A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Pangeo tours

03.08.2009 21:12:38 | Radka P.
Radka P.
Nemáte někdo zkušenost s touto CK?
Jejich zájezdy hotelbusem vypadají velmi zajímavě, osobně ale neznám nikoho, kdo s nimi tento zájezd absolvoval.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.12.2015 16:06 199.64.75.***
Re: CK Pangeo tours  

Moje kamarádka s touto cestovkou jezdí často, i do jižní Ameriky, Mexika a vždy byla velmi spokojená.

Jaroslav Michal
08.04.2015 06:12 81.90.163.***

Dobrý den vážení klienti a přátelé Pangeo tours. Čirou náhodou jsem rozkliknul tento diskusní portál a jsem velmi mile překvapen. Hotelbusů máme celkem 9. Z toho 7 pro Evropu a jeden pro Jižní Ameriku a jeden pro Afriku. Všechny vozy mají totožný systém. Každý má svůj pelíšek, každý má třikrát denně jídlo a komu tento systém vyhovuje vrací se nám zpět. Příští rok slavíme již 25 let a jsme rádi, soudě podle příspěvků, že máme spíše pozitivní ohlasy. Jsme parta nadšenců, kterým se stala práce koníčkem a ačkoli to není leckdy na expedici jednoduché, tím že vám splníme nějaký ten cestovatelský sen se nám naplňuje i naše radost z dobře odvedené práce. Kdyby jste cokoli potřebovali vědět, napište mi klidně na můj mail: jarda.michal@pangeotours.com Rád vám poradím - mám projeté za volantem hotelbusu skoro všechno ;-) Letos fičím na podzim zase na tři měsíce do Afriky, Pojeďte se mnou :-) :-)

Zdravím Jarda "hajnej" Michal

Stáňa
22.09.2014 16:15 194.213.41.***

Skvělá cestovka, zatím jsem s ní byla jen v Jižní a Střední Americe, ale už ani nechci jezdit s žádnou jinou.

Neregistrovaný uživatel
20.05.2014 18:26 85.71.132.***
Re: odpověď  

Určitě je hodně času na vstřebání, během cesty si klidně lehnete, já nejsem moc velký čtenář a přečetla jsem 300listů dlouhou knihu

Neregistrovaný uživatel
20.05.2014 18:26 85.71.132.***

Určitě je hodně času na vstřebání, během cesty si klidně lehnete, já nejsem moc velký čtenář a přečetla jsem 300listů dlouhou knihu

Neregistrovaný uživatel
29.03.2013 16:58 79.110.37.***

S hygienou žádné problémy, skoro vždy se staví na noc v kempech ,jen 2krát se spí na divoko,ale i zde je možnost se umýt.Jo a ve Finsku mají často i vyhřívané latriny.Jen je tam trochu dráž musí se stím počítat a vyměnit si peníze u nás v Norsku je to trochu problém.Mám problémy s pophyblivostí a i tak jsem to zvládala a byla jsem nadšená.Anita

anita
29.03.2013 16:52 79.110.37.***

V Norsku jsem byla až na Nordkapu a byl to opravdu krásný zážitek.Tam nahoře je trochu nevlídno,ale níže už je jen krása a krása nesmírná.Spaní docela ujde i pro me ,jseminvalidní důchodkyně a srovnala jsem se dobře.4as na vstřebání a zamyšlení je dost a řidiči vycházejí klientům vsrříc jak jen mohou.6ádné obavy.Na Nordkap jel i manželský pár nad osmdesát let a pochvalovali si.

Anita
29.03.2013 16:46 79.110.37.***

Je to prostě paráda ,kdo není zrovna fajnovka a nevadí mu trošku omezený prostor,prostě turisté.Šoféři skvělí průvodci a výborní kuchaři,mají bezvadně zpracované trasx a plánky tras a je veselo.Tůry podle náročnosti klientů,jednodušší i náročné.V každém případě se vyplatí s Pangeo jet a těch zážitků,no prostě paráda.CHce to vyzkoušet a člověk se rád vrací.Tak hodně krásných zážitků,Anitahttp://www.orbion.cz/diskuse/ck-pangeo-tours-185742/#

Morava
27.04.2012 15:26 88.103.229.***

Kolik hotelbusu má CK Pangeo tours?

Dana Zacpalová 24.10.2011 15:42

Dobrý den!!
Nebyla jste s touto cestovkou v Norsku? A jaké je to spaní, není to moc stísněné? A ještě dotaz - co program není moc ulítaný - je čas na zamyšlení a vstřebání nových zážitků, krajiny a navštíveného prostředí? Díky za odpověď.

Zpět na všechny diskuze