A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK My Planet - Tunisko

05.08.2008 16:03:14 | JK
JK
Koncem září se s přítelem chystáme do hotelu El Hana Beach, Sousse, s touto CK. Našla jsem spoustu hrůzostrašných recenzí(většinou na Řecko), má někdo alespoň nějaké kladné? je to opravdu levná nabídka, a tak bych ráda jela, ale.. Předem díky! JK
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.09.2013 14:47 90.177.38.***
CK MY PLANET - Kréta  

Letos v září jsme byli s přítelem od této CK na Krétě - hotel Blue Marine Resort & Spa. Zájezd jsme si koupili přes Student Agency. Měla jsem trochu obavy z této CK, jelikož na internetu byli nějaké recenze velmi negativní. Ovšem náš zájezd neměl jedinou chybičku. Když jsme přiletěli na Krétu, čekal tam na nás delegát, který nám řekl co a jak, u nás na hotelu se neukázal protože jsme byli jako jediní a hotel byl od ostatních daleko, to nám ale vůbec nevadilo. Pokaždé když jsme ho kontaktovali, ozval se a vše bylo bez problémů. Jinak hotel vypadal úplně jako na fotkách, krajina také. Se vším jsme byli opravdu spokojeni a dovolenou jsme si krásně užili.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
05.06.2013 09:22 88.100.192.***
Re: CK My Planet - Tunisko  

Moje dcera byla s touto CK loni v Mahdii a naprosto v pohodě.
Delegátka je s přítelem vyzvedla na letišti a jako jediní jeli os.autem do hotelu.Hotel odpovídal nafoceným obrázkům, jídla mraky, pláž u nosu a moře ? To bylo tak čisté a křišťálové,že jsem sama nevěřila natočenému videu.Delegátka přišla 3x osobně do hotelu a jinak byla na telefonu-nebyla potřeba. Dovolená za rozumnou cenu pro mladé lidi dopadla velmi dobře!!
My s touto CK jedeme koncem června na Zakynthos,tak pak písnu recenzi.Mějte se a nedejte se otrávit negativními recenzemi /ostatně ty mají i velké cestovky.../.Alice S. 8-)

Inna Klemptová
24.08.2012 08:29 89.102.150.***
Re: CK MY PLANET - Rhodos hotel Diagoras  

Byla jsem s dcerou v hotelu Paradise Beach v Argassi na Zakynthosu na v první dekádě srpna 2012. Poprvé v životě jsem objednala zájezd přes internet (Student Agency), byla jsem hned druhý den kontaktována milou slečnou, která mi poskytla snad všechny možné a nemožné informace včetně CK, se kterou budeme cestovat. Jelikož jsem velice zvědavá, tak jsem samozřejmě našla spousty recenzí na CK My Planet. Po přečtení většiny z nich na mne šly mdloby. Nechtělo se mi prostě tomu věřit. V životě jsem s takovými hrůzami ještě nesetkala a dá Bůh nesetkám. Jela jsem na letiště s obavami, že tam na nás nikdo nebude čekat. Jenže opak byl pravdou. Vše klaplo na 1. Po příletu na ostrov také vše od prvního až do posledního dne probíhalo v naprostém pořádku. Hotel odpovídal popisu, pláž také, městečko Argassi je úžasné, o. Zakynthos je překrásný. Delegátka Petra se o nás starala jako o své vlastní. Zájezdy klapaly, místní lidé milí, pohodoví, každý vás hýčká - co ještě dodat! (((clap))) Když čtu negativní odezvy, občas se nemohu ubránit dojmu, jestli nejsou lidičky příliš rozmazlení nebo zda nejsou to pikle konkurence.
Z celého srdce přeji všem krásné zážitky s CK My Planet. Já osobně se příště s touto cestovkou vycestovat strachovat nebudu.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Milena Loudová
04.08.2012 14:36 213.168.187.***
CK MY PLANET - Rhodos hotel Diagoras  

Dobrý den, včera jsme se vrátily s kamarádkami z 11 denního zájezdu do Rhodosu. Byly jsme ubytovány v hotelu Diagoras, který naprosto vyhovoval a odpovídal informacím od cestovní kaceláře. Naše milá delegátka Barbora se o nás skvěle starala, při jakémkoliv problému okamžitě reagovala a vždy pomohla. Jídlo bylo naprosto perfektní, pití k dispozici po celý den. Klimatizaci jsme měly zdarma. Personál hotelu také naprosto skvělí. Tento hotel i tuto CK určitě doporučujeme. Milena Loudová

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Jana P.
17.04.2012 13:16 85.71.141.***

Zdravím,

také jsme byli v roce 2011 s touto cestovkou na Mallorce. Než jsme odlétali, přečetla jsem si veškeré diskuze a tak jsem očekávala opravdu nějaké drama, chtěli jsme dovolenou i zrušit ale už bylo pozdě. Nakonec jsme měli super dovolenou za super cenu, s delegátkou máte pravdu, hned po příletu nám oznámili že CK nemá na Mallorce své delegáty, takže postup byl stejný, sami jsme nasedli do autobusu, až den před odletem jsme obdrželi sms s termínem a místem nástupu do autobusu. My jsme měli asi štěstí, neměli jsme jediný problém, takže jsme delegátku nepotřebovali, kdybychom ji potřebovali, asi by to nebylo zrovna ideální. Museli jsme si sice zařídit veškeré výlety sami, ale jak říkám byli jsme připravení opravdu na vše. Takže shrnuto: dovolená byla super, hotel podle katalogu, pláž sice dál ale to nám nevadilo, jídlo taky super. Ck není ideální, vzhledem ke službám delegáta, ale řekla bych že je to vše odraženo v ceně, za Mallorcu jsme zaplatili asi 12 tis :-)), to asi moc cestovek nenabízí.
Zkrátka, kdo máte třeba už zaplacenou dovolenou s touto CK, ještě nemusíte panikařit, třeba budete mít takovou zkušenost jako my :-))

• Anonym (1)
alesss.pertlik 24.03.2012 19:20
My Planet Kos  

Zdravím, my jsme se po přečtení recenzí také trochu zalekli, co nás bude čekat, ale byli jsme s rodinou na Kosu a všechno proběhlo naprosto v pořádku. Všechno co jsme si zaplatili jsme dostali a moc hezky se o nás starala i delegátka Eva, takže naše zkušenost byla určitě kladná. Co jsem si tak všiml těch recenzí, tak hodně jich je na internetu z roku 2008-2009, je možné, že se cestovka od té doby změnila, jak říkám, my jsme byli spokojení.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Pavel
20.03.2012 12:07 90.179.11.***
CK My Planet  

Byl jsem již třikrát s CK My Planet a neměl jsem problém, jen průvodce na Krétě se někam ztratil, ale dovedli jsme si poradit i bez něho. Větší problém byl s leteckou společnostrí Travel Servis, to je letecká společnost věčných zpožděni.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Kateřina
09.10.2011 17:24 82.117.136.***
CK My Planet  

Na dovolenou jsme odjeli 1.10.-8.10., po přečtení veškerých recenzí na internetu jsem měla velké obavy, a tak jsem napsala do CK a také přímo do našeho hotelu. Po příjezdu nás uvítala delegátka z úplně jiné CK, náš původní delegát tam prostě nebyl a tak se nás ujala naprosto skvělá delegátka Danuška, vřele doporučuji!!!!!Poté jsme dojeli na hotel spoli s dalšími lidmi, zajímavé bylo, že s ubytováním jsme jako jediní neměli problémy! Naopak Ti druzí byli přesunuti do jiného hotelu! Zajímavá náhoda, že jen nám se nic takového nestalo! Naštěstí delegátka Danuška zařídila ostatním 4* hotely, opravdu profesionál na pravém místě!!! Ale na druhou stranu si zase jiní cestující nestěžovali. Zdá se , že hlavně pronlém byl u našeho hoteli ¨dle mě nejhezčího z celého letoviska v Gouves....Příště jedeme určitě s jinou Ck, i když se nám dovolená vydařila na jedničku!!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Šimek
15.09.2011 12:15 195.122.195.***
My Planet - Kos Řecko  

Moje první a doufám poslední zkušenost s cestovkou je následující: Objednán a zaplacen přes INvii 4 * Appolon na Kosu s all inclusive, na základě popisů a recenzí tohoto konkrétního hotelu. Na letišti jsme obdrželi vauchery na Appolon Anex (nic takového neexituje) a fakticky jsme byli ubytování v apartmánech Boheme, kategorie 2* v dochozí vzdálenosti 350 metrů od hotelu Appolon, kde jsme měli zajištěnu stravu. Takže jsme byli poškození dvakrát , za prvé ubytováním v hotelu zcela rozdílné kategorie a za druhé jsme fakticky nemohli plnohodnotně čerpat all iclusive. Na svoji reklamaci CK jsem obdržel zamítavé stanovisko. Budu to řešit dál. Nicméně před cestovkou varuji - používá nekalé a klamavé obchodní praktiky!!!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Lukáš
15.07.2011 17:47 89.103.81.***

Na úvod řeknu NEBRAT!!! Diskuze je sice starší, ale radši popíšu jaká je situace v červnu 2011. S touto CK jsme byli na Mallorce od 25.6.2011 na Mallorce. Ještě před odletem se nám snažili navýšit palivové příplatky. To jsem odmítl zaplatit (V cestovní smlouvě mají totiž napsáno, že mi musí dát vědět písemně 21 dní předem, což se nestalo). Nejzajímavější však bylo to jakým způsobem si tato CK představuje služby delegáta. Po příletu na Mallorcu na nás čekala paní, která měla na nějakém kartónu ručně napsán název CK. Se slovy, že není zaměstnanec CK a že kontakt na ní máme v pokynech, nás poslala do autobusu, tam nám řekla na shledanou a to bylo vše. Jenže, když se objevil problém, tak paní delegátka nereagovala na SMS ani na volání. Jediné co nám v den odletu napsala (z jiného čísla), bylo to kdy máme čekat na transfer zpět na letiště.

Zpět na všechny diskuze