A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Zuzana Vránová
25.07.2014 16:04 77.240.96.***
Zájezd s dětmi do Bibione  

Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)

  • Anonym (1)
Václav
07.08.2014 15:26 193.85.12.***
 

Dobrý den,
ještě nikdy jsem nikam nepsal a na žádnou diskusi nereagoval, ale po přečtení příspěvku o zájezdu do Paříže v termínu 10. - 13.7 2014 mi svědomí nedá jinak.
Žádali jsme dvě místa v přední části autobusu, v pravé části ve směru jízdy a dostali je. Mezi Prahou a Rozvadovem koloval v pravé i levé části autobusu program s cenami příslušných vstupenek. Program byl běžně dostupný na internetu na stránkách tohoto zájezdu a průvodkyně nás s ním seznámila ještě v autobuse. Po odjezdu ze zastávky v Rozvadově osobně obešla celý autobus, zaznamenala objednávky od zájemců a vybrala peníze na vstupné.
Po návštěvě Eiffelovky jsme absolvovaly plavbu lodí po Seine a po procházce po Avenue des Champs-Élysées jsme navštívily parfumerii Fragonares s výkladem a možností zakoupení jejich produktů. Po celý den jsme se pohybovali pěšky, doprovázeni fundovanými informacemi o historii i architektuře. Zastavily jsme se i na mostu zamilovaných a viděly např. památník princezny Diany.
Autobus byl pohodlný. První neplánovaná zastávka proběhla v cca. 02.00 hodin. Žádné informace co se děje, kolem ticho, jen puštěné radio spolehlivě vzbudilo jinak spící cestující. V cca. 3.00 hodin plánovaná zastávka na pumpě. V cca.4.00 hodiny asi další oprava? V cca. 6.00 hodin plánovaná zastávka na pumpě.
Po takto prožité noci a aktivně prochozenému dni jsme zahlédli z autobusu náš pravděpodobný hotel IBIS a těšili se na odpočinek. Příjezd k hotelu se rovnal besídce zvláštní školy. Pasažér kouká z autobusu na směrovky ukazující na křižovatce k hotelu IBIS vlevo, řidič sledující navigaci odbočuje vpravo. Po následném otočení obou autobusů přijíždíme zpět na stejnou křižovatku. Cestující čte na směrové ceduli hotel IBIS rovně, řidič sledující navigaci odbočuje vpravo a najíždí jednosměrným přivaděčem zpět na dálnici. Následuje panika a couvání do protisměru do světelné křižovatky.
Ubytování bez chyby. Příchod do recepce, vyzvednutí lístku s příslušným kódem k čistému a účelně vybavenému pokoji a následný odchod do sprchy byl otázkou 10.minut.
Po snídani odjezd do Versailles, po 12.00 hodině návrat do Paříže, návštěva Louvru, procházka Paříží, návštěva Muzea voskových figurín, dobrá, typická večeře ve francouzské restauraci, odjezd metrem na Mountmartr ke Galerii Laffayete pohled z výškové budovy na osvětlenou Paříž. Ve 23.00 odjezd z Paříže.
Po dni prožitém na nohou a noci v autobuse jsme doufali, že se na Rozvadově trochu opláchneme a najíme. Zastavili jsme 50km před hranicemi na německé pumpě a dostali 15 minut . Pak už jen vystupovali cestující a řidiči nadávali na dopravní situaci na dálnici za Prahou.
Paní průvodkyni bychom rádi poděkovali a ujistili jí, že bychom s ní rádi jeli znova. Nic nám nenutila, vždy jsme věděli kam jdeme, kdy a kde se opět setkáme a na všechny dotazy ochotně odpověděla.
Páni řidiči se chovali slušně , leč slušně řečeno jako světáci, které nic nepřekvapí. Služby však poskytovali jako strejdové v rádiovce kteří rozváželi rekreanty do zotavoven ROH.

  • Anonym (1)
Petr
12.08.2014 14:22 88.101.79.***
Re: CK Metal frut, Expressbus Coufalík  

Milá paní,

taktéž jsem byl na zájezdě do Normandie a jestli jste si nevšimla, tak situaci v Normandii měli všichni stejnou jak Poláci, tak Němci. Natočil jsem si video a pokud bych ho sem mohl vložit, tak by si kolem divili, jaká to byla krása.Že tam byl Obama a Alžběta, tak si jako myslíte, že se budete poplácávat s něma a dávat vínečko. Mačkanici měli všichni a Vy asi čekáte na červený koberec. Pokud jste se dívala na zprávy, tak jste musela vědět, do čeho jdete, já to věděl a byl jsem spokojen. Máte skoro zadarmo zájezd a ještě výhrady.Byl jsem teď v Chorvatsku a co se platí za poplatky, tak by jste se divila. Jako chlap je mi to jedno, ale toto mě dokáže nadzvednout, byly jsme tam 4chlapy a byli jsme spokojeni, jelikož já tam jedu kvůli historii. Ubytování bylo super, byli jsme tam i s policajtama z Normandie. Milá Paní, pokud jste chtěla jet jenom do Paříže, tak jste měla jet. Češi si pořád na něco stěžují, ale aby někdo napsal něco pozitivního to ne. Že tam lítala kolem nás ženská v buse, která schválně si nechala podepisovat stížnosti a ještě se kasala, že vždycky ze slevových portálů vytáhne min. 60% slevu, tak to je už trestný čin.Ano, rozbila se jim klimatizace a já tam taky seděl, ale jestli si někdo pamatuje, tak jsme pak přestoupili do nového busu, který zajistili a byla tam klimatizace. Takže Vy si s něma nejezděte, ale o problémový zákazníky asi stejně nestojí žádná cestovka.Založte si ji sama a jsem zvědavý, jak to budete zvládat :-D
S pozdravem

Petr, spokojený zákazník cestovní kanceláře Metal

  • Anonym (7)
  • Anonym (2)
Dominika F.
12.08.2014 14:39 88.101.79.***
Poděkování Cestovní kanceláři Metal a CA Expressbus  

Dobrý den,
ráda bych poděkovala společnosti CK Metal, vrátili jsme se ze zájezdu, který se konal ve dnech 8.-10.8.2014 do Paříže a byli jsme s partou naprosto spokojeni. Perfektní počasí a příjemná průvodkyně. Zařídila nám vstupy, takže jsme nemuseli nikde čekat a ještě jsme dorazili do Paříže velmi brzo, takže nebyla ani fronta na Eiffelovce :-). Komunikace byla velmi solidní a vyšli mi i vstříc i s tím, že jsem vysoká a našli mi sedadla, kde jsem se mohla trošku natáhnout. Chápu, že asi se nedá každému vyjít vstříc, ale za mě chválím a za skupinu 5lidí. Takže moc děkujeeeeeme a tleskáme (((clap)))

  • Anonym (1)
Eva Novotná
14.08.2014 10:57 217.169.177.***
zájezd  

Měli jsem u firmy koupený zájezd. FIrma inzerovala přes slevový portál a my za tu cenu si ho jinde koupit nemohli. Nyní firma vypověděla slevovému portalu smlouvu a nám jen oznamila, že se nikam nejede a at se obratím na slevový portál. Jednou u nich firma prodávala, smlouvu s nima měla, v době mého nakupu zcela jiste a najednou od všeho dává ruce pryč. Absolutne nedoporučuji. Velmi nesolidní firma.

Neregistrovaný uživatel
19.08.2014 10:31 195.113.138.***
Re: zájezd  

Dobrý den p. Novotná,
prosím o jaký zájezd se jedná ??
Děkuji L. Kovářová

Denisa Pauerová
31.08.2014 19:42 90.180.0.***
Paříž  

Dnes jsme dorazili z poznávacího zájezdu do Paříže. Byla jsme úplně nadšení.Samozřejmě je to "makačka" na nohy, ale uvidíte zásadní věci z Paříže.Naše paní průvodkyně - mladá slečna Šťastná byl naprosto skvělá, ochotná, vše nám důkladně vysvětlovala, měla to super zorganizované.Viděli jsme, co se dalo.Dopředu nám v autobuse vysvětlila, co lze, kam půjdeme, na naše dotazy ráda odpovídala, byla velmi příjemná.Určitě tento zájezd musím doporučit.Jeli jsme s obavou po přečtení některých recenzí a nemůžeme souhlasit, za nás spokojenost.
Delegátka super, bus starší,řidiči jeli rozumně a byli v pohodě, doporučuji ráno před rozchodem u nich nakoupit pití, jinak vše v centru neskutečně drahé.Ubytovaní minipokojíky s mini wc a sprchou, ale čisté, dostačující za cenu zájezdu.

  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
02.09.2014 06:33 94.112.189.***
zájezd  

Dobrý den,
byli jsme na zájezdě od 28.8. a CK METAL poslala autobus ,který byl pro rakušáky při silniční kontrole ve špatném technickém stavu .Nenechali nás pokračovat v cestě a čekali jsme 6h na náhradní autobus.Bylo by na místě,kdyby Ck vykompenzovala jízdné.Touto nepříjemností nám znepříjemnila cestu a také zkrátila pobyt.

  • Anonym (1)
  • Anonym (15)
Marta
02.09.2014 19:54 185.22.125.***
PROVENCE  

Dobrý den, byl někdo prosím s CK Metal v Provence? Mám úplně strach zakoupit zájezd po přečtení záporných recenzí.Zájezd se mi moc líbí a také cena,ale nerada bych litovala peněz a a hlavně času.Děkuji moc, Marta

A.sandra 02.09.2014 22:13
Paříž a Versailles s CK Metal a CA Expressbus  

Dobrý den,

byla jsem s touto cestovní kanceláří minulý týden ve Francii Paříž a Versailles a byla jsem velmi spokojená. spali jsme v pokoji se sociálním zařízení, vše bylo čisté. Snídaně byly menší, ale jak jsem si všimla, tak ve Francii je to normální. Průvodkyně byla perfektní, snažila se nám vše vysvětlit a zajistila nám vstupenky na Versailles a to byla velká výhoda, jak jsme zjistili, tuto informaci jsme obdrželi i od CK Metal, jak nám slíbili, tak také dodali - zajištěné lístky Versailles, Louver i na loď. Kdyby jsme neměli lístky na Versailles, tak čekáme ve frontě ještě dnes. Za mě mohu řici, že splnili vše, co jsem očekávala, takže děkuji. Jo a ještě bych poděkovala řidičům, kteří byli příjemní. S pozdravem Konvalinková

Zpět na všechny diskuze