A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 11:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
15.08.2018 22:19:53 37.188.159.***
Národní parky Holandska  

Můžu potvrdit skvělou zkušenost s pětidenním zájezdem s CK Metál do Holandska, profi průvodkyně, perfektní program zájezdu - kola, moře, Amsterdam...a co jsme nečekali - naprosto komfortní hotel na 2 noci. S touhle CK klidně znovu.

Neregistrovaný uživatel
04.08.2018 12:34:03 81.200.53.***
Holandsko  

S cestovkou jsem byl na krátké poznávačce Holandska a byl to asi nejhezčí zájezd co jsem kdy absolvoval. Moc hezký, bez chyb.

Neregistrovaný uživatel
10.07.2018 21:33:24 89.111.96.***
Re: Londýn s ateliéry Harryho Pottera -> nejhorší cestovní kancelář!!!  

Nedá mi to a musím taky reagovat. Do Londýna se chci podívat celý život a když jsem viděla jako skalní fanoušek Harryho Pottera nabídku CK Metal na zájezd Londýn a Harry Potter, tak jsme s manželem vyjeli. Jsou to tři dny co jsme doma. Cesta byla v pořádku, řidičové úžasní po celou dobu, ty musím moc pochválit. Nemůžu ale pochválit paní průvodkyni. Po cestě nám řekla, že budeme rozděleni na dvě skupiny, první skupina pojede do ateliérů Harryho a druhá skupina bude chodit už po Londýně. Do ateliérů jsme jeli ve třiceti stupních neklimatizovaným autobusem, stejně tak zpět, ale ateliérům nemůžu nic vytknout. Na to jsem se těšila a ty mě nezklamaly, takže návštěvu ateliérů doporučuji. Když jsme se setkali s druhou skupinou a průvodkyní, měli jsme ještě dost času na prohlídku některých míst v Londýně, jak bylo v plánu, my jsme ale v tom největším vedru chodili po nejdražší ulici v Londýně, kde je na prodej samé oblečení, průvodkyně nám sice dala rozchod, ale neřekla nám, kde si dojít na záchod, kde koupit pití nebo jídlo, takže super. Místo tohoto rozchodu jsme mohli navštívit některé památky, abychom toho příští den neměli tolik.. Přejezd na ubytování a hotel se snídaní byly v pořádku, to se nám moc líbilo. Ráno jsme kvůli špatné organizaci ze strany paní průvodkyně odjížděli dost pozdě na to, kolik jsme toho měli stihnout. V Londýně dala sice rozchod, ale když se něco chcete na poznávacím zájezdu dozvědět, tak chodíte samozřejmě s průvodkyní. Ta nasadila tak šílené tempo, že jsme sice prošli všechna místa podle plánu, ale u některých bylo možné pořídit sotva pár fotek a hnalo se dál. Podotýkám, že na zajezdě byly přítomny i děti a starší lidé. Opět jsme se nedozvěděli, kde je záchod nebo kde si můžeme něco koupit. Rozchod nám sice dala na Trafalgar Square, kde probíhal festival, což si myslím, že mohla vědět dopředu, takže celý náš rozchod jsme strávili frontou na pití a na záchod. Neříkám - opravdu jsme stihli vše, co bylo slibováno, ale takovýmto způsobem? K večeru jsme jeli lodí po Temži, kde jsme opět hodinu čekali, z toho důvodu jsme byli opět ve skluzu, poté jsme prosvištěli čtvrtí Greenwich a zase hnali do autobusu. Následoval přejezd do Doveru, kde nám ale samozřejmě ujel trajekt, takže jsme tam zase téměř tři hodiny čekali.
Londýn je krásné město, ale když už tam jste, tak si ho chcete prohlédnout, sednout si někde a nasát atmosféru, což opravdu nešlo. Byli jsme už na několika poznávacích zájezdech, ale takhle hroznou organizaci, jsme ještě nezažili a zdaleka jsme nebyli nespokojení sami. Zájezd není vymyšlený špatně, ale lépe by byl na tři dny v Londýně nebo s jinou průvodkyní.

Neregistrovaný uživatel
25.06.2018 21:07:49 86.49.244.***
Francie Provence, Marseille, Cannes, Verdon, Monako 20.- 24.6. 2018  

Vynikající průvodkyně Simona se superznalostmi o Francii. Poradila co si kde nakoupit, kam na toaletu, seznámila nás s přírodními zajímavostmi, životem Francouzů i zajímavými památkami. Řidiči Karel a Karel předvedli své umění v úzkých uličkách, kterých je ve Francii bezpočet. Také se nám postarali o občerstvení a zábavu při dlouhé cestě. Ubytování i snídaně dobré - stejně to bylo jen na sprchu a vyspání. Celkově hodnotím velmi vysoko. (((clap))) (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
25.06.2018 11:02:46 94.113.250.***
Francie / Provence / Marseille,Verdon,Cannes,Monako  

Zájezd se vydařil. Počasí přálo, delegátka skvělá. trošku horší byla náplň programu. Na nákup byl čas a volný rozchod v době kdy obchody byly zavřené a to opakovaně.
Na dotaz Ck kde budeme ubytování přišel odkaz https://www.campanile.com/en/hotels/campanile-marseille-vitrolles-griffon a na druhou noc https://www.kyriad.com/fr/hotels/kyriad-frejus-centre-saint-raphael což ani v jednom případě nebyla pravda.
Je tedy žádoucí se zeptat, proč nám tajili skutečné ubytování? Když se avizují ** hvězdičky je každému jasné, že to nebude luxus. Nutno dodat že Ibis badget je opravdu králíkárna. :-D
Pokud cestovka vychytá ještě nekteré vady na kráse, ráda s nimi zase pojedu.

petr.kouril231 12.06.2018 00:48:52
Nejhorší CK v ČR  

Chtěl bych všechny lidi UPOZORNIT !!! CK Metal je nejhorší cestovní kancelář, kterou jsem kdy viděl. Nemají lidský přístup k sobě natož k zákazníkům. Paní ředitelka myslí jenom na sebe a na své autíčko, ale aby měla autobusy v pořádku to nehrozí. Pokud lidi dělají co chtějí je velice spokojená a přetvařujícně milá, ale když si budete chtít ztěžovat nebo právem vrátit peníze ??? Ukáže se v pravém světle. Těm co píší, že se jim zájezd líbil musí být příbuzní, zaměstnanci nebo nevím. Tahle kancelář brzo zkrachuje a jelikož se všichni hádají o 50 kč, tak s vrácením peněz bych moc nepočítala. Je mi moc líto lidí, kteří poznali tuto cestovku. Ředitelka této firmy je neochotná a zlá !!!! O ní a kanceláři nechci nikdy slyšet... :-@ :-@ :'( :'( :'(

  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
02.06.2018 09:01:11 88.101.7.***
Pobaltí 22-27.5.  

Vyděli jsme krásná místa. Pan průvodce Šich má velké znalosti a je i velice příjemný člověk. Pánové řidiči se o nás vzorné starali. Byl to skvělý výlet ..

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.05.2018 10:11:14 89.203.156.***
Pobaltí od 22-27 2018  

Vše bylo nádheře pan průvodce Sich se vzorem staral a vyprávěl oba řidiči byli super děkuji za bezpečnou jízdu a krásný výlet určitě oporucuji :

Neregistrovaný uživatel
09.05.2018 00:02:28 89.102.117.***
Zájezd Francie - Disneyland  

S cestovní kanceláří CK Metal jsme tento víkend navštívili Paříž a zábavný park Disneyland. Zájezd se opravdu povedl, za což patří velké díky paní delegátce Mestlové a také pánům řidičům, především panu Svobodovi, jenž nás svými průpovídkami bavil celou cestu. Takže za nás velká spokojenost :).

Neregistrovaný uživatel
06.04.2018 18:50:02 31.222.5.***
Zájezd do Holandska a Belgie  

S touto cestovní kanceláři jsme jeli do Holandska a už nikdy víc a radím i vám ostatním pokud chcete zažít fajn dovolenu bez problému tak se této kanceláři vyhněte obloukem.
Problémy začli už při nástupu v brně kdy celkově s námi 5 lidí mělo ve smlouvě napsáno odjezd z Brna. Přesto při přijezdu autobusu, který měl přijet v 16 hod přijel až o půl pate nám průvodkyně řekla že nás nemá napsané v zasedacím pořadku a to stylem co tu vlastně dělame když nás nemá napsané a tedy nemáme nikam jet.
V tu chvíli jsme nevěděli zda vůbec někam pojedeme a jak se bude situace řešit, protože další lidí měli nabírat v jihlavě a autobus měl být tedy plný. Po dlouhém čekaní zavolala do kanceláře kde zjistila že máme nastupovat až v praze do druhého autobusu. Jak na to v cestovce přišli jsme doteď nezjistili.
Nakonec nás tedy do autobusu vzali. Nevěděli jsme zda si nebudeme muset v jihlavě po nástupu dalších cestující stoupnout a cestu do prahy zůstat stát v uličce a nebo co. Komunikace mezi průvodkyní a s námi nulová. Z brna jsme odjeli po 17 hod V praze jsme tedy přestoupili do autobusu č.2 a do autobusu č. 1 ( jedoucího z brna ) nastoupili další cestující z prahy. Proč nemohli tyto cestující jet druhým autobusem a my nezustali v prvním autobusem aby to bylo bez komplikaci nevíme. ( z největší pravděpodobnosti měli tyto lidé napsano ve smlouvě autobus č. 2 ale napsaný byli v zasedacím pořadku č. 1 ) Z prahy jsme odjížděli po 20 hod a do plzně jsme dorazili po půl desaté. Díky těmto komplikacím se zpozdil příjezd autobusu jak do Prahy tak poté i do Plzně, ale lidem kteří čekali na autobus nedal nikdo vědět že autobus přijede později lidé tedy nevěděli kde autobus je, co se děje a zda se tedy na zájezd vůbec pojede.
To vše proběhlo bez pořadne komunikace a vysvětlení od průvodkyně, která se ani neomluvila. Odmítla s námi o tomto mluvit a kompezace ze strany cestovky naprosto žadná.
V našem patrovém autobusu jelo okolo 80 cestující a jeden průvodce na takovou skupinu byl malo. Neustále spěchal takže jsme neměli ani moc času si amsterdam prohlédnout a po návštěvě čtvrti červených uliček jsme vyšli z uličky a zjistili jsme že průvodce s polovinou skupiny už je pryč a na nás zbývajících 20 lidí nepočkal. Do telefonátu nám řekl jestli trefíme zpět k autobusu že on už je daleko a vracet se nebude. Tak jsme si v nočním amsterdamu museli poradit sami a musím říct že jako skupina lidí jsme se sešli fajn a dokázali si i v těchto chvílích poradit.
Skoro 70 lidí kteří se zučastnili tohoto zájezdu se vyjadřili že s touto cestovkou už nikdy v životě nikam nepojedou že horší organizací a celkově chování cestovky nezažili !!!!

  • petr.kouril231
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze