A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 11:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
05.12.2017 23:32 81.19.4.***
Londýn s ateliéry Harryho Pottera -> nejhorší cestovní kancelář!!!  

Jely jsme na 4 denní zájedz do Londýna, který už v názvu měl ateliéry Harryho Pottera. Místo jejich návštěvy jsme ze dvou dnů v Londýně strávily 9 hodin v metru, autobuse a vlaku, protože cestovka i když měla peníze 3 měsíce předem, nebyla schopná zarezervovat vstup. NEskutečná drzost a nejhorší zájezd na kterém jsem kdy byla. O tom, že jsme hodinu hledali ubytování, protože řidiči měli neexistující adresu vůbec nemluvím. Průvodkyně zmatená a nebyla schopná nic zařídit. A poté ještě po nekončeném vymáhání jsme si vyprosili náhradu pouhch 20%, které jsme museli několikrát urgovat, aby nám je vůbec poslali. NIkdy bych s nima nejela ani z Brna do Prahy, natož někam dál. Ředitelka absolutně nepříjemná.
Strávila jsem 40 hodin v autobuse kvůli ateliérum Harryho POttera a viděla jsem je z vneku. skvělý zážitek za tolik peněz.

Neregistrovaný uživatel
24.11.2017 20:08 46.183.67.***
Paříž s návštěvou Versailles + další - 6denní zájezd  

ABSOLVOVAL JSEM STEJNÝ ZÁJEZD A S VÝŠE UVEDENÝM NESOUHLASÍM. Sedačky na takto dlouhou cestou nebyly vůbec ideální. Celý den bez odpočinku v autobuse, ideálně v rámci nějaké přejezdu, bylo nekomfortní. Byli jsme tím pádem nuceni mít věci na celý den stále s sebou. Tiše jsme záviděli cizincům. Vybírání peněz delegátkou je také silně na zamyšlenou. Možné varianty jsme měli obdržet před cestou a mít tak možnost se rozhodnout co a za jakou cenu absolvovat. Kamarádi, kteří cestovali s jinými cestovkami, se podivovali, proč jsme neměli zakoupen jednodenní nebo dvoudenní turistický pas. Navíc jsme nedostali ani žádný doklad o zaplacení takto vybraných penězích. Ubytování bylo odpovídající nabízenému standardu, ale nikdo nás neupozornil na to, že snídaně jsou sladké, navíc poslední den byly nedostačující, vzhledem k většímu množství ubytovaných. CK Metal má hodně co zlepšovat.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.11.2017 11:40 94.113.250.***
Paříž s návštěvou Versailles, Fontainbleau a Vaux-Le-Vicomte listopad 2017  

CK Metal jsem neznala, neb bydlím v Praze. Výše uvedený poznávací zájezd dostala kamarádka od svého přítele a oslovila mne, zda bych nejela s ní, aby nebyla na zájezdě sama. Jsem organizační typ a tak se mi podařilo přemluvit další dvě kamarádky - z jiných částí naší vlasti a vyrazily jsme čtyři. Svou recenzi píši jako poděkování p. delegátce, ale také jako upozornění pro další zájemce na to, co je čeká. Oba pánové řidiči byli profesionálové - jeli dobře, dělali včas přestávky. Autobus s nově anatomicky tvarovanými sedačkami je spíš k zlosti na dlouhé cestování. Pro dřímání či snad spaní se musíte vybavit dekou, polštářem, ale to nás z CK upozornili. Ubytování blízko Paříže odpovídalo ceně a nemám větších námitek. Paní delegátka byla velmi erudovaná co do místopisných tak historických údajů a navíc ochotná a starostlivá. Během pobytu jedna z nás onemocněla a přesto nevznikl větší problém. K čemu ale mám výhrady a to už je na zvážení CK je, že jsme museli opustit autobus po příjezdu do Paříže a ten nás opět nabíral po velmi dlouhé době - cca 10 i více hodinách. Chtělo by to logisticky přehodnotit. Být na nohou celý den je náročné a navíc chybělo i projetí jinými čtvrtěmi, obyčejné obchodní domy k nákupu dárků a suvenýrů a ne jen hlavní, nejdražší třída. Jsem náročný turista proto upozorňuji na to, co by se dalo vylepšit. Vcelku ale děkuji jak řidičům, tak paní delegátce. Lidský přístup v naší uspěchané době plné egoismu je vzácností. Přeji hodně štěstí a pokud prodloužíte o den, dva adventní výlety do Lubljaně, ráda s Vámi tento absolvuji. S přáním hodně úspěchů E.Kyselá

Neregistrovaný uživatel
26.10.2017 22:18 94.112.74.***
Hodnocení zájezdu do Paříže s CK Metal  

V říjnu letošního roku jsem byla s kamarádkou na poznávacím zájezdu v Paříži. Doprava bez problémů, delegátka paní Simona Krejčířová byla super, se zájmem nám předávala informace o Paříži a vycházela nám vždy ochotně vstříc. Děkujeme. Alena Humlerová z Č. Budějovic

Neregistrovaný uživatel
07.10.2017 15:20 178.77.220.***
Re: Paříž 18.-22.5.2016  

Ano, ano - paní Stáňa "profesionálkou" hlavně ve výběru peněz. Chudáci klienti, kdyby jen někteří věděli, co skutečně jednotlivé vstupy stojí a co vybírá průvodce.

Ale čeští klienti jsou nepoučitelní a tak stále jezdí s porouchanými busy této CK a hazardují se životem a poslouchají naprosté amatéry průvodce.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
29.09.2017 19:16 195.113.143.***
Re: CK Metal - Monako  

ANO. ☺ Vjezd s parkovnym do Monaca stoji skutecne 160 € za autobus. Neškodilo by se ptat CK, kde končí rozdil z 490€, ktere vybere v autobusu cestou. Urcite jsou tyto penize řádně zdanene a dokonce je na ne vystaven příjmový doklad, ze? Stale se tu omílá dokola, ze CK takto vydělává tzv. cerne penize, ale nikdo s tim nic nedela. Za sezonu to musi byt miliony, ktere utíkají zdanění. Staci jen trochu cist, zjišťovat a počítat. Hezky den vsem. ☺

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
29.09.2017 12:43 37.48.36.***
Re: CK Metal - Monako  

ANO. Za vjezd do Monaka vybírá delegátka 10 Eur, leč celková zaplacená cena delegátkou /vynásobeno počtem cestujících/ byla opravdu o dost nižší!!! Byl jsem toho přímo očitým svědkem /sedícím vpředu autobusu :)
Žádná jiná CK na vjezd do Monaka nevybírá. Něco jiného je vstup do Casina za 10E.
Jinak celý zájezd do Provence byl pohodový, oba řidiči s pí průvodkyní sršeli humorem a dobrou náladou, všichni účastníci zájezdu byli také pozitivní, vše klaplo včetně slunného počasí.
Škoda, že si Metal kazí pověst těmito výběry navíc.
Třeba by to mohl v budoucnu vynahradit opravdu delšími poznávačkami do této úžasné země! Zájem by byl! :-)
J.

Neregistrovaný uživatel
07.09.2017 21:10 46.135.73.***
Re: Kouzelná Provence 26-30.7. 2017  

Dobrý den. Možná opět pojedete s touto CK do dalších destinací, ale s jinými řidiči. Podle mých informací u této firmy Jirka s Jarkou nepracují, což mrzí i nás, protože jsme s nimi byli vždy spokojení. :-(

Jana a Markéta

Neregistrovaný uživatel
07.09.2017 17:19 109.164.120.***
Kouzelná Provence 26-30.7. 2017  

Dobrý den paní Konvalinková (Coufalíková),

ve dnech 26-30.7.2017 jsem absolvoval zájezd Kouzelná Provence a Azurové pobřeží . Hnedka na začátku, než jsme odjížděli se stal menší problém s autobusem (defekt , brzdy) nejdříve 2 hod zpoždění, konečné zpoždění trvalo 5 hodin, místo odjíždění z Brna v 9 hod jsme odjížděli až ve 2 hod odpoledne. Ale stává se to, autobus je taky jenom stroj, může se pokazit, cestovka se nevyjadřovala k tomu, když jsme volali co se děje, tak toto nás všechny znepokojilo, ale pak jako kompenzaci nás pozvali do starobrněnské pivnice, kde jsme si vše vysvětlili. Jezdím s touto cestovní kanceláří už pátým rokem a vždy bylo vše na velice kvalitní úrovni. Poznal sem hodně cestovních kanceláří, ale tato ck metal má nejlepší zájezdy do všech destinací a velice solidní ceny. Kdyby se nestal na začátku problém s autobusem, vše proběhlo od začátku zájezdu do konce skvěle. Pan řidič Jirka a paní řidička Jaroslava vše zvládli, jak měli a proto jim patří poděkování, že nás dovezli v pořádku na místo. Poděkovat bych chtěl taky skvělé, kvalitní průvodkyni Lence Sobočíkové, která od začátku do konce zájezdu nám vše důležitého sdělila a byla nápomocná pro další prosby všech. Takže když zhodnotím celý zájezd, tak byl skvělý, až na incident na začátku než jsme jeli.

Minulý rok jsme byli na zájezdě Provence, Marseille, ostrov If i Cannes a Monaco, tento rok na zájezdu Kouzelná Provence a Azurové pobřeží, ale i tak je strašně moc míst, co jsme v těchto zájezdech neviděli a nenavštívili za těch 5 dní. Tímto jsme se chtěli zeptat, jestli nechystáte další zájezd do Provence i vícedenní (6 a více), myslíme si, že je tam ještě strašně moc míst a věcí na poznání, které se nevlezli do vašich dvou zájezdů, co nabízíte do Provence. Protože už minulý rok nám říkala paní průvodkyně, že jste po ní chtěla, aby vymyslela program na 6 denní Provence a v tu dobu už si od ní bralo hodně lidí kontakty, kdyby se to realizovalo, že by se nám ozvala. Dívali jsme se, jestli se tato varianta neobjeví v katalogu na podzim a nikoliv. Hodně lidí co absolvovali tento termín 26-30.7.2017 říkali, že by chtěli poznat další místa Provence a okolí, že už absolvovali vaše dva zájezdy, co nabízíte do Provence a chtěli by nový program. Jenom co jsme se bavili, tak by mělo přes 15 lidí zájem o vydání nového programu na Provence, pokud by se vypsal, určitě by jeli tak i my.
Takže ještě jednou děkujeme a věříme, že i příští rok pojedeme s vaší ck metal na nějaký zájezd.

Předem děkuji za odpověď.

S přáním hezkého zbytku léta.

Rudolf

Neregistrovaný uživatel
04.09.2017 19:29 85.237.234.***
Řím, Vatikán, Vesuv, Pompeje - Herculaneum, Capri a Neapol 30.8. - 3.9.  

Z cestovnou kancelariou mame velmi dobru skusenost, zajadz sa nam velmi pacil.

Vsetko islo podla rozpisu a planu, tempo sice bolo rychle, ale malo to dovod videli sme naozaj vsetko :-)

Pan sprievodza p. HEGR bol uzasny zasypal nas kopou informacii, a mal vysoku odbornu kapacitu v danej problematike.

Miestami nas pobavili aj vtipne vsuvky. Ddbal na bezpecnost aj na dodrziavanie pitneho rezimu :-)

Neviem povedat co sa nam pacilo viac :-) urcite si pozrite vsetko aj ked uz nohy nebudu vladat stoji to zato :-)

Neapole sme ochutnali tu najuzasnejsiu pizzu a ladovu triezt ´´GRANITU ´´ v horucave Vas to uzasne osviezi.

Na cestu autobusom doporucujem urcite deku, tiez vankus pre lepsie pohodlie :-)

Ak idete v lete nezabunite na dostatok vody v Rime je dusno.

O rok sa tesime znovu :-)

Zpět na všechny diskuze