A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Osvěta

10.07.2008 14:12:40 | EvkaH
Dobry den vsem,

rada bych se podelila o zazitky s CK Osveta. Nedavno jsme s touto cestovni kancelari vyrazili na poznavaci zajezd do Italie. Zadny luxus jsme necekali, ale to co bylo pravdou, nas opravdu udivilo.

Vse zacalo, kdyz jsme cekali na prijezd autobusu na smluvenem miste. Autobus prijel asi o 30 minut pozdeji, i pres to ze to byla jeho prvni zastavka na cele trase.

Ubytovani jsme byli na okraji Neapole v hotelu, ktery z venku vypadal dobre, ale po prichodu do pokoje, nas cekalo nemile prekvapeni v podobe zapranych skvrn na povleceni, zatuchlych tmavych pokoju a spiny a rzi v koupelne. Co se tykalo polopenze, tak avizovane snidane formou svedskych stolu byli na pridel: personal hotelu stal vyrovnany v rade a daval na talir vzdy po jednom platku syru ci uzeniny. Pokud jste chteli vice, dost je to udivilo. Personal mluvil pouze italsky, takze jakakoliv komunikace s nim byla v podstate nemozna.

Pruvodce, ktereho jsme na nasich cestach meli, pojal cely zajezd jako reklamu sve cestovni kancelari (sam majitel CK Osveta), takze jsme se o danych mistech moc nedovedeli, za to jsme meli zmapovane vsechny hoteli na danem miste, v kterych poskytovala CK Osveta ubytovani pro pobytove zajezdy. Samotna prohlidka Rima byla udelana ve spechu. Za velmi tepleho pocasi jsme chodili 5 hodin po meste pouze s jednou prestavkou. Po prijezdu na hotel nam ani pruvodce nerekl, kde ho mame hledat v pripade, ze by se neco stalo.

Shrnu-li cely zajezd, tak rozhorceni z pristupu a urovne sluzeb asi zvitezilo nad krasou celeho programu.

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.06.2016 20:44 95.102.196.***
Holandsko, Belgie  

Uz po čtvrte jsme vyuzili služeb CK a s námi i 4 nasi známí. Ptali se, zdali jsme jim nelhali. Celý zájezd byl uspechaný, nervozní. Hned zezačátku prohlídka Bruselu za uplne tmy- jen my a popolari. Celé 3 dny jen starost, zda budou toalety a kde. V autobuse prý jsou plne- To v zahranicí nemaji autobusy s podobným vybavením?. Strava vynikajíci, ubytování pekne, a pres to ze se nám pokazil autobus- perfektne vybavený nový autobus zaslouží pochvalu. Ale ten spech, vzdyt v Bruselu jsme strávili asi 1 hodinu potme. Myslím, že by stálo za uvaho odjezd z Cech dát pozdeji, aby jsme i neco z Bruselu videli. Vassovi a spol.

vassovi
06.12.2014 12:48 82.119.120.***
Svycarsko  

tak uz zase pisu, Tento rok jsme si vybrali Svycarsko a uz podruhe s Osvetou a s p. Sklenarem. A nelitujeme. Dokonce jsme ukecali zname, co uz toho teda projeli a ti jsou s nami zajedno. Doprava skvela i s pani ridici, Pan pruvodce s nevycerpatelnou energiia zajmem o nasi spokojenost a pohodli. Ubytovani i strava vyborne. Pocasi pocas celeho vyletu nadherne. Snad pocas zastávek cestou tam motoresty a soc. zarizení by mohli byt kulturnejsi, ale to se moc ovlivnit neda. Takze kdo by chtel poznávací zajezd do Svycarska, at jede s Osvetou a panem majitelem. My ted skusime Rakousko, moc se tesime, doufam ze zdravi nam to dovoli.

• Anonym (2)
Jana Koch.
16.09.2014 14:45 188.120.222.***
Okruh Rakouskem, Alpy - CK Osvěta  

Třídenní poznávací zájezd v září 2014 se mě líbil. Program byl pestrý, dobře sestavený - myslím, že super. Doporučuji všem, kdo má rád krásnou přírodu,kterou
Alpy nabízí v každém ročním období.

Neregistrovaný uživatel
13.09.2014 14:49 178.255.168.***
Re: Velký okruh Jižní Itálií  

K tomu stavu ubytování jsem však ještě zapomněla podotknout velmi důležitou věc: nefungující světlo a klimatizaci hned další den přítel řešil přímo s místním personálem (a to v angličtině a rozuměli si ;-)) a po pár sice lehce úsměvných peripetiích, jelikož někteří ti Italové připomínají Pata a Mata na druhou ;-), bylo opraveno..Ty další nedostatky se dali překousnout..Ty zážitky za to prostě stály:)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.09.2014 14:17 178.255.168.***
Re: Velký okruh Jižní Itálií  

Dobrý den,paní Valérie,
byla jsem na daném zájezdu s vámi a zcela s vámi souhlasím:)S přítelem jsme byli až na ubytování (tmavý pokoj, pochodující a nesplachující záchod, nefungující klimatizace, mravenci,nefungující světlo v koupelně) spokojeni. Ale za dané peníze člověk skutečně nemůže čekat super komfort. Jídlo bylo dobré, lehké, ale vydatné, akorát ty mořské plody mě moc neoslovily, ale to je zcela můj problém. Program byl po celou dobu nabitý a odnášíme si z něj mnoho krásných zážitků. Zároveň byl zájezd inspirativní a to natolik, že bychom se např. na Ischii či do Říma rádi ještě jednou vrátili:) Řidičům i průvodcům, obzvlášť p.Sklenář,i patří velký dík a také obdiv. Co nás na daném zájezdu ale mrzelo nejvíc a jaksi nám ho to i mnohdy značně znepříjemňovalo, bylo neustálé remcání, stěžování a nadávání stále stejných spolucestujících. Chápu, že každý může mít svůj názor a ne každý může být spokojený, ale snad by každý mohl mít v sobě alespoň špetku slušnosti a nekazit to i těm, kteří spokojeni jsou a chtějí si dovolenou užít..
Vás p.Valérie a vaši dceru zdravím a přeji další krásné zážitky ;-)

• Anonym (1)
Valérie
01.08.2014 07:47 88.103.228.***
Velký okruh Jižní Itálií  

27.7.2014 jsem se vrátila s dcerou z tohoto zájezdu ,kde nám průvodcem byl p.Sklenář. Před odjezdem jsem zde pročítala diskuse a názory, přiznám se - byla jsem dost vyděšená. Musím však podotknout, že pročítám před každou dovolenou a vždy je to stejné a vždy se vrátím s dobrým pocitem stejně jako nyní. Jen opravdu žasnu na co vše si lidi stěžují. I v našem zájezdu byli lidé, že stačilo nastražit uši a slyšeli jste co vše je hrozné, jak si to představovali jinak, ......... Je to jenom o uskromnění se !!!!! Za peníze , které zaplatíte za holý zájezd (nepočítám kapesné na vstupy) nemůžete očekávat postel s nebesy, jídlo na stříbrném talíři,....Zkrátím to, vše bylo OK. Pokoje čisté,sem tam mravenci, nás to však nijak nedeptalo,snídaně chutné a stále stejné,ale kdo z nás opravdu v běžném životě při spěchu do práce takto snídá???, večeře 5 chodů -menší množství a lehké jídlo, já měla vždy žaludek přeplněn:)),moji spolucestující se museli také zaručeně dobře najíst dle zbytků , které nechávali na talířích,až jsem se za Čechy styděla jak jsou rozežraní...., samozřejmě nezklamali a někteří si nabrali balené suchary ve velkém sebou na výlety O:-) . K výletům- pro mne a moji nezletilou dceru sice náročné(byly opravdu velká horka, návraty na hotel jsou kolem 19.hodiny), ale absolutně výborným zážitkem od prvního dne až po poslední. Nebudu se zde déle rozepisovat, kdo bude chtít zareaguje a já mu odepíšu. kdo máte možnost jeďte,využijte toho a spatřete krásy Jižní Itálie,opravdu to stojí za to celodenní šlapání a otírání potu.))).
Co se týká přístupu samotné CK, p. Moniky a p.Sklenáře,kteří nám byli průvodci, obou řidičů a jednotlivých průvodců na Ischii a v Římě-nikdo nemůže nic vytknout, vše bylo výborné,takže všem velký dík za krásný dovolenkový týden.Valérie

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
Neregistrovaný uživatel
31.01.2014 09:14 82.119.120.***
Re: CK Osvěta  

I my jsme se ucastnili uvedeneho zajezdu, Take byl s mani pan Sklenar, Dovoluji si protirecit. Byli jsme prekvapeni z lidskeho pristupu k jednotlivcum, sehranemu programu, nikde jsme necekali, snazili se nam poskytnout co nejvic zazitku a poznatku. A ,,kluci,, z autobusu- teda pani soferi byli proste jedna super banda. Uz druhy rok vzpominame s usmeve a radi na Italii a Osvetu. Doporucuji porovnat s jinymi CK. Napriklad s Cedokem, minuly rok byl pro nas kulturnim sokem. Od prvniho okamziku-pani pruvodkyne se nepredstavila, protoze je to unavne se stale predstavovat, Versailes- prohlidka probihala takto, dostali jsme A4 papir s popisem a turisto, delej co umis, v Parizi nas vyhodila pred Eifellovkou a do vecera to bylo na nas. J e samozrejme, ze kazdy mame svuj nazor a individualni skusenosti, ale my se vracime spet k Osvete a plni nadseni se tesime na dalsi akci.Vassovci.

• Anonym (8)
  • Anonym (8)
Neregistrovaný uživatel
28.09.2012 23:24 89.24.50.***
Vulcano  

S CK Osvěta Hořovice již nikdy více.
Vřele nedoporučuji!!!

• Anonym (13)
  • Anonym (30)
Neregistrovaný uživatel
28.09.2012 23:24 89.24.50.***
Vulcano