A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 11:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.12.2017 23:32 81.19.4.***
Londýn s ateliéry Harryho Pottera -> nejhorší cestovní kancelář!!!  

Jely jsme na 4 denní zájedz do Londýna, který už v názvu měl ateliéry Harryho Pottera. Místo jejich návštěvy jsme ze dvou dnů v Londýně strávily 9 hodin v metru, autobuse a vlaku, protože cestovka i když měla peníze 3 měsíce předem, nebyla schopná zarezervovat vstup. NEskutečná drzost a nejhorší zájezd na kterém jsem kdy byla. O tom, že jsme hodinu hledali ubytování, protože řidiči měli neexistující adresu vůbec nemluvím. Průvodkyně zmatená a nebyla schopná nic zařídit. A poté ještě po nekončeném vymáhání jsme si vyprosili náhradu pouhch 20%, které jsme museli několikrát urgovat, aby nám je vůbec poslali. NIkdy bych s nima nejela ani z Brna do Prahy, natož někam dál. Ředitelka absolutně nepříjemná.
Strávila jsem 40 hodin v autobuse kvůli ateliérum Harryho POttera a viděla jsem je z vneku. skvělý zážitek za tolik peněz.

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.11.2017 20:08 46.183.67.***
Paříž s návštěvou Versailles + další - 6denní zájezd  

ABSOLVOVAL JSEM STEJNÝ ZÁJEZD A S VÝŠE UVEDENÝM NESOUHLASÍM. Sedačky na takto dlouhou cestou nebyly vůbec ideální. Celý den bez odpočinku v autobuse, ideálně v rámci nějaké přejezdu, bylo nekomfortní. Byli jsme tím pádem nuceni mít věci na celý den stále s sebou. Tiše jsme záviděli cizincům. Vybírání peněz delegátkou je také silně na zamyšlenou. Možné varianty jsme měli obdržet před cestou a mít tak možnost se rozhodnout co a za jakou cenu absolvovat. Kamarádi, kteří cestovali s jinými cestovkami, se podivovali, proč jsme neměli zakoupen jednodenní nebo dvoudenní turistický pas. Navíc jsme nedostali ani žádný doklad o zaplacení takto vybraných penězích. Ubytování bylo odpovídající nabízenému standardu, ale nikdo nás neupozornil na to, že snídaně jsou sladké, navíc poslední den byly nedostačující, vzhledem k většímu množství ubytovaných. CK Metal má hodně co zlepšovat.

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.11.2017 11:40 94.113.250.***
Paříž s návštěvou Versailles, Fontainbleau a Vaux-Le-Vicomte listopad 2017  

CK Metal jsem neznala, neb bydlím v Praze. Výše uvedený poznávací zájezd dostala kamarádka od svého přítele a oslovila mne, zda bych nejela s ní, aby nebyla na zájezdě sama. Jsem organizační typ a tak se mi podařilo přemluvit další dvě kamarádky - z jiných částí naší vlasti a vyrazily jsme čtyři. Svou recenzi píši jako poděkování p. delegátce, ale také jako upozornění pro další zájemce na to, co je čeká. Oba pánové řidiči byli profesionálové - jeli dobře, dělali včas přestávky. Autobus s nově anatomicky tvarovanými sedačkami je spíš k zlosti na dlouhé cestování. Pro dřímání či snad spaní se musíte vybavit dekou, polštářem, ale to nás z CK upozornili. Ubytování blízko Paříže odpovídalo ceně a nemám větších námitek. Paní delegátka byla velmi erudovaná co do místopisných tak historických údajů a navíc ochotná a starostlivá. Během pobytu jedna z nás onemocněla a přesto nevznikl větší problém. K čemu ale mám výhrady a to už je na zvážení CK je, že jsme museli opustit autobus po příjezdu do Paříže a ten nás opět nabíral po velmi dlouhé době - cca 10 i více hodinách. Chtělo by to logisticky přehodnotit. Být na nohou celý den je náročné a navíc chybělo i projetí jinými čtvrtěmi, obyčejné obchodní domy k nákupu dárků a suvenýrů a ne jen hlavní, nejdražší třída. Jsem náročný turista proto upozorňuji na to, co by se dalo vylepšit. Vcelku ale děkuji jak řidičům, tak paní delegátce. Lidský přístup v naší uspěchané době plné egoismu je vzácností. Přeji hodně štěstí a pokud prodloužíte o den, dva adventní výlety do Lubljaně, ráda s Vámi tento absolvuji. S přáním hodně úspěchů E.Kyselá

Neregistrovaný uživatel
26.10.2017 22:18 94.112.74.***
Hodnocení zájezdu do Paříže s CK Metal  

V říjnu letošního roku jsem byla s kamarádkou na poznávacím zájezdu v Paříži. Doprava bez problémů, delegátka paní Simona Krejčířová byla super, se zájmem nám předávala informace o Paříži a vycházela nám vždy ochotně vstříc. Děkujeme. Alena Humlerová z Č. Budějovic

Neregistrovaný uživatel
07.09.2017 17:19 109.164.120.***
Kouzelná Provence 26-30.7. 2017  


Dobrý den paní Konvalinková (Coufalíková),

ve dnech 26-30.7.2017 jsem absolvoval zájezd Kouzelná Provence a Azurové pobřeží . Hnedka na začátku, než jsme odjížděli se stal menší problém s autobusem (defekt , brzdy) nejdříve 2 hod zpoždění, konečné zpoždění trvalo 5 hodin, místo odjíždění z Brna v 9 hod jsme odjížděli až ve 2 hod odpoledne. Ale stává se to, autobus je taky jenom stroj, může se pokazit, cestovka se nevyjadřovala k tomu, když jsme volali co se děje, tak toto nás všechny znepokojilo, ale pak jako kompenzaci nás pozvali do starobrněnské pivnice, kde jsme si vše vysvětlili. Jezdím s touto cestovní kanceláří už pátým rokem a vždy bylo vše na velice kvalitní úrovni. Poznal sem hodně cestovních kanceláří, ale tato ck metal má nejlepší zájezdy do všech destinací a velice solidní ceny. Kdyby se nestal na začátku problém s autobusem, vše proběhlo od začátku zájezdu do konce skvěle. Pan řidič Jirka a paní řidička Jaroslava vše zvládli, jak měli a proto jim patří poděkování, že nás dovezli v pořádku na místo. Poděkovat bych chtěl taky skvělé, kvalitní průvodkyni Lence Sobočíkové, která od začátku do konce zájezdu nám vše důležitého sdělila a byla nápomocná pro další prosby všech. Takže když zhodnotím celý zájezd, tak byl skvělý, až na incident na začátku než jsme jeli.

Minulý rok jsme byli na zájezdě Provence, Marseille, ostrov If i Cannes a Monaco, tento rok na zájezdu Kouzelná Provence a Azurové pobřeží, ale i tak je strašně moc míst, co jsme v těchto zájezdech neviděli a nenavštívili za těch 5 dní. Tímto jsme se chtěli zeptat, jestli nechystáte další zájezd do Provence i vícedenní (6 a více), myslíme si, že je tam ještě strašně moc míst a věcí na poznání, které se nevlezli do vašich dvou zájezdů, co nabízíte do Provence. Protože už minulý rok nám říkala paní průvodkyně, že jste po ní chtěla, aby vymyslela program na 6 denní Provence a v tu dobu už si od ní bralo hodně lidí kontakty, kdyby se to realizovalo, že by se nám ozvala. Dívali jsme se, jestli se tato varianta neobjeví v katalogu na podzim a nikoliv. Hodně lidí co absolvovali tento termín 26-30.7.2017 říkali, že by chtěli poznat další místa Provence a okolí, že už absolvovali vaše dva zájezdy, co nabízíte do Provence a chtěli by nový program. Jenom co jsme se bavili, tak by mělo přes 15 lidí zájem o vydání nového programu na Provence, pokud by se vypsal, určitě by jeli tak i my.
Takže ještě jednou děkujeme a věříme, že i příští rok pojedeme s vaší ck metal na nějaký zájezd.

Předem děkuji za odpověď.

S přáním hezkého zbytku léta.

Rudolf

Neregistrovaný uživatel
04.09.2017 19:29 85.237.234.***
Řím, Vatikán, Vesuv, Pompeje - Herculaneum, Capri a Neapol 30.8. - 3.9.  

Z cestovnou kancelariou mame velmi dobru skusenost, zajadz sa nam velmi pacil.

Vsetko islo podla rozpisu a planu, tempo sice bolo rychle, ale malo to dovod videli sme naozaj vsetko :-)

Pan sprievodza p. HEGR bol uzasny zasypal nas kopou informacii, a mal vysoku odbornu kapacitu v danej problematike.

Miestami nas pobavili aj vtipne vsuvky. Ddbal na bezpecnost aj na dodrziavanie pitneho rezimu :-)

Neviem povedat co sa nam pacilo viac :-) urcite si pozrite vsetko aj ked uz nohy nebudu vladat stoji to zato :-)

Neapole sme ochutnali tu najuzasnejsiu pizzu a ladovu triezt ´´GRANITU ´´ v horucave Vas to uzasne osviezi.

Na cestu autobusom doporucujem urcite deku, tiez vankus pre lepsie pohodlie :-)

Ak idete v lete nezabunite na dostatok vody v Rime je dusno.

O rok sa tesime znovu :-)

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:16 80.90.128.***
Pochvala CK Metal - fantastická Itália  

Moc děkujeme za super výlet. Cestovka nám vyšla s místy na nohy. Autobus byl luxusní. Průvodkyně velmi znalá. To, co mělo být viděno jsme viděly.
Moc Vám děkujeme a příště s námi znovu počítejte
Milada Farská a Daniela Meternnová

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:11 80.90.128.***
Neregistrovaný uživatel
30.08.2017 20:08 89.176.170.***
Zájezd do Italie na 5 dnů  

Kupovali jsme s maminkou zájezd do Italie na 5 dnů. S průvodkyně jsme byli úplně spokojeni, byla moc příjemná a hodná. Ale doprava byla strašná!!! Dostali jsme poslední místa v autobusu, úplně vzadu. Byl to starý autobus, žádné zásuvky, dvakrát řidič něco opravoval po cestě, žádná klimatizace!!! A je to při 40 stupních v Italii. Když jsme říkali řidičům, že už nemůžeme tam dýchat, zapínal klimatizace. Fungovalo to 5 min a pak zase nic!! A za celou cestu jsme to říkali 20 krát a bylo to úplně stejně. I když u sebe, tady si myslím začátek autobusu, měli pořad zapnutou klimatizace. Pak jsme do Říma jeli 22 hodiny, a to jenom 7 hodin po ČR. Nikam to nespíchal. Mysleli jsme, že už nepřežijeme tuto cestu. Nechápu, PROČ NA TAKOVOU VZDALENOST CESTUJOU STARÝMI AUTOBUSY!!! Kupujeme zájezdy za peníze a dostáváme takové podmínky na cestu!!! Dvakrát jsme ubytovali v různých hotelech a cesta do každého hotelu trvala 3 hodiny!! POZOR, necestujte s touto kanceláři.

  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 18:20 81.201.48.***
Amsterdam 24.-27-8.2017  

Tímto způsobem bych se ráda vyjádřila k zájezdu do Nizozemska ve dnech 24.-27.8.2017..
Na této akci byly dobré jen tři věci a to páni řidiči, kteří nás bezpečně dopravili na všechna místa, destinace jako samotná a v poslední řadě hotel, kterému bych vytkla jen vzdálenost od Amsterdamu (cca 2 hodiny cesty, příjezd na hotel byl asi ve 23:00)..
Dále již vůbec nedošlo k večeři nabízené a zmiňované v programu zájezdu..
CK absolutně nesplnila mé očekávání, organizace byla téměř nulová a co se týče paní průvodkyně Šulcové, k tomu bych se snad ani nevyjadřovala..
Zmíním se jen na okraj.. První den jsme kolem 8. hodiny ráno přijeli do Alkmaaru na sýrový trh, který začínal až od 10h, což p.průvodkyně zjistila až na místě.. ale abychom dopřáli řidičům 9 hodinovou pauzu, museli jsme z města zmizet již krátce po desáté..
Dále kolem poledne příjezd do Amsterdamu a oznámení, něco ve smyslu: Tamhle si můžete koupit mapu a v 21:00 večer je sraz u autobusu.. aha..
Zmínila bych se hlavně o tom, že v DRUHÉM dni programu jsou zapsány prohlídky muzeí v Amsterdamu.. o čemž se paní průvodkyně zmínila PRVNÍ den hned několikrát a upozorňovala, že jsou prohlídky v plánu samozřejmě až DRUHÝ den, ať si lístky do muzeí hned PRVNÍ den zakoupíme. Já se držela programu, spoléhala jsem na to, že druhý den budou nějaké skupinové organizované prohlídky. Ovšem druhý den jsme do Amsterdamu přijeli až kolem 15. hodiny a 2/3 muzeí, na která jsme si lístky koupili, zavírali v 17.00 a navíc byli dost vzdálené místu, kde jsme byli vysazeni.. tudíž jedno muzeum jsme na úkor druhého museli vynechat a lístky nám tím pádem propadli..
Co se týče p.průvodkyně, ano, jisté znalosti o Holandsku měla, ale dát informace do souvislé věty, byl velký problém, natož mluvit hlasitě a srozumitelně (informace slyšelo vždy asi 15 lidí z celkových 70...)
Celé její účinkování na tomto zájezdu spočívalo především v tom, říct nám, kdy bude sraz autobusu, načež se čas ještě 3x změnil a nakonec sama přišla cca o 20 minut později.

Počítala jsem s tím, že jedu do Holanska s CK a průvodcem, že se dozvím zajímavé informace a uvidím zajímavá místa.. na procházení Amsterdamu jsme měli čas téměř 18 hodin.. ale další místa jako například Zaanse Schanz či Alkmaar nebo přístav Volendam? Maximální trvání rozchodu byly dvě hodiny a to ještě přeháním...
Poznávací zájezd tohoto typu jsem absolvovala vůbec poprvé a
celkově pro mě byl zájezd zklamáním a uvažuji i o reklamaci zájezdu. :-(

  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze