A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.09.2017 17:19 109.164.120.***
Kouzelná Provence 26-30.7. 2017  


Dobrý den paní Konvalinková (Coufalíková),

ve dnech 26-30.7.2017 jsem absolvoval zájezd Kouzelná Provence a Azurové pobřeží . Hnedka na začátku, než jsme odjížděli se stal menší problém s autobusem (defekt , brzdy) nejdříve 2 hod zpoždění, konečné zpoždění trvalo 5 hodin, místo odjíždění z Brna v 9 hod jsme odjížděli až ve 2 hod odpoledne. Ale stává se to, autobus je taky jenom stroj, může se pokazit, cestovka se nevyjadřovala k tomu, když jsme volali co se děje, tak toto nás všechny znepokojilo, ale pak jako kompenzaci nás pozvali do starobrněnské pivnice, kde jsme si vše vysvětlili. Jezdím s touto cestovní kanceláří už pátým rokem a vždy bylo vše na velice kvalitní úrovni. Poznal sem hodně cestovních kanceláří, ale tato ck metal má nejlepší zájezdy do všech destinací a velice solidní ceny. Kdyby se nestal na začátku problém s autobusem, vše proběhlo od začátku zájezdu do konce skvěle. Pan řidič Jirka a paní řidička Jaroslava vše zvládli, jak měli a proto jim patří poděkování, že nás dovezli v pořádku na místo. Poděkovat bych chtěl taky skvělé, kvalitní průvodkyni Lence Sobočíkové, která od začátku do konce zájezdu nám vše důležitého sdělila a byla nápomocná pro další prosby všech. Takže když zhodnotím celý zájezd, tak byl skvělý, až na incident na začátku než jsme jeli.

Minulý rok jsme byli na zájezdě Provence, Marseille, ostrov If i Cannes a Monaco, tento rok na zájezdu Kouzelná Provence a Azurové pobřeží, ale i tak je strašně moc míst, co jsme v těchto zájezdech neviděli a nenavštívili za těch 5 dní. Tímto jsme se chtěli zeptat, jestli nechystáte další zájezd do Provence i vícedenní (6 a více), myslíme si, že je tam ještě strašně moc míst a věcí na poznání, které se nevlezli do vašich dvou zájezdů, co nabízíte do Provence. Protože už minulý rok nám říkala paní průvodkyně, že jste po ní chtěla, aby vymyslela program na 6 denní Provence a v tu dobu už si od ní bralo hodně lidí kontakty, kdyby se to realizovalo, že by se nám ozvala. Dívali jsme se, jestli se tato varianta neobjeví v katalogu na podzim a nikoliv. Hodně lidí co absolvovali tento termín 26-30.7.2017 říkali, že by chtěli poznat další místa Provence a okolí, že už absolvovali vaše dva zájezdy, co nabízíte do Provence a chtěli by nový program. Jenom co jsme se bavili, tak by mělo přes 15 lidí zájem o vydání nového programu na Provence, pokud by se vypsal, určitě by jeli tak i my.
Takže ještě jednou děkujeme a věříme, že i příští rok pojedeme s vaší ck metal na nějaký zájezd.

Předem děkuji za odpověď.

S přáním hezkého zbytku léta.

Rudolf

Neregistrovaný uživatel
04.09.2017 19:29 85.237.234.***
Řím, Vatikán, Vesuv, Pompeje - Herculaneum, Capri a Neapol 30.8. - 3.9.  

Z cestovnou kancelariou mame velmi dobru skusenost, zajadz sa nam velmi pacil.

Vsetko islo podla rozpisu a planu, tempo sice bolo rychle, ale malo to dovod videli sme naozaj vsetko :-)

Pan sprievodza p. HEGR bol uzasny zasypal nas kopou informacii, a mal vysoku odbornu kapacitu v danej problematike.

Miestami nas pobavili aj vtipne vsuvky. Ddbal na bezpecnost aj na dodrziavanie pitneho rezimu :-)

Neviem povedat co sa nam pacilo viac :-) urcite si pozrite vsetko aj ked uz nohy nebudu vladat stoji to zato :-)

Neapole sme ochutnali tu najuzasnejsiu pizzu a ladovu triezt ´´GRANITU ´´ v horucave Vas to uzasne osviezi.

Na cestu autobusom doporucujem urcite deku, tiez vankus pre lepsie pohodlie :-)

Ak idete v lete nezabunite na dostatok vody v Rime je dusno.

O rok sa tesime znovu :-)

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:16 80.90.128.***
Pochvala CK Metal - fantastická Itália  

Moc děkujeme za super výlet. Cestovka nám vyšla s místy na nohy. Autobus byl luxusní. Průvodkyně velmi znalá. To, co mělo být viděno jsme viděly.
Moc Vám děkujeme a příště s námi znovu počítejte
Milada Farská a Daniela Meternnová

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:11 80.90.128.***
Neregistrovaný uživatel
30.08.2017 20:08 89.176.170.***
Zájezd do Italie na 5 dnů  

Kupovali jsme s maminkou zájezd do Italie na 5 dnů. S průvodkyně jsme byli úplně spokojeni, byla moc příjemná a hodná. Ale doprava byla strašná!!! Dostali jsme poslední místa v autobusu, úplně vzadu. Byl to starý autobus, žádné zásuvky, dvakrát řidič něco opravoval po cestě, žádná klimatizace!!! A je to při 40 stupních v Italii. Když jsme říkali řidičům, že už nemůžeme tam dýchat, zapínal klimatizace. Fungovalo to 5 min a pak zase nic!! A za celou cestu jsme to říkali 20 krát a bylo to úplně stejně. I když u sebe, tady si myslím začátek autobusu, měli pořad zapnutou klimatizace. Pak jsme do Říma jeli 22 hodiny, a to jenom 7 hodin po ČR. Nikam to nespíchal. Mysleli jsme, že už nepřežijeme tuto cestu. Nechápu, PROČ NA TAKOVOU VZDALENOST CESTUJOU STARÝMI AUTOBUSY!!! Kupujeme zájezdy za peníze a dostáváme takové podmínky na cestu!!! Dvakrát jsme ubytovali v různých hotelech a cesta do každého hotelu trvala 3 hodiny!! POZOR, necestujte s touto kanceláři.

  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 18:20 81.201.48.***
Amsterdam 24.-27-8.2017  

Tímto způsobem bych se ráda vyjádřila k zájezdu do Nizozemska ve dnech 24.-27.8.2017..
Na této akci byly dobré jen tři věci a to páni řidiči, kteří nás bezpečně dopravili na všechna místa, destinace jako samotná a v poslední řadě hotel, kterému bych vytkla jen vzdálenost od Amsterdamu (cca 2 hodiny cesty, příjezd na hotel byl asi ve 23:00)..
Dále již vůbec nedošlo k večeři nabízené a zmiňované v programu zájezdu..
CK absolutně nesplnila mé očekávání, organizace byla téměř nulová a co se týče paní průvodkyně Šulcové, k tomu bych se snad ani nevyjadřovala..
Zmíním se jen na okraj.. První den jsme kolem 8. hodiny ráno přijeli do Alkmaaru na sýrový trh, který začínal až od 10h, což p.průvodkyně zjistila až na místě.. ale abychom dopřáli řidičům 9 hodinovou pauzu, museli jsme z města zmizet již krátce po desáté..
Dále kolem poledne příjezd do Amsterdamu a oznámení, něco ve smyslu: Tamhle si můžete koupit mapu a v 21:00 večer je sraz u autobusu.. aha..
Zmínila bych se hlavně o tom, že v DRUHÉM dni programu jsou zapsány prohlídky muzeí v Amsterdamu.. o čemž se paní průvodkyně zmínila PRVNÍ den hned několikrát a upozorňovala, že jsou prohlídky v plánu samozřejmě až DRUHÝ den, ať si lístky do muzeí hned PRVNÍ den zakoupíme. Já se držela programu, spoléhala jsem na to, že druhý den budou nějaké skupinové organizované prohlídky. Ovšem druhý den jsme do Amsterdamu přijeli až kolem 15. hodiny a 2/3 muzeí, na která jsme si lístky koupili, zavírali v 17.00 a navíc byli dost vzdálené místu, kde jsme byli vysazeni.. tudíž jedno muzeum jsme na úkor druhého museli vynechat a lístky nám tím pádem propadli..
Co se týče p.průvodkyně, ano, jisté znalosti o Holandsku měla, ale dát informace do souvislé věty, byl velký problém, natož mluvit hlasitě a srozumitelně (informace slyšelo vždy asi 15 lidí z celkových 70...)
Celé její účinkování na tomto zájezdu spočívalo především v tom, říct nám, kdy bude sraz autobusu, načež se čas ještě 3x změnil a nakonec sama přišla cca o 20 minut později.

Počítala jsem s tím, že jedu do Holanska s CK a průvodcem, že se dozvím zajímavé informace a uvidím zajímavá místa.. na procházení Amsterdamu jsme měli čas téměř 18 hodin.. ale další místa jako například Zaanse Schanz či Alkmaar nebo přístav Volendam? Maximální trvání rozchodu byly dvě hodiny a to ještě přeháním...
Poznávací zájezd tohoto typu jsem absolvovala vůbec poprvé a
celkově pro mě byl zájezd zklamáním a uvažuji i o reklamaci zájezdu. :-(

  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 13:03 195.113.70.***
Pochvala Provence  

188.95.60.*** Tak tuto recenzi si napsala CK Metal sama..evidentně podle IP adresy :-)))

Neregistrovaný uživatel
27.08.2017 09:35 188.95.60.***
Pochvala Provence  

Moc děkujeme za fantasticky zájezd a průvodkyni Lence Sobocikove. Sice náročný ale krásný zájezd. Hotely utulne, autobus luxusní,

Jste profesionálové a víte, jak mit vsechno dobre naplánovat, znovu jsme se přesvědčili, ze si vybereme zase u Vas zájezd
Fišerová

Neregistrovaný uživatel
26.08.2017 20:14 195.235.52.***
STÍZNOST NA DELEGÁTA PARÍZ 15.8.2017  

Podavame touto formou stiznost na delegatku ck Metal na zajezdu do Parize pi. Salakovou. Delegatka se chovala nevhodne a arogantne, jednala povysene a ironicky a dokonce vulgarne. Upozornujeme timto cestovni kancelar na podivne praktiky s vybiranim penez na vstupy do pamatek. Tato pani zkazila dovolenou nasi rodine uz podruhe. Tentokrat, kdy jsme se museli stat svedky neuveritelnych hadek mezi branicimi se zakazniky pred neomalenym pocinanim delegatky a podruhe pred nekolika mesici na zajezdu take do Parize s ck Metal, ktereho se ucastnila dcera s manzelem. Tam delegatka prodavala predrazene jizdenky. Ceny jsme si zjistili na internetu. Pani delegatka Salakova je urcite profesionalka, ale pouze v tom, jak osidit zakaznika ck Metal. Jeji profesionalita je ale velmi nizka, to co jsme se od ni dozvedeli nema s odbornym vykladem rozhodne nic spolecneho. Jeji radoby vtipne lec trapne rozpravky vsechny zucastnene obtezovaly. Trapne vtipky by se spis hodili na pavlac nebo do klubu duchodcu, ale ne na poznavaci zajezd.
Pokud ji prace s lidmi nebavi a dava jim jen najevo jak ji obtezuji, at toho radeji necha. Kdyz zakazniky obira o penize, mohla by byt na ne alespon mila a ne je stale peskovat a jednat s nimi jak s podradnymi a delat stale dusno. Zkazila nam uz druhy zajezd s ck Metal. Na dalsi uz nepojedeme, protoze bysme se mohli setkat znovu s touto osobou. A to bysme opravdu nechteli. Doporucujeme vsem, kteri maji odvahu cestovat s ck Metal, aby si predem zjistili informace o delegatovi nebo budete mit zkazeny zajezd jako my. Nikdo nechce byt na dovolene ponizovan a peskovan jak maly harant.
Zklamani zakaznici ck Metal

  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 14:05 83.208.250.***
recenze na zájezd 15-20.8. Paříž  

Musím říct, že po zmiňovaném konfliktu s cenami vstupenek se atmosféra v autobuse opravdu zhoršila, nikomu nebyla příjemná a nikdo o ni nestál. Cestující se totiž rozdělili na 3 tábory – jedni hájili své peněženky, druzí zase paní průvodkyni a třetím to bylo zcela jedno. Pokud uznáme, že k dispozici nebyli skupinové vstupenky, budeme ignorovat nápis „groupe adulte“ na zadní straně a řekněme, že i ony zmiňované ženy dobře neporozuměly informaci, kterou podle jejich tvrzení dostaly přímo u pokladen, dostaneme se k tomu, že alespoň studentům sleva na lístek poskytnuta být mohla. Studentské lístky se totiž prodávají i pro jednotlivce, jak si jistě každý dokáže na oficiálních stránkách přečíst. (https://www.tourmontparnasse56.com/en/practical-information/rates/) Problém se studentskou slevou se ovšem netýkal jen vstupenky na Montparnasse. Musím ale podotknout, že v jednom případě se studenti dokázali obhájit a paní průvodkyně slevu vyjednala dodatečně. Je třeba také říct, že nikdo nenapadal přímo osobu paní průvodkyně jako takovou, ženy od ní pouze žádaly vysvětlení. Uznávám, že ne přívětivým tónem, ovšem ani z druhé strany konverzace na toto téma nebyla reakce podávána nejlepším možným způsobem. Dále pokud tady někdo mluví o hrubém chování vůči paní průvodkyni ze strany „ztracených“, ten už si opravdu nevidí do pusy. :-(
P.S. Také nejsem z těch, kteří by na někoho během zájezdu řvali.

  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze