A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Ck Mondo

26.02.2008 16:28:52 | Mirkis
Chci se zeptat,jestli někdo necestoval s Ck Mondo a jestli ano,tak jak byl spokojený
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Globík 09.03.2011 17:26
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Bibione  

Proboha, mě to opravdu rozum nebere. Asi se na mě zase sesype lavina kritiky, jako v jiném vlákně o jiné CK. Ale copak je CK od toho, aby vařila? Ať už z čerstvě nakoupených potravin v místním supermarketu nebo z nevhodně vlastnoručně dovážených potravin? Nemělo by jídlo vařit zařízení, které na to má příslušná oprávnění, včetně schválené provozovny, jako je hotel, restaurace (včetně restaurace v kempu) apod.? Je tento svět opravdu v takové anarchii, že lidé považují za normální, když jim CK na vaří koleně a nenormální, když si někdo myslí, že by na dovolené, zaplacené profesionální firmě, měli jíst v řádně schválené restauraci?

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
kuchtička
09.03.2011 14:43 88.146.221.***
RE: RE: RE: RE: RE: Bibione  

Můžu ujistit,že u této cestovky se vaří čerstvé jídlo,vařila jsem tam.

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
L.Pr.
27.09.2010 12:57 213.195.208.***
RE: RE: Bibione  

CK Mondo ze Šternberka.

• Anonym (6)
  • Anonym (12)
hardy 22.09.2010 20:33
RE: Bibione  

mám jen malý dotaz , je to CK Mondo nebo Mondi . Děkuji

• Anonym (5)
  • Anonym (10)
L.Pr.
19.09.2010 17:55 213.195.208.***
Bibione  

Ahoj, tak letos jsme byli podruhé s CK Mondo a bylo to super.Delegáti (manželé Poulíčkovi) - skvělí, cesta tam i zpět proběhla v pohodě, apartmány nám vyhovují, jídlo jsme si vařili(to nám problém nedělá, ale každému vyhovuje něco jiného), animátoři na to, že to jsou mladí studenti bez dětí se nám taky líbili(koneckonců komu se nelíbila jejich práce, mohl si své děti pohlídat sám ;-) ), myslím, že se snažili. Vše je o lidech, nevím, ale co Vám kdo nasliboval. U nás to bylo tak, že vše, co jsme měli slíbeno, bylo taky splněno. Ale každý má svůj pohled na věc a taky - jaký si to uděláš, takový to máš!!!Každému nelze vyhovět!!!Nám se tam moc líbilo a pokud to půjde, za rok jedem znovu.

• Anonym (19)
  • Anonym (13)
Maru2
15.09.2010 22:28 89.24.6.***
Bibione  

Jedu ted v patek na otocku do Bibione a chci se optat jestli tam jsou jeste obchudky za 1eu a jaky je ten shop na zacatku Bibi dekuji

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
petrač
23.08.2010 16:20 88.100.14.***

Ještě musím dodat trochu o dopravě, jeli jsme s Prahy až do Mikulova mikrobusem (bez WC), což nám samozřejmě řekli až 2 dny před odjezdem. Organizace hrozná, ještě v den odjezdu zpět jsme nevěděli se kterou cestovní kanceláří pojedeme a vůbec kam.(tedy v Praze)Byli s námi v buse lidé kteří jeli do Olomouce a vysadili je v Brně, že dál nemají zaplaceno. No příště jedeme vlastním autem.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
petrač
23.08.2010 16:16 88.100.14.***
RE: RE: RE: RE: Bibione  

Byli jsme letos poprvé s CK Mondo Bibione dětem. Apartmány bomba, delegátka průměr, měli jsme štěstí paní majitelka byla s námi, takže jsme převážně otravovali ji. Jídlo sice přivezené s Čech, ale byli jsme spokojeni a kupodivu většinu jedly i děti. Ovšem slečny animátorky velká nespokojenost, sice velice usměvavé ale to bylo vše.Vzhledem k tomu, že jsme měli i velmi nehezké počasí tak bych očekávala, že se ujmou nudících se dětí, ale nic. Stavění hradů s písku na pláži probíhalo tak, že děti stavěly prvních 5 minut a zbytek dodělávali rodiče a animátorky pouze všechny obcházely a fotily ....N o na tom by bylo potřeba zapracovat. Ale chystáme se příští rok znovu!!!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Martinabr
27.07.2010 13:21 85.207.58.***

Můžu se zeptat co Vám slíbili a neodrželi?

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
babaJaga
27.07.2010 08:19 188.175.96.***
RE: RE: RE: RE: Bibione  

Jsou cestovky, které vezou jídlo z ČR. Problém je, v jaké kvalitě. Sama jsem zažila, že se do Itálie mrazilo jídlo, které zbylo v táborové kuchyni. Takže lidé v Itálii měli stejný jídelníček, jen se zpožděním o týden, to,co zbylo. Raději nevědět.CK Mondo neznám, tohle byla cestovka z jiného kraje, ale hodně mě to děsilo.Jak se napíše česká kuchyně, asi bych byla ve střehu.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze