A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Mile

23.07.2009 21:28:13 | Rybča
Rybča
Prosím o jakékoli zkušenosti s CK Mile kanceláří (především solventnost :-), jednání s klienty, delegáti, kvalita nabízených služeb,...). Za všechny reakce moc dík.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Iva
14.05.2015 14:27 147.32.50.***
Re: Velká spokojenost  

Pan Lejčko - majitel bohužel v prosinci 2013 zemřel.

Helča
14.04.2015 11:04 89.177.88.***
Velká spokojenost  

S CK Mile jsme byli 2x v Řecku na Zakynthosu a musím uznat, že vše bylo perfektní.
Moc vzpomínáme na Sea View, kde jsme měli přímý výhled na moře a před balkónky na trávníčku lehátka. Super dovolená. Velmi nás mrzí, že museli přerušit činnost a přejeme majiteli brzké uzdravení.

Neregistrovaný uživatel
28.09.2013 22:22 94.113.169.***
Re: CK Mile  

Věra - asi jste trochu zaspala dobu

Prohlášení CK MILE

Vážení a milí klienti,
děkujeme Vám za podporu cestovní kanceláře MILE v posledních 17 sezónách.
Doufáme, že jste svou dovolenou s CK MILE strávili vždy dle Vašich představ a budete na ni rádi vzpomínat.
Bohužel Vám tímto s politováním oznamujeme, že z vážných zdravotních důvodů majitele CK, Mgr. Milana Lejčka, naše společnost k 31.12. 2012 přeruší dočasně svou činnost.
Velice si vážíme Vaší přízně, kterou jste nám celých 17 let prokazovali, a pevně věříme, že se zdravotní stav pana majitele zlepší natolik, že budeme moci pokračovat v následujících sezónách a budeme se s Vámi potkávat v našich zimních nebo letních destinacích.
Mgr. Milan Lejčko a kolektiv CK MILE

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Globík 28.09.2013 09:32

Doporučit můžete co?

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Věra
27.09.2013 12:01 176.98.110.***

S touto CK máme jenom dobré zkušenosti.Rozhodně můžeme doporučit ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
já market 07.01.2013 16:53
Re: CK Mile - Dnes 6.11.2012 mi přišlo:  

souhlasím s E-mou

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
E-ma
06.11.2012 19:17 85.71.68.***
Re: CK Mile - Dnes 6.11.2012 mi přišlo:  

Jo, jo, taky mi ten mail přišel. Je to škoda a je mi to líto. Byla jsem s touto ck moc spokojená a příští rok jsem chtěla cestovat zase s ní. Ale hlavně, aby se Mgr. Lejčko uzdravil. Držím palce.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Julie.S 06.11.2012 18:00
CK Mile - Dnes 6.11.2012 mi přišlo:  

Vážení a milí klienti,
děkujeme Vám za podporu v posledních 17 sezónách a doufáme, že jste svou dovolenou strávili s naší cestovní kanceláří dle Vašich představ a budete na ni rádi vzpomínat.
Bohužel Vám s politováním musíme oznámit, že z vážných zdravotních důvodů majitele CK, Mgr. Milana Lejčka, naše společnost k 31.12. 2012 přeruší dočasně svou činnost.
Velice si vážíme Vaší přízně, kterou jste nám celých 17 let prokazovali, a pevně věříme, že se zdravotní stav pana majitele zlepší natolik, že budeme moci pokračovat v následujících sezónách a budeme se s Vámi potkávat na našich zimních nebo letních destinacích.

Mgr. Milan Lejčko a kolektiv CK MILE

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.09.2012 09:35 193.86.243.***

V loňském roce jsme byli s CK Mile v Tučepi ve vila Vinka.Byla to super dovolená,jak úžasní majitelé tak perfektní práce delegátky paní Štroblové.To vše nás vedlo k letošní dovolené opět s CK Mile.Bohužel se nepovedlo :-( .Pobyt ve vile Kairos v Dolním Segetu /Trogir/ pro nás byl nepříjemným zážitkem.
V době od 1.9 do 8.9.byla vila z větší části obsazena polskými turisty,mezi pár českými.Vše se podřizovalo této velké skupině.Na prosby o opravy v pokoji,např. zničená dlažba v koupelně,nebyl brán zřetel.To vedlo až k úrazu jednoho z nás.Delegátka Zuzka byla zřejmě z jiné CK a tak spolupracovala s polskou průvodkyní.Ubytování je v pokojíčkách /tomu názvu odpovídá velikost/,které jsou v přízemí,mají balkon na chodníku,kde vede cesta nejen do jídelny ale i na pláž.Chodí tudy i ostatní klienti z dalších apartmánů v sousedství.O nějakém pohodovém posezení nemůže být řeč.Hosté ubytovaní v okolních zařízeních mají domluvené i stravování ve vile.Což při kapacitě jídelny vedlo delegátku k tomu,že nám určila doby,kdy se budeme chodit stravovat po skupinách :-( A tak se číšníci snažili rychle prostírat pro další příchozí.Kvalita stolování tomu odpovídala,špinavé ubrusy na stolech,odložené použité nádobí...Nemůžeme samozřejmě srovnávat loňskou příjemnou atmosféru ve vile Vinka,s letošní destinací.Je zřejmé,že majitel vily Kairos dává přednost množství /ubytovaných a stravujících se klientů/ před kvalitou,spokojeností a příjemným prostředím,které jsme očekávali z nabídky katalogu.
Přejeme CK Mile v dalším roce šťastnou ruku při volbě spolupracovníků.
manželé Engelthalerovi

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ada
28.09.2012 23:15 213.220.210.***
Spokojenost.  

My jsme byli s CK Mile čtyřikrát vždy naprostá spokojenost. Cesta vždy v poho, super řidiči ( akorát letos zpáteční cesta z Chorvatska, řidiči super, ale ten autobus, měřím 167cm a měla jsem problém, bus nepatřil CK, 15hodin utrpení) jinak fajn delegátka okolí BV, znám ji i z Podgory. Prostě vše super. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze