenze ck jsou dost hrozné....

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
admin2 19.02.2017 16:30
admin - sloučení  

Dobrý den,

slučujeme sem nové téma o CK Pantour.

Krásnou neděli všem :)

Zpět na všechny diskuze