A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck my planet

08.04.2008 19:18:16 | ládík
V létě jedeme do Turecka s CK My Planet.Má s ní někdo zkušenost?Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hlouskovci 09.12.2013 17:46
CK Travel Planet  

Hezký podvečer, s touhle cestovkou jsem byla nadmíru spokojená a ačkoliv jsme si zaplatili dvouvězdičkové apartmány, vše bylo v naprostém pořádku. Po příletu do destinace Kos nás odvezli do apartmánů, které jsme si zaplatili, žádná změna hotelu. Doporučuji Apollon boheme. Nada

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Veronika
19.09.2012 20:05 79.98.158.***
Re: ck my planet  

Také jsem se zalekla recenzí na tuto CK, ale hodila jsem to za hlavu - CHYBA!!!!!! Teď v září 2012 jsme s nimi odjeli na Mallorcu do letoviska El Arenal. Na Mallorcu s My Planet rozhodně cestovat nedoporučuji!!! Zvlášť pokud neumíte dobře anglicky či německy. Delegát (vypadající na 18) naprosto nefunguje, viděli jsme ho při příletu a pak jen jednou na 10ti minutové schůzce, kde nám pouze sdělil, kde se nacházejí různé diskotéky (což nás vůbec nezajímalo). Výlety jsme si vyřizovali přes delegátku jiné české CK, jinak bychom se zřejmě vůbec nikam nepodívali. Navíc nám v hotelu Sága hned po příjezdu sdělili, že pokoj není k dispozici a musíme na jednu noc do hotelu jiného. Na tuto skutečnost nás delegát vůbec neupozornil a ani to s náma nechtěl řešit. Tvrdil, že na žádnou kompenzaci nemáme nárok, přitom "naše" ochotná delegátka tvrdila opak. Den před odletem nám byla zaslána SMS s časem transféru na letiště. Mallorca se nám líbila, ale s My Planet už NIKDY!!!!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
alesss.pertlik 24.03.2012 19:15
Re: ck my planet  

Zdravím, my jsme se po přečtení recenzí také trochu zalekli, co nás bude čekat, ale byli jsme s rodinou na Kosu a všechno proběhlo naprosto v pořádku. Všechno co jsme si zaplatili jsme dostali a moc hezky se o nás starala i delegátka Eva, takže naše zkušenost byla určitě kladná. Co jsem si tak všiml těch recenzí, tak hodně jich je tu tak z roku 2008, je možné, že se cestovka od té doby změnila, jak říkám, my jsme byli spokojení.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
honzicek.macal 22.03.2012 10:41
ck my planet  

Dobrý den, my jsme byli s touto cestovkou loni v Řecku, upřímně jsme se také báli, protože co jsme našli recenze tak jich moc pozitivních nebylo, ale k naší velké úlevě všechno proběhlo hladce a tak jak mělo, takže máme už zarezervovaný zájezd na letošek a věřím, že bude zas všechno v pořádku.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
ládík
06.05.2008 18:41 88.100.138.***
RE: My Planet  

Ahoj,co jsem se dočetl,tak problémy byly akorát v Řecku

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
uika
30.04.2008 19:10 90.177.29.***
My Planet  

zdravím,jedu s touto cestovkou také,ale do Tunisu,nemá příliš dobré renomé,sama jsem zvědavá,nejvíce co si lidé stěžují,tak na výměnu hotelu,aniž by je kdo dopředu upozornil.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
ládík
08.04.2008 19:18 88.100.138.***
ck my planet  

V létě jedeme do Turecka s CK My Planet.Má s ní někdo zkušenost?Díky

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze