A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Nirvana Travel

31.10.2013 19:56:02 | zakoun
zakoun
Nemáte prosím někdo zkušenost s CK Nirvana Travel? Na netu jsem našel jejich nabídku a líbí se mi jejich okruh Vietnamem, ale je to podle všeho nová CK, tak si nejsem jist, jejich spolehlivostí...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Romana
22.04.2015 14:38 82.220.1.***
Re: CK Nirvana Travel  

S CK Nirvana Travel jsme navštívili v září Srí Lanku a nemohu si stěžovat. Vše bylo zařízeno přesně podle domluvy. Delegátka fungovala bez problému. Nemám výhrad. :-) Určitě plánuji s touto CK dovolenou zopakovat. Je to ideální varianta pro ty, kdo se bojí vyrazit na vlastní pěst, ale zároveň nejsou příznivci dovolených ve stylu "Účastníci zájezdu". Za sebe doporučuji ;-)

Nirvana Travel 21.11.2013 16:33

Dobrý den, na Srí Lance jsme schopni zajistit Vám i česky mluvícího průvodce. Co se týká dalších zemí - Malajsie, Vietnamu, Jižní Koreje, Indonésie atd. - k veškerým okruhům uvedeným na www.nirvanatravel.cz obdržíte před cestou podrobný itinerář programu v českém jazyce, kde budete mít i informace z našich infowebů www.malajsie-travel.cz či www.vietnam-travel.cz k navštíveným místům. Většina našich okruhů je na privátní bázi, tudíž budete mít k dispozici zkušeného vlastního průvodce/řidiče, který Vám ve všem vyjde maximálně vstříc. Kdyby přesto nastal jazykový problém, můžete se kdykoliv telefonicky či po e-mailu i z destinace spojit s naší CK, abychom Vám jej pomohli vyřešit. Okruh zvládli naprosto bez problémů i ti, kteří měli jen absolutní základ angličtiny a pozitivní zkušenost se odrazila v jejich rozhodnutí jet příště už jen na takto koncipovanou cestu na privátní bázi, kdy mají k dispozici svého průvodce a nemusí se přizpůsobovat jiným účastníkům zájezdu. Neváhejte se na nás s důvěrou obrátit!

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
ondřej s.
08.11.2013 22:21 46.135.111.***

Zdravím, minulý týden jsme se s přítelkyní vrátili z okruhu Buddhistická Srí Lanka od této cestovky. Ani mi nepřipadlo, že je to nová CK. Toho jsem si všiml až teď, když o tom píšete. Protože jsem již jednou s kolegou z práce Srí Lanku procestoval, tehdy na vlastní pěst, očekával jsem hlavně od CK individuální přístup a ten se nám dostal. CK hodnotím velice kladně. Ceny jsou dle mého zjištění velice dobré a jak se říká "péče o zákazníka" byla velice milá, nenásilná a přátelská. Angličtina mi rozhodně nevadila. Srí Lančané jsou bezva lidi. Myslím, že bych se s nima domluvil, i kdybych anglicky neuměl. Celkově jsme byli spokojeni.

• Anonym (3)
  • Anonym (7)
jali 04.11.2013 15:36

také jsem se na nabídky dívala,ale odradil mne anglicky mluvící průvodce.Anglicky totiž neumím

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
zakoun 31.10.2013 19:56
CK Nirvana Travel  

Nemáte prosím někdo zkušenost s CK Nirvana Travel? Na netu jsem našel jejich nabídku a líbí se mi jejich okruh Vietnamem, ale je to podle všeho nová CK, tak si nejsem jist, jejich spolehlivostí...

• Anonym (10)
  • Anonym (13)
Zpět na všechny diskuze