A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck Mundo

19.01.2009 00:19:36 | NikaS
Zdravím,
má někdo zkušenosti s touto cestovkou? Jak jsou spolehliví, jak jejich zájezdy vypadají?
Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.07.2016 19:20 217.17.211.***
Pozdrav  

Zdravím přímo ze zájezdu CK Mundo! Je to tu fajn, dobrá parta lidí, všech - od průvodců a řidičů až po klienty.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.03.2016 08:20 112.134.166.***

Dostala jsem od kamarádů dobré reference na Mundo, byli ve Skotsku a v Irsku. Tak zvažuju, že se letos taky přihlásím, buď taky na sever nebo na nějakou stanovku na Balkáně. Jindro, už jsi se rozhodl, kam pojedeš? Kdyžtak napiš a můžeme jet spolu. ;-)

Jindra Hochl 30.01.2016 19:30
Spokojenost  

Zkusil jsem několik cestovek, Mundo, na které jsem dostal dobré reference už od kamarádů, mi z nich vyhovovalo nejvíc. Hlavně díky průvodcům, ale taky se většinou sejde dobrá banda lidí. Nemusím se bát cestovat na zájezd sám, protože se tam lidi pokaždé dají rychle dohromady. Nechystáte se někdo letos s Mundem na nějaký zájezd na Balkán? Zvažuju Bosnu a Hercegovinu, Černou Horu, Makedonii a Kosovo nebo Albánii. Anebo možná ještě sopky a kaňony Francie 8-)

Magda Starcová 24.01.2016 10:15
Re: ck Mundo  

Ahoj, s Mundem mám jen ty nejlepší zkušenosti. V loňském roce jsem byla už na desátém zájezdu a nemůžu si na nic stěžovat, pokaždé jsem byla velmi spokojená. Sešla se prima parta lidí, vstřícní a přátelští průvodci a samozřejmě skvělý program celého zájezdu. Už se těším až s Mundem zase někam vyrazím!

Lenka Pun. 06.06.2015 20:18
Super  

Ahoj, s Mundem jezdim pravidelne a mam ho rada. Hlavne pruvodci
- vzdycky mili, usmevavi a neustale zasobuji informacemi. Taky jezdi na zajezdy vetsinou pohodari, se spoustou lidi se zajezdu se vidam i behem roku. Uz se tesim na leto, letos zase na Balkan :)

Pavel Kula 20.03.2015 19:34

Mundo je výborná cestovka, z šesti zájezdů nemám ani jednu špatnou zkušenost...Už se těším na další léto.

Neregistrovaný uživatel
15.02.2015 11:49 90.176.241.***
Re: Pozor!!!  

Vcelku chápu, že ne každému vyhovuje cestování s CK a raději jede na vlastní pěst, ale nevím, zda je nutné uvádět tady o Mundu zjevně nepravdivé informace. Letošní zájezd na Island byl skvěle hodnocený, mj. i proto, že průvodci podávají spoustu zajímavých informací, a do hostelu není ani teoreticky možné se přesunout podle toho, jestli zrovna prší, protože vcelku pochopitelně nemají v plné sezoně místo pro 40 osob. Zájezdy do hostelu máme taky, Island je stanový zájezd. Stejně tak nikdy nikdo nedostal na našem zájezdu na Krym salmonelu (za místní kuchyni nejsme beztak zodpovědní) a šoféři prodávají pouze pivo, které si zrovna tak můžete koupit ukrajinské, pokud nemáte zájem, omezení dovozu je dané pouze celními limity...

Lenka
09.12.2014 17:10 195.250.135.***

Letos jsem s Mundem vyrazila už potřetí - do Řecka a do Izraele. Bohužel co se Řecka týče, musím souhlasit s některými výtkami předchozího komentátora - výběr hlavního průvodce byl skutečně nešťastný (arogantní jedinec se skutečně velmi omezenými znalostmi o Řecku) a myslím, že zkazil většině účastníků dojem z jinak skvěle naplánovaného zájezdu. Ale oceňuji přístup majitele cestovky, který se po negativních hodnoceních všem za chyby omluvil, některé věci vysvětlil a poskytl do určité míry i kompenzaci za špatnou zkušenost.
Po téhle zkušenosti se mi do Izraele ani moc nechtělo:-( Nicméně na tomto zájezdu se sešla skvělá parta lidí, dva výborní průvodci a vše šlapalo přesně tak, jak mělo. Průvodce Marek zvládl skvěle ukočírovat velmi různorodou skupinu lidí a zodpověděl každičký dotaz. Podívali jsme se i do míst, kam běžné cestovky turisty rozhodně nevozí, i řidič autobusu občas lehce nervózně otíral pot z čela:-) U mě dobrý:-)

Bono
16.09.2014 17:40 37.48.46.***

Po vřelých a úžasných doporučeních od mých známých a kamarádů jsem vyrazil s CK Mundo do "antického" Řecka, po návštěvách antických památek, občas k pláži, do národních parků, prostě trošku outdoor...trošku pohoda...trošku prohlídka měst, kultura, jídlo a tak...žádná válečka u moře - prostě tak jak to má CKMundo ve filozofii...vrátil jsem se před pár dny...14.9...potěšila mě báječná účast mladých lidí, potěšila mě účast starších lidí, kteří však byli ve velké většině velice mladí duchem (až na drobné reptavé výjimky)-ale konec konců ani bez těch drobných výjimek by to nešlo :-)...ovšem...měli jsme dva průvodce....mladší z nich tzv. druhý průvodce byla mladá slečna, se skvělou jazykovou výbavou, snaživá, ochotná, z 99,9% velice milá, obětavá, bylo vidět, že se vzhledem k věku teprve "učí průvodcovskému řemeslu" (což nám i sama řekla), bylo vidět jak svou práci dělá ráda, ale bohužel pro nás všechny tam byl ještě hlavní průvodce - sice se prezentoval jako znalec historie (starověku) a historie sportu,když měl mluvit k antické historii, tak něco odkuňkal do mikrofonu - většinou nějaké články z internetu nebo wiki - občas si zaměnil Parthenon za Pantheon, což mne lehce vyděsilo :-), abych mu nekřivdil - když jsme jeli do Olympie, o historii sportu toho věděl opravdu dost...tím to ale končí...zbytek byl tak strašně zoufalý, že jsem si radši přečetl svoje materiály... jeho lidské stránky byly opravdu velice velice slabé, stále si honil ego prapodivnými řečmi, povýšeně nás odbýval, když jsme něco potřebovali, radši nebudu psát dál..až když se někdo opravdu ozval, tak se trochu srovnal..tenhle vedoucí zájezdu se vážně nepovedl a myslím, že to poškodilo v celkovém dojmu výrazně i druhou průvodkyni, která, jak jsem napsal výše, byla fajn osoba do nepohody. O tom, že to poškodilo celé jméno cestovky, o tom, nebude pochyb - někteří lidé, kteří byli na tomto zájezdu a byli s CKMundo již vícekrát nevycházeli z údivu...
- moc jsem nepochopil handly s místy v kempech - byli jsme tam jako sardinky:-/, a pak jsme se dozvěděli, že bylo objednáno pouze nějakých 75% míst - to už chtěla cestovka šetřit i na tomto?smutné:-(
- nepochopil jsem ani nesmyslný výlet do vinařství v Makedonii, po kterém jsem se dozvěděl, že i přesto, že jsme tam každý koupil min karton vína (někdo i víc) tak majitel po nás chce za ochutnávku (max pul litru vypitého vína/osobu, prohlídka garáže, která měla být prý "sklípkem", litr vody a nějaká bageta se sýrem) úchvatných 13eur - holt takhle se vydělává :-)hmm
- Program obecně sám o sobě byl fajn a "potkali" jsme v Řecku dle mého názoru vše (především historicky) důležité a krásné. Děkuji především partě skvělých lidí, které jsem měl možnost poznat. ;-)

R.
04.07.2014 21:17 109.81.208.***
Pozor!!!  

No tak já bych byl trošku opatrnější, partu tvoří často mladí a nezadaní, co se chtějí seznamovat, ale to je v pořádku :-) , průvodci usměvaví a ochotní ale popravdě v ceně zájezdu vám přečtou odstavec z knížky, byli jsme s nimi na dovolené, 3 noci ve stanu na louce, kde kálí koně, bez tekoucí vody, myjete se v "káčáku", kálíte do lesa a ještě chytne půlka zájezdu salmonelu z místní kuchyně...hehe, letos jsme je potkali na Islandu, v nečasu v horách, že i my batůžkáři jsme šli do hostelu, sušili stany na záchodě a klepali se zimou u sprch, které by si ale museli platit extra....a omezené množství tekutin, které můžete vzít, aby vám pak šoféři prodávali chlast, který ve velkém pašují :D.....letos jsme vyrazili sami, půjčili si auto, občas hotel, Lonely planet čteme sami a O TŘETINU LEVNĚJI (((clap)))

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze