A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Machoňová
26.09.2014 06:47 193.86.137.***
Paříž 11-14.9.2014  

Dobrý den,

Byla jsem s dcerou na zájezdu v Paříži a průvodce byl P. Aleš Závodský.

Chtěla bych Vám napsat, že takové znalosti co má o Paříži p. Závodský se hned tak nevidí.

Na co jsme se kdokoli z autobusu zeptal bez jakéhokoli zaváhání odpověděl.

Zájezd byl opravdu zajímavý a nádherný, počasí bylo hezké, celé dva dny svítilo sluníčko.

Mějte se hezky

Machoňová s dcerou

• Anonym (1)
Eliška Zuzčáková
25.09.2014 18:19 217.30.64.***
Paříž - Versailles 18.9. - 21.9.2014 - Pochvala  

S CK Metal - Frut jsem jela s kamarádkou na takový prodloužený víkend do Paříže a Versailles který předčil naše očekávání. Do Paříže jsme přijeli v ranních hodinách a tak jsme nikde dlouho nečekali na Eiffelovku jsme měli před sebou pár lidí a vše nám bylo s dostatečným předstihem od p.delegátky Śedovičové vysvětleno.Na všechny ostatní akce jsme měli díky výborné organizaci p.delegátky která mě v rucela vždy dopředu zajištěné lístky na plavbu lodí, do zámku Versailles, zámecké zahrady,museum voskových figurín,Louvre a na vše ostatní jsme měli dostatek času a hodně jsme toho viděli.Dostalo se nám všem zasvěceným i nezasvěceným od p.delegátky odborného výkladu.Vždy jsme měli domluvené časy a místa kde se všichni sejdeme a budem pokračovat dále. Jednou jsme však čekali na jednu paní která neměla ani tolik slušnosti aby se omluvila a s lahví šampusu ještě začala být na p.delegátku drzá ale ta byla velmi profesionální a nehla ani brvou ale to jsme si my ostatní nenechali líbit a řekli té paní svoje :-(.Touto cestou bychom také rády poděkovali pánům řidičům - pan Jiří a pan Jaro byli také velmi trpělivý a profesionální i legrace se s nima užila ;-).Také počasí bylo nejspíš na objednávku - no krásné, prostě bomba. Ještě jednou velké poděkování paní delegátce která byla vždy milá,laskavá a profesionální (((clap))) a tak trochu anděl za ten problém s tou nepříjemnou paní.Doufám že ještě někdy s Vaší cestovkou pojedu a že to bude opět skvělý kulturní zážitek jako byl tento :-) .Ještě jednouza vše moc a moc díky.Eliška Zuzčáková

• Anonym (3)
Badurová
24.09.2014 22:51 85.135.123.***
4denní magická Paříž  

V termínu 11.-14.9. jsme s kamarádkami navštívily Paříž s CK Metal. Zájezd byl perfektní, načasování 100%ní, zkušená paní průvodkyně Šedovičová zajistila dopředu všechny lístky na vstupy, takže jsme nikde nečekali a měli dost prostoru se kochat krásnou Paříží. 8-) Do dvou dnů se podařilo "natlačit" maximum, co jsme mohli v Paříži vidět, přitom jsme se nijak nehonili. Výklad byl přesně tak akorát pro znalce i neznalce, nervy průvodkyně s věčnými opozdilci železné :-D Ubytko 60 km za Paříží nuznější, ale stačilo, snídaně v pohodě. Zážitek byl umocněn i překrásným počasím, to snad bylo na objednávku. :-D Zájezd jsme koupili přes voucher velmi výhodně, takže za tu cenu - bombovní! Každému mohu doporučit! :-)

• Anonym (1)
Alena Fojtíková
23.09.2014 07:57 109.69.211.***
zájez Paříž a Versailles  

S kolegyní jsme se vrátily ze zájezdu Paříž a Versailles. Opravdu vše bylo prima. I počasí vyšlo na jedničku. Samé pozitivní zážitky. Řidiči a paní průvodkyně M. Šťastná byli ochotní. Moc děkujeme.

• Anonym (1)
Adéla B
16.09.2014 14:15 94.143.237.***
Re: Hodnocení zájezdu , Čtyřdenní kouzelná Paříž´  

Musím souhlasit, byla jsem na tom samém zájezdu a spokojenost :)

• Anonym (1)
Oldřiška Kubíčková
15.09.2014 12:25 88.100.76.***
Legoland 6.9.2014  

Chtěla bych poděkovat za krásný zážitek s CK Metal, byli jsme se synem a jeho kamarádem ( oba 11 let ) v Legolandu a nejen kluci, ale i my rodiče jsme si to dokonale užili. Nádherné místo. Co se týká cesty, vše proběhlo podle plánu, řidič byl spolehlivý, paní průvodkyně milá a ochotná. Jsme velmi spokojeni. Děkuji. Oldřiška Kubíčková
:-)

Ondra F.
15.09.2014 09:52 78.102.204.***
Hodnocení zájezdu , Čtyřdenní kouzelná Paříž´  

Včera jsme se s přítelkyní vrátili z Paříže a za oba musím říct, že zájezd několikanásobně předčil naše očekávání. Vše probíhalo podle plánu. Pan Závodský je kvalitní průvodce a delegát. O vše se postaral a nic pro něho nebyl problém. S jeho výkladem jsem byl také nadmíru spokojen. Byl stručný, ke všemu podal ty nejdůležitější informace. Pokud někdo potřeboval vědět více, na každou otázku pohotově odpověděl. Ubytováni jsme byli ve dvouhvězdičkovém hotelu 30 km od centra. Nově zrekonstruované pokoje, televize, čisto. Ráno byla podávána snídaně s kvalitním výběrem. Přestože jsem měl ze začátku obavy z dvou hvězd, musím říct, že mnoho tříhvězdičkových hotýlků, které jsem již navštívil, se tomuto nemohli rovnat. Slunečno a 25 °C už byla jen sladká tečka na dortu.

Na závěr bych chtěl jen dodat, že už se ani nedivím, že je tady tolik negativních komentářů. Češi jsou prostě z povahy remcalové. Neustále se jim něco nelíbí a pochválit neumí. Zřejmě je dělá šťastnými, když pořád pindají. Přijde mi, že za cenu zájezdu (která je skutečně nízká) by očekávali dopravu po Paříži létajícím balónem a ubytování v 5hvězdičkovém hotelu hned vedle Louvru. Stále by je to však nedělalo dostatečně šťastnými :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Marie Fialová
10.09.2014 08:09 77.92.217.***
Nádherná Provence - velká pochvala  

Dobrý den,

předem bych chtěla upozornit, že jsem byla velmi ovlivněná recenzemi, ale ještě že jsem si zájezd s manželem zakoupila. Organizace byla špičková, ubytování a průvodkyně paní Sobočíková byla profesionálka, té patří také velké díky. Hlavně ta Provence byla nádherná, i když se obrátil program, tak to bylo ještě lepší, prvně jsme se koupali a poté jsme navštěvovali památky. Byla jsem velmi vděčná, že jsem vytáhla i manžela, který nerad jezdí takové dálky, ale i ten byl spokojený. Musela jsem napsat recenzi, která bude kladná, abych povzbudila i jiné, kteří váhají. Za naši rodinu dáváme 100% a rádi s Vámi pojedeme znovu

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
04.09.2014 15:01 46.13.29.***
Re: CK Metal frut, Expressbus Coufalík  

Milý pane Petře, chtěla bych reagovat na Váš příspěvek. Zájezd jsem neměla od slevového portálu, takže tak úplně levný tedy nebyl. A to, že budou pláže uzavřeny věděl každý, kdo se o to alespoň trochu zajímal ( a předpokládám, že to by cestovka měla). V přístupných místech bylo dost muzeí a kempů,které šli navštívit už od rána, takže nevidím důvod , při lepší organizaci , naplánovat jinou trasu už v ČR a nebloudit 3/4 dne po Normandii. I když máte pravdu, že Normandie je úchvatná, slova paní průvodkyně při jízdě: " kdyby jsme byli tady, viděli by jsme tohle" mě dost rozčílila. To jsem mohla koukat na dokument v televizi a ne se vozit rozhycovanym autobusem. A nezlobte se na mě , ale já když někam jedu soukromě, naplánuji si i náhradní program , pro případ, že ten původní selže, a to nejsem cestovka! Ale máte pravdu, že s touto cestovkou už opravdu nikam nepojedu. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tomas
02.09.2014 23:38 176.74.128.***
Italie  

Byl jsem s pritelkyni ve Florencii a Římě a byl jsem mile spokojen protože byl krásný zajezd za výborný peníz jsme studenti a za málo peněz hodne muziky. ;-) Delegat věděl o čem mluví i když nejsme žádní historici . Tak to bylo výborně pokoje v pořádku. Uz se těším na dalsi akci příště jede matka s kamarádkou do Francie,tak Vám potom napíše jak to vypadá v Paříži. :-)ahoj a díky Ck metal

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze